18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Thennomad 2021-09-17, 13:35 3
Szkoda, że to nie rura z gazem.
Zgłoś
Avatar
coincrush 2021-09-17, 13:40 20
Przebił rurę z wodą, ta jest pod ciśnieniem bodaj 4 atm żeby woda trafiała do chińskich kraników. A to brązowe to ziemia i rdza. Natomiast psikus na 5 z plusem.
Zgłoś
Avatar
jjuice 2021-09-17, 13:40
Pinksman kibicuje ci w rankingach
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-09-17, 13:41 1
Thennomad napisał/a:

Szkoda, że to nie rura z gazem.


Rura z gównem lepsza!
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2021-09-17, 13:42 7
coincrush napisał/a:

Przebił rurę z wodą, ta jest pod ciśnieniem bodaj 4 atm żeby woda trafiała do chińskich kraników. A to brązowe to ziemia i rdza. Natomiast psikus na 5 z plusem.


Oryginalny tytuł filmu to Hot Shit Shower ale ekspertem nie jestem.
Zgłoś
Avatar
Dawidek44 2021-09-17, 19:20 3
coincrush napisał/a:

Przebił rurę z wodą, ta jest pod ciśnieniem bodaj 4 atm żeby woda trafiała do chińskich kraników. A to brązowe to ziemia i rdza. Natomiast psikus na 5 z plusem.



dokładnie w kanalizacji nie ma ciśnienia i jak by ją rozerwał to najprawdopodobniej mógł by nawet nie wiedzieć
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-09-18, 0:37
Thennomad napisał/a:

Szkoda, że to nie rura z gazem.


albo rura z gruzem.

Bedzie ze 20 lat odkąd mój stary ujebał gazociąg koparką przy trójmiejskiej obwodnicy. Medialny temat dnia, na cały kraj. Miał fuksa, że szybko się zorientował.
Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2021-09-18, 7:56
Tuco napisał/a:

albo rura z gruzem.
Bedzie ze 20 lat odkąd mój stary ujebał gazociąg koparką przy trójmiejskiej obwodnicy. Medialny temat dnia, na cały kraj. Miał fuksa, że szybko się zorientował.



Pozdrów ojca i nikomu już o tym nie opowiadaj.
Zgłoś
Avatar
Dexter_6669 2021-09-19, 19:47
coincrush napisał/a:

Przebił rurę z wodą, ta jest pod ciśnieniem bodaj 4 atm żeby woda trafiała do chińskich kraników. A to brązowe to ziemia i rdza. Natomiast psikus na 5 z plusem.



A słyszałeś geniuszu o kanalizacji ciśnieniowej? Jak nie masz pojęcia o hydraulice to zawrzyj japę...
Zgłoś