18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:24
🔥 Poskromienie hotelowej Karyny - teraz popularne
🔥 Zaczepna samica - teraz popularne
Avatar
EinsZweiPolizei 2024-08-27, 17:13 28
Zdrowy rozsądek, a nie znieczulica. Zatrzymasz się, żeby pomóc trupowi i będziesz zmielony razem z nim
Zgłoś
Avatar
alususs 2024-08-27, 17:20 4
EinsZweiPolizei napisał/a:

Zdrowy rozsądek, a nie znieczulica. Zatrzymasz się, żeby pomóc trupowi i będziesz zmielony razem z nim



Twój zdrowy rozsądek podpowiada ci, że masz. Sperdolic jak kogos autem przejedziesz?
Zgłoś
Avatar
EinsZweiPolizei 2024-08-27, 17:25 47
alususs napisał/a:

Twój zdrowy rozsądek podpowiada ci, że masz. Sperdolic jak kogos autem przejedziesz?



Jeśli zatrzymanie będzie stanowić dla mnie niebezpieczeńśtwo, to spierdalam i zatrzymam się w bezpiecznym dla mnie i innych miejscu. Dokładnie tak też mówią przepisy. Masz się niezwłocznie zatrzymać. Niezwłocznie oznacza bez uzasadnionej zwłoki. Właśnie uzasadniłem powód zwłoki zatrzymania się po przejechaniu przez zwłoki.
Zgłoś
Avatar
janmod 2024-08-27, 17:29 14
alususs napisał/a:

Twój zdrowy rozsądek podpowiada ci, że masz. Sperdolic jak kogos autem przejedziesz?



Zatrzymac sie na autostradzie, i do tego na lewym pasie? Powodzenia zycze - nie zapomnij nagrac karambolu i wrzucic na Sadola Albo raczej poprosic kogos zeby to za ciebie zrobil bo raczej nie dasz rady

W takim przypadku jedyne co mazna zrobic to zwolnic troche zeby caly ruch na tym pasie spowolnic - zeby ktos w koncu mial szanse sie zatrzymac jak beda jechacy wystarczajaco wolno.
Zgłoś
Avatar
Burek13 2024-08-27, 17:29 4
Rozjeżdżonego jak Jerzyka na drodze i śladu po nim nie będzie
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2024-08-27, 17:35 2
Wszyscy się spieszą by wypić browara w domu
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2024-08-27, 17:37 4
janmod napisał/a:

Zatrzymac sie na autostradzie, i do tego na lewym pasie? Powodzenia zycze - nie zapomnij nagrac karambolu i wrzucic na Sadola Albo raczej poprosic kogos zeby to za ciebie zrobil bo raczej nie dasz rady
W takim przypadku jedyne co mazna zrobic to zwolnic troche zeby caly ruch na tym pasie spowolnic - zeby ktos w koncu mial szanse sie zatrzymac jak beda jechacy wystarczajaco wolno.



Spowalniasz ruch. I powoli się zatrzymujesz. Następnie podejmujesz się zabezpieczenia miejsca wypadku i oczywiście cały czas sprawdzając swoje bezpieczeństwo. Zaciągasz inne osoby do współpracy. Autostrada w tym momencie jest już w Twoim obrębie zatrzymana, a korytarz życia gotowy. Powiadamiasz slużby. Podejmujesz się czynności ratowniczych poszkodowanego lub poszkodowanych.

Więcej wskazówek jak być cywilizowanym człowiekiem udzielam w przesilenie wiosenne gdy Perseusz jest widoczny po zachodniej stronie nieba.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-27, 18:20 6
Kidl3r napisał/a:

jak być cywilizowanym człowiekiem



Jesteś w Chinach. Szach mat.
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2024-08-27, 18:21 7
I tak nie żyje to co za różnica czy jeżdżą po nim czy po drodze
Zgłoś
Avatar
rev937 2024-08-27, 19:02 5
To Chinskie prawo jest takie.
Jak w Chinach pomozesz komus i on przezyje to ma prawo ciebie scigac o odszkodowanie !!
Porypane ale tam tak jest,wiec kazdy olewa pomagac komus ,a rzadowi tez pasuje bo maja za duzo bydla
Zgłoś
Avatar
siewie 2024-08-27, 19:10 2
rev937 napisał/a:

To Chinskie prawo jest takie.
Jak w Chinach pomozesz komus i on przezyje to ma prawo ciebie scigac o odszkodowanie !!
Porypane ale tam tak jest,wiec kazdy olewa pomagac komus ,a rzadowi tez pasuje bo maja za duzo bydla



Zaraz zaraz czyli jak pomogę komuś np finansowo albo pomogę wynieść starszej pani zakupy na 4 piętro i ta osoba przeżyje to może mnie scigac o odszkodowanie ? Ja pierdole chory kraj
Zgłoś
Avatar
Don_cziczi 2024-08-27, 19:17 1
W końcu to zoltki, szpara w oczach za wiele nie pozwala zobaczyc
Zgłoś
Avatar
rev937 2024-08-27, 19:19 2
Chodzi o wyapdki nie wniesienie zakupow, nawet tej osoby rodzina moze cie scigac o odszkodowanie.
Zagadzam sie ze maja pojebane prawo ale tak tam jest.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-08-27, 19:21 6
Pewnie coś na zasadzie - kto pierwszy się zatrzyma ten winny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie