18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:08
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-11, 4:25
Avatar
StachuJoness 2023-12-30, 6:52 2
Powinien dostać takie odznaczenie za zapał do pracy

Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-12-30, 7:01 2
Jakiś porywczy, zapalczywy ten pracownik.
Zgłoś
Avatar
28marcin03 2023-12-30, 7:06 2
Pewno tlen z palnika dostał się pod ubranie, taki jest efekt. Kilka razy byłem świadkiem jak paliły się ubrania na monterach przy nieszczelnym palniku.
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-12-30, 7:44 6
Plastykowe
Szmaty
I efekty jak na filmiku
Zgłoś
Avatar
kris1978 2023-12-30, 9:38 9
Dobrze że żółtki robią łatwopalne ubrania robocze. W innym przypadku mógłby się nie zapalić i nici z filmu
Zgłoś
Avatar
jozinzbazinznadorawy@ 2023-12-30, 10:18 1
Myślałem, że skoczy
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2023-12-30, 11:07 6
Ten drugi na z telefonem... Ty ziomuś ale beka, Vi Fon podpalił se ubrania na rusztowaniu, nie ma jak zejść i biega w te i spowrotem. O o a tera włosy mu się zajarały. Pomóc mu? No o co ty pojebało cię? Jeszcze sam się zapalę. Czej czej zaraz ci fotki wyśle.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2023-12-30, 12:21
Ważne że kask miał.
Zgłoś
Avatar
szwedozaur 2023-12-30, 12:26
Dobrze, że są napisy bo ciężko ich zrozumieć.
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2023-12-30, 12:37
Tak powstały Zambosy
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-12-30, 15:38 2
Jeszcze szef mu obetnie z pensji za zniszczone ubranie (ewentualnie komornik sprzeda jego lepiankę jeśli nie będzie miał z czego oddać) a potem i tak go zwolni, bo po chuj trzymać niesprawnego i poparzonego żółtka, który zjebał robotę, skoro na jego miejsce czeka pół miliarda innych bezrobotnych, zdesperowanych chińczyków, którzy za michę ryżu są skłonni do wykonywania najbardziej gównianych, ciężkich, niebezpiecznych zawodów po 17 godzin na dobę. Oczywiście bez odpowiedniego sprzętu, zabezpieczeń, ubezpieczenia itp.
Zgłoś
Avatar
viking19 2023-12-30, 19:18 1
NeinNeinNeiN napisał/a:

Ten drugi na z telefonem... Ty ziomuś ale beka, Vi Fon podpalił se ubrania na rusztowaniu, nie ma jak zejść i biega w te i spowrotem. O o a tera włosy mu się zajarały. Pomóc mu? No o co ty pojebało cię? Jeszcze sam się zapalę. Czej czej zaraz ci fotki wyśle.


szwedozaur napisał/a:

Dobrze, że są napisy bo ciężko ich zrozumieć.


widać że chuja znacie a nie chiński.
oni krzyczeli żeby skakał, bo przez niego się całe rusztowanie zajmie, i z robotą nie wyrobią.
znam chiński, bo Wejście smoka widziałem z 10 razy.
Zgłoś
Avatar
konraDOOM 2023-12-30, 23:49
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Jeszcze szef mu obetnie z pensji za zniszczone ubranie (ewentualnie komornik sprzeda jego lepiankę jeśli nie będzie miał z czego oddać) a potem i tak go zwolni, bo po chuj trzymać niesprawnego i poparzonego żółtka, który zjebał robotę, skoro na jego miejsce czeka pół miliarda innych bezrobotnych, zdesperowanych chińczyków, którzy za michę ryżu są skłonni do wykonywania najbardziej gównianych, ciężkich, niebezpiecznych zawodów po 17 godzin na dobę. Oczywiście bez odpowiedniego sprzętu, zabezpieczeń, ubezpieczenia itp.


Panie Xin Wu Pjong-eczku mam pół miliarda na Pana stanowisko
Zgłoś
Avatar
Chk 2023-12-31, 1:18
Pomoc kolegów bezcenna.
Zgłoś