18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kolosasz 2021-03-16, 16:18
Co wy kurwa pierdolicie z o znaczeniu "cuckold". Jaki kurwa rogacz? Jaki do chuja pana mężuś oglądający
jak jego żona uprawia seks z jakimiś łachmaniarzami?

Zapamiętajcie sobie raz na zawsze: Cuckold to policjant bijący kobiety a srający w gacie na widok
jebanego kibolstwa

Tutaj o tym piszą

poczytajcie sobie w internecie a potem uaktualnijcie wasze słowniki
Zgłoś
Avatar
SzanownyPanKierownik 2021-03-16, 16:38
Dobrze przeprowadzona akcja. Aczkolwiek pacjent nie ucierpiał aż tak.. jeśli nie był świadom że ma faceta to zasłużenie dostał jeśli był świadom że jednak ma faceta to źle przeprowadzona akcja bo się jeszce ruszał
Zgłoś
Avatar
neonline 2021-03-16, 16:39
To zwyczajna, bardzo popularna usługa w tamtych rejonach nie wiele Yenów Każdy kto sobie odłoży coś zaskurniaczków na pierwszej gorszej dzielnicy znajdzie takich najemników
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-03-16, 17:08 1
NiemiecWaszPan napisał/a:

Co ty pierdolisz... Cuckold jest wtedy, gdy pozwala żonce pieprzyć się z innymi facetami i kręci go widok żony rżniętej przez inne kutasy. Ten na filmiku to zwykły rogacz, który nie wiedział, że jego baba daje pizdy na lewo. Dobrze, że zwołał ziomków. A tego frajera bitego nie żal.



Zwykla pozda a nie facet. Nie dość że jest frajerem i jego żona poszła do innego to nawet nie potrafi sam załatwić swoich problemów i bierze kolegow do pomocy
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2021-03-16, 17:11
Tutaj pasuje, ten jeden jedyny niepowtarzalny i odpowiedni tekst:
"Panowie uwaga, będzie konfrontacja"
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-03-16, 17:48 2
r061071 napisał/a:

prawidło przeprowadzona akcja dla amatora cudzych cipek -bravo ,bo trzeba wiedziec komu można wkładać bez konsekwencji



Hhahaha typowy frajer jesteś. Jak kiedyś wyruchasz czyjąś babę bo powie ci że jest wolna, a potem jej chłop cię oskalpuje to moze zrozumiesz imbecylu ,ze chłop wcale nie musiał wiedzieć ,że baba przypeawia rogi sojemu chłopu. Taka krucjata na ruchacza ma sesn tylko wtedy , kiedy ruchacz był twoim kumplem, ziomkiem, bartem itd- kiedy wiedział ,że baba ma chłopa.

Lukaskick napisał/a:

"Dzień dobry, czy pan zamawiał pobudkę na 5:30 ? "



To szybciutko , szybciutko bo juz 9:00
Zgłoś
Avatar
saikomiki 2021-03-16, 18:10
sukę powinni otłuc, typ równie dobrze mógł nie wiedzieć, że posuwa mężatkę itp.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-03-16, 18:11 1
Najechali go z siłą wodospadu niczym WC picker! Szkoda wyra z palet!
Zgłoś
Avatar
picolo 2021-03-16, 18:48
Kurwa co za banda przegrywów. Ziomal powinien na odchodne flachę dostać, że obnażył kurwę. A brudne kurwisko powinno im wszystkim opierdolić gałę dupą skoro tak lubi się kurwić. Czyż nie tak?
Zgłoś
Avatar
kapsel666 2021-03-16, 19:40
Ciekawe tylko czy to wina kochanka czy jego zony kurwiska. Po co bic chłopa może kurwisko miał na chacie.
Zgłoś
Avatar
Tupajew15 2021-03-16, 20:45
Ja powiem tak: sam aktualnie mam możliwość wydymać dziewczynę, która ma kogoś, ale jakoś tak mi kurwa po prostu głupio, ona by chciała - ja nie koniecznie, mnie już jedna raz załatwiła w ten sposób, i nie mam zamiaru się zniżać do poziomu takiego człowieka. Obojgu wpierdol a babę kwasem.
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2021-03-16, 21:01
1:523 juz myslalem, ze zajebie mu ta deska
Zgłoś
Avatar
Ziomee22 2021-03-16, 21:25
Najlepszy ten co dupą nakurwia kurwa jebany kung fu panda
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2021-03-16, 21:44
Haylash napisał/a:

No tak, bo gościu wiedział, że to czyjaś żona ...



No kurwa! Mógł nie wiedzieć że nie lubi awokado, ale jak się pcha komuś z chujem w cipę to jeśli nawet nie wie tak ELEMENTARNEJ informacji o niej to wpierdol mu się należy jak złoto. Na drugi raz może najpierw się zastanowi nad tym kogo posuwa, a nie dupcy na prawo i lewo.
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-03-16, 23:40
ellsworth napisał/a:

No kurwa! Mógł nie wiedzieć że nie lubi awokado, ale jak się pcha komuś z chujem w cipę to jeśli nawet nie wie tak ELEMENTARNEJ informacji o niej to wpierdol mu się należy jak złoto. Na drugi raz może najpierw się zastanowi nad tym kogo posuwa, a nie dupcy na prawo i lewo.



Hhahahaaha te znający wyszystkie baby , a jak baba zrobi cie w chuja? i powie ,że wolna a ma chłopa? nie przemyślałeś tego co?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie