18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Chili cipcia
Kisielthc • 2013-04-15, 20:57
Drodzy Sadole często czytam te wasze historie z życia wzięte i są całkiem śmieszne dlatego chciałbym się również podzielić z wami co przydarzyło mi się jakieś 2 tygodnie temu

Siedzę przy piwku i gibkim któregoś pięknego wieczora, przeglądam coś na necie, trochę w TV aż w końcu zgłodniałem, zglądam do lodówki i nic ciekawego nie znalazłem na pakmana więc dzwonie do dziewczyny żeby wzięła z pracy jakaś pizzę jak będzie wracać. Za ok godzine wraca moja kobietka z pracy, przynosi mi placka z pieczarkami, serem, salami, szynką i papryczką "Chili". Zjadłem 3 czy 4 kawałki tego placka podczas gdy moja dziewczyna brała prysznic. Paliło mnie w ryju i trochę zniwelowałem tą ostrość piwem, ale jeszcze odczuwałem ten ostry smak. Tymczasem wchodzi dziewczyna do pokoju, ściąga szlafrok, siada na łóżku i balsamuje nogi, brzuch itd. Widok zachęcił mnie do działania tak więc zbliżam się do niej, rozchylam nogi i zaczynam "robić minetkę". Po minucie zorientowała się że coś jest nie tak i zaczyna piec ją cipka (kto by pomyślał)... biegnie do łazienki się podmyć, wraca, siada na łóżku i nagle znowu do łazienki na mycie cipci hehehehe

Tak więc nie liżcie cipki po ostrych potrawach oraz nie dawajcie do buzi dla partnerki która wcześniej również jadła coś ostrego bo pewnie to działa w dwie strony
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-04-16, 11:32 2
@Ja-ah-qu-ub-el
Ja jebie co za buc z ciebie. Według ciebie wszyscy wokół toczą żałosną egzystencję tylko nie ty. Z jakiegoś niezrozumiałego powodu masz się za jedynego który wygrał życie (zawód syn?) i jest ponad kryteriami według których ocenia innych. Jebany zawistny hipokryta. Zazdrościsz chyba chłopakowi, że jest w szczęśliwym związku bo od ciebie spierdalają dziewczyny jak tylko usta otworzysz i zaczniesz się mądrzyć.
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-04-16, 13:22 2
Kisielthc napisał/a:

Drodzy Sadole często czytam te wasze historie z życia wzięte i są całkiem śmieszne dlatego chciałbym się również podzielić z wami co przydarzyło mi się jakieś 2 tygodnie temu

Siedzę przy piwku i gibkim któregoś pięknego wieczora, przeglądam coś na necie, trochę w TV aż w końcu zgłodniałem, zglądam do lodówki i nic ciekawego nie znalazłem na pakmana więc dzwonie do dziewczyny żeby wzięła z pracy jakaś pizzę jak będzie wracać. Za ok godzine wraca moja kobietka z pracy, przynosi mi placka z pieczarkami, serem, salami, szynką i papryczką "Chili". Zjadłem 3 czy 4 kawałki tego placka podczas gdy moja dziewczyna brała prysznic. Paliło mnie w ryju i trochę zniwelowałem tą ostrość piwem, ale jeszcze odczuwałem ten ostry smak. Tymczasem wchodzi dziewczyna do pokoju, ściąga szlafrok, siada na łóżku i balsamuje nogi, brzuch itd. Widok zachęcił mnie do działania tak więc zbliżam się do niej, rozchylam nogi i zaczynam "robić minetkę". Po minucie zorientowała się że coś jest nie tak i zaczyna piec ją cipka (kto by pomyślał)... biegnie do łazienki się podmyć, wraca, siada na łóżku i nagle znowu do łazienki na mycie cipci hehehehe

Tak więc nie liżcie cipki po ostrych potrawach oraz nie dawajcie do buzi dla partnerki która wcześniej również jadła coś ostrego bo pewnie to działa w dwie strony



Kuźwa kolejna historyjka, która ma na celu poinformowanie całego Sadistica, że już się ruchało lub że ma się dziewczynę

Rzygam tymi pseudokomicznymi sytuacjami o dziewczynach sadola (jak to powiedziała na widok murzyna, że asfalt powinien leżeć na swoim miejscu... hahaha normalnie pękam ze śmiechu.... no po prostu wyżyny czarnego humoru i trzeba o tym poinformować cały świat)...
Zgłoś
Avatar
MarszaL95 2013-04-16, 15:12
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



rozumiem, gdzie trawa tam postęp! Jamajka jest supermocarstwem, a Holendrzy właśnie kolonizują Marsa...oczywiście jak się dobrze naćpają



A czy ja wspominałem o postępie ? mówiłem o zacofaniu myślenia ludzi lub w twoim przypadku w rozwoju mózgu. Irytuje mnie to że każdy kto pali jest od razu ćpunem, nierobem i jest spychany na margines społeczny. Ale skoro mówisz o postępie to poczytaj o pracownikach w Dolinie Krzemowej
Zgłoś
Avatar
Hooltay 2013-04-16, 18:15
Chlebson napisał/a:



Kuźwa kolejna historyjka, która ma na celu poinformowanie całego Sadistica, że już się ruchało lub że ma się dziewczynę



ee tam, prawiczek z gimnazjum, trolujący osobniki nieruchające lub ruchające ale dawno temu, w celu wzbudzenia jeszcze większej frustracji, że celibat trwa nadal.
Zgłoś