18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
i................i 2015-08-03, 16:18
Nawet chiński Deadpool oberwał.
Zgłoś
Avatar
mateusos 2015-08-03, 16:18 4
Widzialem tu juz tysiace bijatyk, ale jak dochodzi co do czego to na bank obezwladniasz kogos wlasnie tak
Zgłoś
Avatar
Halman 2015-08-03, 16:34 1
no nie pogadasz.. czekam jak jakiś islamski pojeb powie coś nie tak do takiego chinola...
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2015-08-03, 17:10 4
Dokładnie mateusos. Takie sztuki walki są dobre i efektowne jak stosujesz je na macie na treningu, czasem mogą się przydać, jednak w większości przypadków każdy napierdala tak, by trafić, a nie przypomina sobie ostatnią lekcję samoobrony. Najlepszą zasadą walki według mnie to "nie bój się dostać" i "nie bój się przeciwnika" bo gdy się boisz - to przegrasz.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2015-08-03, 18:08 1
Z cyklu "daj mi rękę tutaj", "teraz złap mnie za ramie", "podejdź od tyłu" itd. itp. ta cała bierność pozoranta
Pamiętam jak w szkole taki rambo przyszedł "pokazywać" te swoje tricki, dali jednemu drewniany nóż i kazał mu tak a tak podejść tu i tu celować, jak tamten chciał mu zabrać nóż, to zrobił tylko krok do tyłu i przyłożył mu do gardła
Zgłoś
Avatar
C................a 2015-08-03, 19:31
mygyry napisał/a:

Z cyklu "daj mi rękę tutaj", "teraz złap mnie za ramie", "podejdź od tyłu" itd. itp. ta cała bierność pozoranta



On pokazuje technikę do kamery, a nie z nim walczy. Dostrzegasz tą "subtelną" różnicę?

mygyry napisał/a:

Pamiętam jak w szkole taki rambo przyszedł "pokazywać" te swoje tricki, dali jednemu drewniany nóż i kazał mu tak a tak podejść tu i tu celować, jak tamten chciał mu zabrać nóż, to zrobił tylko krok do tyłu i przyłożył mu do gardła



Czekaj, czekaj. Porównujesz chłopca, który coś tam trenował kilka miesięcy w szkole do profesjonalisty, który sztuk walki uczy się od 20 i więcej lat?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2015-08-03, 20:04
@up nie ni pokazuję techniki, obejrzy filmy pokazujące technikę gdzie gość krok po kroku pokazuję gdzie i jak złapać powoli po czym powtarza w normalnym tempie. Dostrzegasz tą "subtelną" różnicę?
W szkole był gość który nazywał się profesjonalnym instruktorem, chyba nie zrozumiałeś w ogóle tego co napisałem...
Zgłoś
Avatar
en-em 2015-08-03, 20:11 1
wszystko działa kiedy trenujesz na tyle długo,że te odruchy wchodzą w pamięć mięśniową. ale na to trzeba lat ciężkiej harówy
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2015-08-03, 21:37
zawsze mnie ciekawi, co by taki zrobił, jak by napastnik miał nóż w każdej z rak ( zwykle jedna ręka jest wolna )
Zgłoś
Avatar
p................j 2015-08-03, 21:41
@up albo takie noże jak wolverine
Zgłoś
Avatar
gomez1308 2015-08-03, 21:47 20
Że też nikt jeszcze nie wstawił

Zgłoś
Avatar
bestli 2015-08-03, 22:04
pomyślisz sobie: o jaki mały żółtek, a tu gościu który możne cie połamać w parę sekund
Zgłoś
Avatar
paolo232 2015-08-03, 22:05
Nawet jak na chiny ... bardzo przyjemnie sie to ogląda - leci browar
Zgłoś
Avatar
NiedźwiedzioGłowy 2015-08-03, 22:14
Widzę tu japońskie ju jitsu i chińską sandę. Japońskiego próbowałem i mi się nie podobało - większość obron działa pod warunkiem, że przeciwnik zaatakuje w określony sposób LUB w sytuacji gdy ćwiczysz wiele lat i masz to w małym palcu. Sanda to chiński kickboxing, prosty i brutalny, bardzo mi podszedł i na prawdę polecam. U mnie było dużo sparingów i konkretny wycisk, żeby przestać się bać, że się oberwie. W każdej sytuacji i tak warto mieć przy sobie nóż. Może raz na milion zdarzy się sytuacja, gdy będzie potrzebny, ale jeśli do takiej dojdzie, warto go mieć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie