18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
Avatar
korinogaro 2013-01-06, 3:33 5
Nie wiem, czy pokaz na którym każde uderzenie wygląda jak wielki wysiłek jest dobrą reklama produktu. w końcu dowolny naostrzony i odpowiednio ciężki kawałek metalu jest w stanie ciąć w taki sposób.
BTW. Polska szabla kawaleryjska (husarii) najlepsza broń biała świata ;p
Zgłoś
Avatar
bigosik 2013-01-06, 3:45
Fake. +7 by się świecił.
Zgłoś
Avatar
surojak 2013-01-06, 3:54
E tam moim scyzorykiem, też potne puszki i butelki ba nawet i ryby. Nie mówiąc już o świniach w konserwie.
Zgłoś
Avatar
RapujacyToster 2013-01-06, 9:02 1
A ja miałem nadzieję że miecz odbije się od piłki i rozwali mu głowe
Zgłoś
Avatar
Toddler 2013-01-06, 10:00
świnie na koniec rox!!!
Zgłoś
Avatar
azmenn 2013-01-06, 10:04
gdzie mogę takie coś kupić???
Zgłoś
Avatar
@bsynt 2013-01-06, 10:15 1
korinogaro napisał/a:


BTW. Polska szabla kawaleryjska (husarii) najlepsza broń biała świata ;p


Już myślałem, że nikt tego nie napisze. Musiałbym sam wtedy to zrobić, chociaż nie jestem do końca o tym przekonany
Zgłoś
Avatar
mak10a 2013-01-06, 10:16
Chyba jedyna motywacja by zostać rzeźnikiem.
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-01-06, 11:31
Krasnal89 napisał/a:

Ktos zauwazyl ze liny maja zaznaczone ( tasma ) miejsca w ktore koles ma trafiac?



W konkursie przecinania liny zawsze zaznacza się miejsce gdzie należy trafić, nie ma to nic wspólnego z oszustwem, lina w tym miejscu nie jest "osłabiona". Taki jest regulamin.
Zgłoś
Avatar
Sayper1 2013-01-06, 11:39
i co, to sie kupuje do samoobrony??

CHINESE WAR SWORD
$529.99
Zgłoś
Avatar
Liwinech 2013-01-06, 11:55
Mam Nuż z tej firmy i zajebiści ostry był w użyciu podczas ognisk , ryb, ITD nawet przy remontach go wykorzystuje i Nie ważne z jaką przeszkodą przyjdzie Mu się zmierzyć to kartkę w powietrzu przetnie bez problemu
Zgłoś
Avatar
Loki91 2013-01-06, 12:08

Mięsny Jezus Chrystus
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-01-06, 13:19
Liwinech napisał/a:

Mam Nuż z tej firmy i zajebiści ostry był w użyciu podczas ognisk , ryb, ITD nawet przy remontach go wykorzystuje i Nie ważne z jaką przeszkodą przyjdzie Mu się zmierzyć to kartkę w powietrzu przetnie bez problemu



Chyba tym nożem pociąłeś wszystkie kartki w słowniku ortograficznym...

Cold Steele to nie jest jakaś topowa marka jeśli chodzi o produkcję noży, to bardziej efektowne filmiki stworzone po to, by marketingiem wypchać produkt w ręce klientów....Znane firmy praktycznie się nie reklamują lub robią to bardzo dyskretnie...Widział ktoś kiedyś reklamę William Henry albo CRK?
Zgłoś
Avatar
nekir 2013-01-06, 13:29
film nie do końca obiektywny, przecinali jakieś bambusy, świnie i liny ale nie było próby przecięcia brzozy
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2013-01-06, 16:13
@2up

Te bambusy, świnie, czy liny tnie się tak, jak ludzką kość. Co do świni, to nie bez powodu w wielu testach wybiera się właśnie to zwierze. Ponoć ich ciało jest zbliżone do ludzkiego, zatem jeśli mieczyk przeciął świnkę, to pewnie ciebie też by przeciął, po prostu nie mogą postawić tam człowieka, bo zabijanie, czy ćwiartowanie jest niehumanitarne.

Dlatego też w grach komputerowych, jak zabijasz potwory z masą krwi często masz 16+, a jak zabijasz człowieka, to masz 18+
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie