18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
niefrasobliwamariola 2020-03-17, 8:17 4
Tak racja , jak bakteria będzie wielkości niedźwiedzia to faktycho nie przejdzie.
Zgłoś
Avatar
jbone 2020-03-17, 8:33
niefrasobliwamariola napisał/a:

Tak racja , jak bakteria będzie wielkości niedźwiedzia to faktycho nie przejdzie.



widziałem agenta który przebił pięścią betonową ścianę,inni do nich strzelali ale nikt nie trafił.

więc nie wierzę żeby niedźwiedź o wadze pół tony nie był zdolny przebić się przez ściankę działową z karton gipsu lub te aluminiowe drzwi z szybką
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2020-03-17, 8:54 6
jbone napisał/a:

widziałem agenta który przebił pięścią betonową ścianę,inni do nich strzelali ale nikt nie trafił.
więc nie wierzę żeby niedźwiedź o wadze pół tony nie był zdolny przebić się przez ściankę działową z karton gipsu lub te aluminiowe drzwi z szybką



co brałeś?
Zgłoś
Avatar
koras24 2020-03-17, 10:15
niefrasobliwamariola napisał/a:

Tak racja , jak bakteria będzie wielkości niedźwiedzia to faktycho nie przejdzie.



Dobrze że tam za dzwiami ludzie zarażeni wirusem bo był by problem.
Zgłoś
Avatar
hanney 2020-03-17, 14:42 8
Słuchajcie ćwoki, taka bariera wystarczy, to nie bakteria. Po 2-3 metrach ilość wirionów w bioareozolu jest tak mała, że szansa na infekcję praktycznie nie istnieje. Ale pewnie, już widzę jak ktoś pluje śliną specjalnie przez tą dziurę. XD Do domu niedouczone kundle
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2020-03-17, 19:09
jbone napisał/a:

widziałem agenta który przebił pięścią betonową ścianę,inni do nich strzelali ale nikt nie trafił.
więc nie wierzę żeby niedźwiedź o wadze pół tony nie był zdolny przebić się przez ściankę działową z karton gipsu lub te aluminiowe drzwi z szybką



Srogie piguły sebastianie
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-03-17, 19:31
Ale jesteście tępi. Ona kaszlała do przodu a nie w bok, więc spokojnie
Zgłoś
Avatar
Huherko 2020-03-17, 19:56
Myślę, że to nie na bakterie ta ściana, ale na Karyny co z bombelkami przychodzą odwiedzić tatusia Sebę z kaszelkiem.
Zgłoś
Avatar
Ęriko De Skuczas Palabras 2020-03-18, 21:45
Bo to bariera psychologiczne jest.
Zgłoś