18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Pierwszy tego rodzaju film z mojego wyjazdu do Chin. Odwiedziłem trzy miejsca:
Zhanjiajie -Avatar national Park w (miejsce mało znane na świecie, a bardzo piękne)
Wrota niebios na górze Tianmen (odbywały się tam zawody RedBulla w DH, skokach w strojach wiewiórek oraz Drifcie)
Znajduje się tam też najdłuższa kolejna linowa na świecie oraz najwyższa na świecie szklana winda.
W Szanghaju i Shenzhen odwiedzałem dostawców więc już mniej porywająco.

Zgłoś
Avatar
pyroSTRATOS 2016-06-20, 18:44
Ładnie wyszło, leci piwo!
Zgłoś
Avatar
6................k 2016-06-20, 20:00
Chiny to jest potęga! Świat się zmienił w czasie gdy my żyliśmy zwykłymi sprawami lub przyszłościowa...
Zgłoś
Avatar
Jacob345 2016-06-21, 10:02 1
To prawda. W tym momencie są dużą konkurencją dla USA. U nas mówi się jedynie o tym, że kopiują samochody, technologie, czy zabytki europejskie. To jest jedna strona, druga zaś to gigantyczne inwestycje które napędzają zarówno rynek lokalny jak i międzynarodowy. Przy tym mają nie zapominają o zieleni która jest w miastach bardzo widoczna.
Zgłoś
Avatar
Wojtass84 2016-06-22, 21:12
Fajnie się ogląda, zazdroszczę. Jaki koszt takiego wyjazdu ?
Zgłoś
Avatar
Jacob345 2016-06-23, 9:14
Z tego co pamiętam to chyba w 5-6 się zmieściłem.
W tym były bilety do Chin, 6 lotów wewnętrznych, wiza, hotele (raz spałem na lotnisku), jedzenie (tu raczej znajomi mnie zapraszali i stawiali),taxi, przejazdy, wstępy do parków, atrakcje itp.
Da się zrobić to taniej ale niestety organizowałem się na ostatnią chwilę i noclegi wyszły mnie dosyć drogo.
Zgłoś