18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Avatar
majeńka 2024-04-07, 14:34 1
Lukiluki2 napisał/a:

W roli głównej [...] i motopomioty

Za sam filmik piwo się należy, ale przyjmij moje wyrazy uznania za właściwe określenie tego gatunku.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-04-07, 15:00
Chuj w ciężarowym zawsze wybierze przyjebanie w osobówkę w której może być niewinna rodzina z dziećmi niż przyjebać w pustą naczepę innego chuja.
Zawsze, za każdym razem osoba która potrafi tylko kręcić kierownicą za pieniądze wybierze morderstwo niż ewentualne rozjebanie sobie trochę mocniej kabiny.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-04-07, 17:29
Jeśli uderzy w naczepę załadowaną 35tonami, to z jego kabiny będzie miazga.

Tylko rozsunięcie osobówek pozwoli mu przeżyć.
Zgłoś
Avatar
kzf 2024-04-07, 17:39
Tam od razu karambol. Po prostu kitajskie hamowanie kolapsyjne. Szkoda klocków / okładzin.
Zgłoś
Avatar
Pieszczoch25 2024-04-07, 20:31
~Velture napisał/a:

ch*j w ciężarowym zawsze wybierze przyj***nie w osobówkę w której może być niewinna rodzina z dziećmi niż przyj***ć w pustą naczepę innego ch*ja.
Zawsze, za każdym razem osoba która potrafi tylko kręcić kierownicą za pieniądze wybierze morderstwo niż ewentualne rozj***nie sobie trochę mocniej kabiny.



Co ty taj jadem plujesz zawsze jak pojawia się film z ciężarówką??? Chuj się znasz na temacie a pierwszy się wypowiadasz, ignorancki zwyrolu.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-04-07, 20:59
Pieszczoch25 napisał/a:

Co ty taj jadem plujesz zawsze jak pojawia się film z ciężarówką??? Chuj się znasz na temacie a pierwszy się wypowiadasz, ignorancki zwyrolu.



Oho znalazł się wodziciel.
Zgłoś