18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
LaChupacabra 2023-01-12, 20:38 1
Dobrze, że dali napisy bo bym nie ogarnął.
Zgłoś
Avatar
jajkob 2023-01-12, 21:24 1
danielxc717 napisał/a:

Najlepsze są filmy jak na żywca kundla ciągają za autem i mu przez tarcie przypala kundlowskie ciało i skomle jak pojebany a potem zdycha i powoli coraz ciszej drze jape



Zapodaj jakiś filmik z takiej akcji.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-01-12, 21:42
Sam sobie pociągaj psa, a nie idziesz na łatwiznę
Zgłoś
Avatar
marcintutbxl 2023-01-12, 22:55
Zawsze moga jeszcze go zjesc .
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-01-12, 23:00 3
Z jednej strony łezka w oku się kręci, że tyle... smalcu się zmarnowało. Ale z drugiej strony to wychudzone te kundle. Za dużo smalcu by się nie wytopiło
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-01-13, 1:44
On je usypia homeopatycznie
Zgłoś
Avatar
pipi71 2023-01-13, 12:56
poprawiliście mi humorek, powoli wdrażacie jakiś kurwa hardkorowy animal planet pies jebał całą żółtą nację. od tysięcy lat pomagał człowiekowi pilnował dobytku, polował, brał udział w wojnach, wykrywa przemyt, wykrywa choroby, idzie na pierwszy ogień we wszelkich katastrofach a, że niedojebani mózgowo nie mają pojęcia o sterylizacji (bo chyba za dużo zachodu") to stają się zwyrodnialcami i mają taki sam stosunek do życia swoich współplemieńców. tak się rodzą socjopaci. o kurwa jakie zmęczenie ogarnęło mnie po tym elaboracie. ale dzisiaj piąteczek, piątunio, pójdę kupić dużego bociana:)
Zgłoś
Avatar
RobakJacek 2023-01-13, 17:11
Leatherface napisał/a:

Tak się składa, że mam swoje doświadczenia i wszystko jest spoko dopóki pacjent jest wiarę samodzielny i nie robi pod siebie...



Czyli potwierdza się że dupie byłeś i gówno widziałeś! W hospicjach pacjenci mało kiedy są samodzielni jak to ładnie nazwałeś. (Zapraszam do Krakowskiego hospicjum przy ul. Fatimskiej) jestem tam wolontariuszem, przyda nam się pomoc.
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-01-13, 17:58
RobakJacek napisał/a:

Czyli potwierdza się że dupie byłeś i gówno widziałeś! W hospicjach pacjenci mało kiedy są samodzielni jak to ładnie nazwałeś. (Zapraszam do Krakowskiego hospicjum przy ul. Fatimskiej) jestem tam wolontariuszem, przyda nam się pomoc.



Nie podniecaj się tak bo się zaraz spuścisz w majtki. Gówno to ty widzisz codziennie w lustrze.
Zgłoś
Avatar
LukaTsesarskyi 2023-07-02, 1:06
To pewnie złe psy były...
Zgłoś