18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
sothis 2024-05-19, 15:30 7
garota napisał/a:

co ma kurwa piernik do wiatraka? Ogarnij się.
Na lampedusie kilka tysięcy takich mordeczek oczekuje na transport w głąb naszego lądu. Takie sceny powinny pojawiać się w każdym europejskim kraju, tylko oprawcy powinni być tubylcami o białej karnacji.



Ty jednak jesteś debilem....
Będę tłumaczył, uwazaj bo to dla Ciebie będzie wyboista droga...
Światem rządzi statystyka. W każdym kraju, wśród każdej nacji masz odsetek bydła i ludzi normalnych. Im cięższe warunki życia i niższy poziom edukacji tym więcej motłochu i patologii.
Spotykałem czarnych lepszych niż większość naszych rodaków, spotykalem normalnych ruskich i ukraińców. Co za różnica czy normalny człowiek urodził sie tu,tam czy ma czarny kolor skory?
To zero różnicy. Różnicą jest ilu normalnych jest wśród czarnych, ilu wśród ruskich a ilu wśród Polakow, Angoli czy innych Szwabów.
Jestem rasistą wedlug obecnych standardów. Ale takie wanna be racist jak Ty mnie mierzi bo niczym nie roznizsz sie modus operandi od negra. Weź sie ogarnij i nie rob Polakom wstydu.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-19, 15:55 3
Warunki środowiskowe mają ogromne znaczenie.
Trudno być uczciwym wśród skurwieli. Dlatego w Polsce jeszcze fługo nie będzie normalnie...
Zgłoś
Avatar
dun 2024-05-19, 16:38 1
ronaldinho sie stacza
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-05-19, 17:15 1
To wszystko przez tych, którzy ten chleb wysyłali do Afryki
Zgłoś
Avatar
JanXXIV 2024-05-19, 20:34 1
onucek napisał/a:

żal mi tych murzynów



Jak to mówią na tym portalu - człowiek człowiekowi wilkiem, a bambo bambo bambo.
Zgłoś
Avatar
dominator76 2024-05-19, 22:10
Jedni co pracowali uczciwie zostali odjebani...
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-05-19, 22:55
Uczciwie pracowali na chleb dla swoich rodzin a tu jakieś kurwy ich odjebały. Nie wystarczyłoby jakby ich okradli!?
Zgłoś
Avatar
Bloblas 2024-05-19, 22:57
Za bardzo hajsem ie afiszował nyger, szybko za to zapłacił w ich burdelstanie
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-19, 23:19
marianer7 napisał/a:

chodziło mi o tych bandytów co zamordowali normalnie pracujacych ludzi dla paru groszy , a konkretnie o tzw Mase polskiego mafioze ktory wiemy co robił



Za pisanie na temat możesz mieć Masę, ale problemów...
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-20, 10:14
Gdy w małpiej społeczności próbujesz wspiąć się na wyższą gałąź to inne czarnuchy z zawiści sprowadzą cię na ziemię albo jak w przypadku tych biznesmenów - do ziemi

smc napisał/a:

Za pisanie na temat możesz mieć Masę, ale problemów...



A co? To kolejny namaszczony przez TVN idol widzów jak burdelmama Kaźmierska?
Chuj z tą masą gówna...
Zgłoś
Avatar
Brsk3169 2024-05-20, 12:26
takisobie2 napisał/a:

Jednemu udało się przezyć...czyzby ten w środku?



Tak. W zalinkowanym artykule jest link do kolejnego i tam napisali ze środkowy przeżył.
Zgłoś
Avatar
Twójstarytoczyta 2024-05-20, 16:40
Murzyn murzynowi murzynem
Zgłoś
Avatar
Bejker 2024-05-20, 17:32
Murzyn murzynowi murzynem. Trochę to wygląda na tik tok bo na końcu każdy w kamerę paczał.

I ten murzyn w niebieskim łysy kierowca wyglądał na miłego
Zgłoś