18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
"Pacjent z Wielkopolski, który zgłosił się do nas uskarżając się na ból kręgosłupa szyjnego w pewnym momencie zaczął demolować SOR. Zanim został obezwładniony zniszczył drzwi, rozbił przesłony oddzielające personel od pacjentów, cały sprzęt komputerowy wraz z serwerem oraz lampę zabiegową. Mężczyzna zadawał też ciosy personelowi" – powiedział PAP dyrektor Szpitala w Michowie Mirosław Dróżdż.

Zgłoś
Avatar
wodnik 2021-06-06, 10:34 1

domyslam sie ze jestes glupi i nie udajesz. bo gowno wiesz o realiach, tam nie ma ochrony.... a nikt z pracownikow szpitala nie moze uzyc sily, baaaa nawet policjant ktory pelni sluzbe ratownika medycznego nie moze podjac dzialan.

wiec wypierdalaj poprawiac oceny a koniecc roku !!!
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-06-06, 18:20
Krz1343 napisał/a:

matole na telefon stary cie robił



Jego stary wysłał w liście (niepoleconym) na błędny adres....

Nie ciesz się kurwa, Twój tak nie potrafił i wyszedłeś Ty...
Zgłoś
Avatar
blade2206 2021-06-06, 20:03
I jak przyjęli go w końcu?
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2021-06-06, 21:37
Hmm pierwszy polak interpretujacy sia jak murzyn ,z krwi i kosci
Zgłoś
Avatar
robert59 2021-06-06, 22:56
Najciekawsze jest to, ze dwóch kretynów filmuje zamiast zająć się debilem i go obezwładnić!!!
Zgłoś
Avatar
nucturius 2021-06-07, 3:18
Chłop usłyszał, że czas oczekiwania to minimum 12h i się wkurwił xD
Zgłoś
Avatar
mazin 2021-06-07, 11:20
Gościu przyznaje w pewnym momencie, że ma chorobę dwubiegunową. To krzyk o pomoc, takie zachowanie świadczy o tym, że nie był leczony w odpowiedni, albo żaden sposób - chce trafić do psychiatryka i w ten sposób pewnie się mu to uda. Oby!
Zgłoś
Avatar
taigatrommel 2021-06-07, 12:29
Heliar napisał/a:

A ochrona zapewne z grupą inwalidzką, o ile w ogóle jakaś była.
Ps. j***ć wszystkich lekarzy, którzy potrafią tylko kasę liczyć.



A ochrona to w ogóle może interweniować? Kiedyś coś słyszałem od jednego ochroniarza (ale mogłem coś przekręcić), że mogą interweniować tylko jak biją kogoś z personelu, ale jak dewastują lokal to już nie.
Zgłoś
Avatar
porryporr 2021-06-07, 21:06
dumad napisał/a:

w sumie...
moja dziewczyna pare lat temu z pracy trafiła z pracy na SOR w warszawie z wielkim bólem kręgosłupa. Przyjęta o godzinie 14 i do północy żadnych badań jej nie zrobili. siedziała na korytarzu w "kolejce" której nie było.
Nie wiem jakim cudem mi nie puściły nerwy, może mam stalowe, ale gdybym nie miał to bym dojebał to samo co ten gościu
Dopiero po kłótni i groźbami że uruchomię telefon w tej sprawie i będą mieli problemy jak kurwa ręką odjął zadziałało
Ale japierdole tyle czasu z bólem czekała i nie mogła nawet chodzić
Pojebana polska służba zdrowia
Później dziwota że Polacy nie ufają służbom



Dokładnie, kto nie był na SORze, nie czekał tam chuj wie dlaczego 8h albo 10h to niech nie pierdoli. Siedzisz w tłumie, i wszyscy czekaj, nic się nie dzieje. Byłem kilka razy sam czy z dzieckiem w kilku szpitalach w Wawie i kurwa zawsze to samo. Krew zalewa na to, co tam się dzieje. Puszczają nerwy, ten kraj jest na maksa zjebany. W ogóle mnie nie dziwi, że typowi odjebało.
Zgłoś
Avatar
komandos23jw 2021-06-13, 8:18
Ochrona w szpitalu to dziadki z grupą a lekarze to chamy i konowały tak wyglada rzeczywistość w Miechowie ze szpitalem ostatniego kontaktu
Zgłoś