18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Byku35 2021-03-16, 11:14 42
Czym chłop winny? suka daje dupy to kto by nie brał?
Zgłoś
Avatar
r061071 2021-03-16, 11:15 35
prawidło przeprowadzona akcja dla amatora cudzych cipek -bravo ,bo trzeba wiedziec komu można wkładać bez konsekwencji
Zgłoś
Avatar
elemental 2021-03-16, 11:22 7
Cuckold nie cofnie się przed niczym. Suka chciala dawac na boku to jej sprawa. Pieprzony przegraniec.
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-03-16, 11:29 62
elemental napisał/a:

Cuckold nie cofnie się przed niczym. Suka chciala dawac na boku to jej sprawa. Pieprzony przegraniec.



Co ty pierdolisz... Cuckold jest wtedy, gdy pozwala żonce pieprzyć się z innymi facetami i kręci go widok żony rżniętej przez inne kutasy. Ten na filmiku to zwykły rogacz, który nie wiedział, że jego baba daje pizdy na lewo. Dobrze, że zwołał ziomków. A tego frajera bitego nie żal.
Zgłoś
Avatar
garota 2021-03-16, 11:52 29
Wy tu pitu pitu a ja się pytam czy to byli jacyś głuchoniemi?
Zgłoś
Avatar
Gazownik 2021-03-16, 11:54 1
garota napisał/a:

Wy tu pitu pitu a ja się pytam czy to byli jacyś głuchoniemi?



Na to wyglada
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2021-03-16, 11:55
żałosne... to ma być kara za zdradę ... zero inwencji już amerykanie z podtapianiem są lepsi zero dowodów przy obdukcji
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2021-03-16, 11:55 45
Lamusy z was. Jak baba się puścila z nim, to ona jest niewierna i będzie dawać dalej. I to nie jest wina każdego co skorzysta, tylko tej ku*wy. To babę trzeba zmienić. Co innego jak ktoś chciał jej a ona była wierna. Takich to przerabiać na kaszanę.
Zgłoś
Avatar
Popiół 2021-03-16, 12:06 27
Gościu taka pizda, że kumpli zwołał na wpierdol kolesiowi...nic dziwnego, że się puściła
Zgłoś
Avatar
Payan 2021-03-16, 12:10
Gruby wpierdol na kwadracie. Gościu cipa, posłał kumpli.
Zgłoś
Avatar
Manii 2021-03-16, 12:12 7
SlimShady napisał/a:

Lamusy z was. Jak baba się puścila z nim, to ona jest niewierna i będzie dawać dalej. I to nie jest wina każdego co skorzysta, tylko tej ku*wy. To babę trzeba zmienić. Co innego jak ktoś chciał jej a ona była wierna. Takich to przerabiać na kaszanę.



Kazdy "honorowy" lamus co tak pierdoli ze ze cipka blizniego to w zyciu i bla bla... bedzie pierwszy z prytkiem pchal sie miedzy nogi jak mu czyjas fajna laska wysle pare sygnalow.... Oni po prostu z automatu wizualizuja scenariusz jak ktos rucha ich Karyny, a nie odwrotnie.

To ze zdali honorowy egzamin jak jakies zajete pasztety i matki polki lecialy na nich na imprezach podczas gdy mezulek najebany lezal pod stolem, nie znaczy ze go zdaja jak bedzie to zajebista laska typu "trophy wife" znudzona mezulkiem pizdulkiem co ja bezfinezyjnie rucha raz na miesiac.
Zgłoś
Avatar
Takbonie 2021-03-16, 12:21 7
Jeżeli chłop wiedział, że kobieta zajęta to sobie zasłużył.
Jeżeli chłop nie wiedział, że kobieta zajęta to sobie nie zasłużył.
Morał z tego taki:

Czy winny, czy nie
Sadole z filmiku cieszą się

Dobranoc
Zgłoś
Avatar
sard 2021-03-16, 12:31 7
Zawsze mnie zastanawia po ki chuj? i Do tego jeszcze debil zostanie z puszczającą się suką... Powinien właśnie z kumplami przynieść zdzirę wraz z jej rzeczami wpierdolić kolesiowi do mieszkania i koniec pieśni. Czemu koleś ma odpowiadać za to, że laska mu się rozłożyła?
Zgłoś
Avatar
c................k 2021-03-16, 12:40 6
Kurwa jak tak można, chłop chłopu. Bo to wina kochanka, że ktoś ma kobietę kurwę. W komentarzach też sami moraliści za dychę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie