18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
JanJankowski 2023-07-06, 12:35 4
Jest mokry ślad. RIP skośny
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-07-06, 12:48 4
Kurczę,ale nie roztorpny kierowca jednośladu-
skrwsn jebany
tragedię spowodował
Zgłoś
Avatar
maxpudl 2023-07-06, 13:06 1
Dobrze że oznaczone który..
Zgłoś
Avatar
OldMann 2023-07-06, 13:15 13
zastanawiające jest w takich filmikach jak bardzo i na jaką skale w niektórych krajach ludzie nie potrafią ocenić odległosci prędkosci oraz masy pojazdu i wyciągnąc z tego wnioski (pomijam przypadki w ktorych ktos po prostu nie zauwazył niebezpiecznego pojazdu), wiem ze wszedzie są takie przypadki ale są kraje gdzie takich przypadków jest znacznie znacznie wiecej i nie wynika to tylko z liczby mieszkańców. Zachowują sie tak jakby mieli totalnie w dupie czy przezyją czy nie, jakby byli jacyś totalnie upośledzeni...a moze są...
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2023-07-06, 14:40 2
czyli : 1 402 197 000 - 1 = 1 402 196 999
duzo roboty jeszcze.
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2023-07-06, 17:05
Jeszcze mu siemanko pokazal na koniec
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-07-06, 22:31
OldMann napisał/a:

zastanawiające jest w takich filmikach jak bardzo i na jaką skale w niektórych krajach ludzie nie potrafią ocenić odległosci prędkosci oraz masy pojazdu i wyciągnąc z tego wnioski (pomijam przypadki w ktorych ktos po prostu nie zauwazył niebezpiecznego pojazdu), wiem ze wszedzie są takie przypadki ale są kraje gdzie takich przypadków jest znacznie znacznie wiecej i nie wynika to tylko z liczby mieszkańców. Zachowują sie tak jakby mieli totalnie w dupie czy przezyją czy nie, jakby byli jacyś totalnie upośledzeni...a moze są...



Też się nad tym zastanawiałem, ale tutaj raczej statystyka odgrywa główną rolę. Gdy masz populację 1.4mld to o wiele częściej trafiają się takie przypadki, niż przy 38mln. inna sprawa, że u nas też się to zdarza, ale pewnie ze względu na RODO rzadko się to publikuje
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-07-07, 12:13 1
Trzeba mieć gówno z ryżem zamiast mózgu żeby takim kiblem wymuszać pierwszeństwo na ciężarówce
Zgłoś