18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
AsfaltowyInzynier3000 2024-08-25, 17:51 1
Nome napisał/a:

nie przyszło mi do głowy, żeby ją uderzyć, poza tym byłam za słaba, ona była dużo silniejsza, dopiero mój brat zobaczył, że się szamoczemy i ją walnął, wyciągnęliśmy ją oboje, ale ledwo daliśmy radę, on potem powiedział, że nikogo nie będzie więcej ratować, nawet potem żeśmy nie zrobili uprawnień ratowniczych, chociaż nas trener namawiał



Trzeba było ją udusić
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-08-25, 18:32
Halman napisał/a:

cóż z heroizmu kiedy się zapomniało jak się pływa..



Zapomnieć można coś, co się kiedyś pamiętało.
Zgłoś
Avatar
AnnaNowakowska 2024-08-25, 18:43 1
Ja to bym się kiedyś utopiła w nasieniu, pamiętam tylko jak mnie dusił Brazylijczyk swoją knagą grubą jak salami, a długą jak kabanos.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-08-25, 20:00 1
Nome napisał/a:

ja raz w życiu ratowałam topielca, omal mnie nie zabiła... nie wiem, czy bym się odważyła jeszcze... pewnie podawałabym patyczek



Następnym razem zaczekaj aż straci przytomność i dopiero wtedy za włosy i do brzegu.
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2024-08-25, 21:24 1
Polak_mały napisał/a:

Jak ratujesz osobę chaotycznie wymachującą łapami pierwsze co to walisz z całej siły w ryj i łapiesz od tyłu, kładziesz się na plecach i powoli holujesz do brzegu.
Topiący się w panice próbują utrzymać się na powierzchni kosztem ratującego.



Jest fajna technika holowania na plecach z twarzą nad wodą, której uczą ratowników, ale fakt, holowany najlepiej żeby był nieprzytomny, bo do spokoju słowem go nie przekonasz niestety.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-25, 22:02
Insaner napisał/a:

Poza tym ty też nie uderzysz zbyt mocno w wodzie, bo będziesz musiał się na niej utrzymywać + sama woda ograniczy prędkość ciosu.
.



brat mi powiedział wtedy, że jak mnie ktoś tak złapie w wodzie, to trzeba kopać w brzuch, wtedy puści... nie próbowałam, bo od tamtej pory od topielców trzymam się z daleka
Zgłoś
Avatar
Pedalski_Wlamywacz_2 2024-08-25, 22:34 2
Co za gamoń xD azjaci to inny stan umysłu, nie umiem pływać ale pomogę komuś kto również nie umie i sie topi, szkoda strzępić ryja. Nie ratuje się topielca chyba że to ktoś z rodziny lub jesteśmy naprawde świetnym pływakiem bo topiący jak to mówi powiedzenie brzytwy się chwyta i nie zawaha sie was utopić byle by ratować siebie, trzeba być zdrowym egoista. Dbaj o siebie i swoich bliskich obcy ludzie nie graja z toba do jednej bramki tak naprawde więc nie warto się dla nich narażać...
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-08-25, 23:37 1
Nieumiejętność pływania to kalectwo
Zgłoś
Avatar
Ghost1991 2024-08-26, 0:33
Polak_mały napisał/a:

Jak ratujesz osobę chaotycznie wymachującą łapami pierwsze co to walisz z całej siły w ryj i łapiesz od tyłu, kładziesz się na plecach i powoli holujesz do brzegu.
Topiący się w panice próbują utrzymać się na powierzchni kosztem ratującego.



dokładnie, mój szwagier kiedyś się topił, wskoczyłem za nim a on dosłownie chciał wejść mi na głowę. musiałem zanurkować pod nim, żeby mnie puścił, wtedy wypłynąłem obok, cios na łep i mówię uspokój się, tylko że kazałem mu się chwycić moich barków i tak dopłynąłem z nim do brzegu. nie umiem holować na plecach
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-26, 3:27
Polak_mały napisał/a:

Jak ratujesz osobę chaotycznie wymachującą łapami pierwsze co to walisz z całej siły w ryj i łapiesz od tyłu, kładziesz się na plecach i powoli holujesz do brzegu.
Topiący się w panice próbują utrzymać się na powierzchni kosztem ratującego.



Kolejny kretyn który powiela ten sam mit. Uderzenie kogoś w twarz może spowodować utratę przytomności i natychmiastowe utonięcie. Osobę topiaca się trzeba umieć chwycić po prostu odpowiednio.
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-08-26, 6:00 1
AlbertoNihilo napisał/a:

Kolejny kretyn który powiela ten sam mit. Uderzenie kogoś w twarz może spowodować utratę przytomności i natychmiastowe utonięcie.



Kurwa, a nowe filmy na sadolu to byś chciał.
Zgłoś
Avatar
Gromrak 2024-08-26, 14:59
To jest tak żałosne, że aż ich nie szkoda.
Zgłoś
Avatar
N0laan 2024-08-26, 17:51
Brawo Komunistyczna partia robotnicza CHRL
Dziecko komunizmu kibicujemy tobie i twoim czynom
Oby Wielki Mao postwil tobie piedestal obok swojego tronu i Ciebie doskomaly prsedstawicielu kasty policyjnej posadzil obok siebie jako wzror cnót i wartości dla innych małych ryżowych kicajców
Moze jeszcze pezypną medal jak tylko zostanie wylowiony
Zgłoś