18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kici-Kici 2024-02-26, 19:25 2
Lord_Slizgacz,
Nie wiedziałem, że Jezus kręcił z Pocahontas
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-02-26, 19:32 2
A może w cipce ma wibrator i bawi się w podduszanie? Nie wiadomo czy dostała orgazmu bo filmik ucięty. Ale z drugiej strony tak się trzęsie... to kto wie.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2024-02-26, 19:42
Ściema na maksa.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-02-26, 19:57 6
ciekawe jaki zapaszek jej stópcie miały w tych rajstopkach chętnie bym powąchał
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-02-26, 20:11
pójdziesz do piekła za starego Jezusa.



Dobre uśmiałem się po same pachy

Zgłoś
Avatar
Norek_mdc 2024-02-26, 20:12
Opowie ktoś po jakim czasie lub ilu sekundach od powieszenia dochodzi do utraty świadomości itp?
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-02-26, 20:12
Ukasz995 napisał/a:

piękna niespodzianka dla rodziców po powrocie z pracy



Nic z tego - znieczulica jest tam powszechna. Kto wie, może dostała od nich ultimatum jako 2-gie dziecko? Mogła skoczyć z dachu a tak przynajmniej rogówkę dla kogoś wezmą...
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2024-02-26, 20:38
Myślicie, że przeżyła?
Zgłoś
Avatar
Gerald 2024-02-26, 20:50 6
dgfdfg napisał/a:

ciekawe jaki zapaszek jej stópcie miały w tych rajstopkach chętnie bym powąchał



Twojej matce pies powąchał zanim ciebie spłodził
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-02-26, 21:25 6
dgfdfg napisał/a:

ciekawe jaki zapaszek jej stópcie miały w tych rajstopkach chętnie bym powąchał



jaki zjeb...
Zgłoś
Avatar
L................z 2024-02-26, 22:11 2
Geraldzik napisał/a:

Ty wierzysz w te bzdury baranie ?
A co do niej to chuj z nią skoro taką podjęła decyzję


Proszę nie nazywaj pana niebieskiego i kosciola świetego bzdurami!

Ajot napisał/a:

Twoje gpt jest od kosmatego szatana, a nie od Boga,
Gdzie poszedł Jezus jest zapisane w Nowym Testamencie, nie będę ci tłumaczył, czytaj Księgę.
Zresztą i tak pójdziesz do piekła za starego Jezusa.


Nic nie wiesz. Ja codziennie rozmawiam z ojcem, synem i duchem świętym. Co prawda po Xanaxie. Ale liczy się siła wiary i moc połączenia.

Oczyścicie dusze! Jego imię to jezus! Zapraszam na dotyk nieba!

Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2024-02-26, 22:16 4
Norek_mdc napisał/a:

Opowie ktoś po jakim czasie lub ilu sekundach od powieszenia dochodzi do utraty świadomości itp?



Czekaj już się wieszam i liczę. Raz dwa trzy cztery pięć sze
Zgłoś
Avatar
Rasistka 2024-02-26, 22:19 1
Baronessa napisał/a:

Szkoda, że wideo ucięte i nie widać twarzy. Szczupłe dziewcze i pewnie ładne z twarzy.
Człowiek to dziwna i ograniczona umysłowo istota. Taki kadłubek bez nóżek i rączek, czy biedny i chory na raka chce za wszelką cenę żyć, a inny zdrowy i ładny osobnik, żyjący w dobrostanie, któremu w zasadzie nic nie brakuje, by cieszyć się życiem, traci jego sens i robi za wisiora...
Wiem, co czują tacy ludzie przed samobójstwem.
Też mnie dzisiaj naszła handra i depresyjny bezsens życia, jak co jakiś czas i miałem przez moment ochotę zrobić za brelok.
Nowy tydzień... Miałem poszukać lepszej roboty i podzwonić po ogłoszeniach. Miałem zacząć remont na chacie od poniedziałku. Nowa szlifiera do ścian z ledami za 7 stów czeka już miesiąc czasu. W planach było też sprzątanie ogrodu za chatą pod wiosenną uprawę owoców, warzyw i późniejszą ich sprzedaż na targach w celu maksymalizacji zarobków. Wyszło jak zawsze. Cały dzień opierdalania się, walenia konia do utytych loch i pisanie zjebanych komentarzy na szmatistic i innych gównianych portalach dla przegrywów.
Niech żyje stagnacja, jebać progres... No bo po co miał bym się starać... Dla kogo...



Dla mnie

Zgłoś
Avatar
mateo997 2024-02-26, 22:42
Ale żeby od razy kopać po misce, bez przesady
Zgłoś
Avatar
miodziot 2024-02-26, 22:50 3
Baronessa napisał/a:

Szkoda, że wideo ucięte i nie widać twarzy. Szczupłe dziewcze i pewnie ładne z twarzy.
Człowiek to dziwna i ograniczona umysłowo istota. Taki kadłubek bez nóżek i rączek, czy biedny i chory na raka chce za wszelką cenę żyć, a inny zdrowy i ładny osobnik, żyjący w dobrostanie, któremu w zasadzie nic nie brakuje, by cieszyć się życiem, traci jego sens i robi za wisiora...
Wiem, co czują tacy ludzie przed samobójstwem.
Też mnie dzisiaj naszła handra i depresyjny bezsens życia, jak co jakiś czas i miałem przez moment ochotę zrobić za brelok.
Nowy tydzień... Miałem poszukać lepszej roboty i podzwonić po ogłoszeniach. Miałem zacząć remont na chacie od poniedziałku. Nowa szlifiera do ścian z ledami za 7 stów czeka już miesiąc czasu. W planach było też sprzątanie ogrodu za chatą pod wiosenną uprawę owoców, warzyw i późniejszą ich sprzedaż na targach w celu maksymalizacji zarobków. Wyszło jak zawsze. Cały dzień opierdalania się, walenia konia do utytych loch i pisanie zjebanych komentarzy na szmatistic i innych gównianych portalach dla przegrywów.
Niech żyje stagnacja, jebać progres... No bo po co miał bym się starać... Dla kogo...



Dużo ludzi ma takie myśli, ale trzeba z nimi walczyć. Jest jeszcze dużo pięknych chwil do przeżycia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie