18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
🔥 Wypadek z udziałem dzecka - teraz popularne
Avatar
Nome 2024-08-25, 12:26 23
ja raz w życiu ratowałam topielca, omal mnie nie zabiła... nie wiem, czy bym się odważyła jeszcze... pewnie podawałabym patyczek
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-08-25, 12:30 7
Powinno być były policjant ratuję chinkę
Zgłoś
Avatar
Riikko 2024-08-25, 12:45 4
jakim chujem on nosi mundur?
Zgłoś
Avatar
Sidyk 2024-08-25, 13:10 6
Dorośli ludzie a pływać nie umieją…

[ Dodano: 2024-08-25, 13:10 ]
Nome napisał/a:

ja raz w życiu ratowałam topielca, omal mnie nie zabiła... nie wiem, czy bym się odważyła jeszcze... pewnie podawałabym patyczek



Nie wiedziała co robi. W szoku była, ratowała swoje życie 🤷🏻‍♂️
Zgłoś
Avatar
sosaWOO 2024-08-25, 13:26 7
Kiedys sam sie prawie utopiłem, nie przyjemne doświadczenie 😉
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-08-25, 13:29 51
Nome napisał/a:

ja raz w życiu ratowałam topielca, omal mnie nie zabiła... nie wiem, czy bym się odważyła jeszcze... pewnie podawałabym patyczek



Jak ratujesz osobę chaotycznie wymachującą łapami pierwsze co to walisz z całej siły w ryj i łapiesz od tyłu, kładziesz się na plecach i powoli holujesz do brzegu.
Topiący się w panice próbują utrzymać się na powierzchni kosztem ratującego.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-25, 13:45 10
Polak_mały napisał/a:

Jak ratujesz osobę chaotycznie wymachującą łapami pierwsze co to walisz z całej siły w ryj [..]



nie przyszło mi do głowy, żeby ją uderzyć, poza tym byłam za słaba, ona była dużo silniejsza, dopiero mój brat zobaczył, że się szamoczemy i ją walnął, wyciągnęliśmy ją oboje, ale ledwo daliśmy radę, on potem powiedział, że nikogo nie będzie więcej ratować, nawet potem żeśmy nie zrobili uprawnień ratowniczych, chociaż nas trener namawiał
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-08-25, 15:02 7
Nie ma chuja abym kiedykolwiek próbował ratować kogoś obcego.
Rodzina to co innego.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-08-25, 15:34 3
Topielca sie nie ratuje bo w panice lapie sie ciebie i ciebie topi , mozna cos mu wlasnie rzucic najwyzej. Tak sie zachlysna 2 razy woda i juz pewnie sie dusil tylko machal rekoma.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2024-08-25, 16:04 6
Najlepsze że w ostatnim ujęciu już by się złapał liny,, ale mu zabrała. Piękne spermiarstwo.
Zgłoś
Avatar
Kawi683 2024-08-25, 17:07
@Nome: powiesz coś wiecej jestem ciekawy ?
Zgłoś
Avatar
Insaner 2024-08-25, 17:39 6
Polak_mały napisał/a:

Jak ratujesz osobę chaotycznie wymachującą łapami pierwsze co to walisz z całej siły w ryj i łapiesz od tyłu, kładziesz się na plecach i powoli holujesz do brzegu.
Topiący się w panice próbują utrzymać się na powierzchni kosztem ratującego.



Tak, a najlepiej to w ogóle przebić nożem płuco to opadnie z sił jeszcze szybciej. Nie wiem po co ludzie takie głupoty o biciu powtarzają. Uderzeniem w głowę można zabić i to wcale nie trzeba mocno uderzać. Poza tym ty też nie uderzysz zbyt mocno w wodzie, bo będziesz musiał się na niej utrzymywać + sama woda ograniczy prędkość ciosu.

Czeka się chwilę aż potencjalny topielec sam opadnie z sił i dopiero wtedy podpływa się od tyłu i holuje do brzegu. W przeciwnym razie rzuca się coś - deskę, gałęzie i próbuje dociągnąć do brzegu.
Zgłoś
Avatar
Major_1999 2024-08-25, 17:45
Hmm chińczyk topiony
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-08-25, 17:47
Kolejny gamoń.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie