18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
Chłop wkręca się w tokarkę
nw4d • 2013-09-04, 21:02
Jako że pracuję przy obróbce skrawaniem to ten filmik dał mi do myślenia. Pozdro dla wszystkich pracujących w tym zawodzie

Koleś w rękawicach i bluzie z długim rękawem dociera wałek papierem akcja od 3.00
Zgłoś
Avatar
Lysack 2013-09-04, 23:22 1
Ściągnął bluzę szybciej niż chińczycy na youtube
Zgłoś
Avatar
osiek92 2013-09-05, 0:17
dał się wkręcić
Zgłoś
Avatar
Halman 2013-09-05, 5:51 2
luxik1988 napisał/a:

Kiedyś mój wujek miał w chuj szczęścia przy tokarce. Też złapało go za rękaw koszuli i urwało dwa palce i kawałek nosa.


To sobie już twój wujek nie pogrzebie palcem w nosie.
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2013-09-05, 8:14
jak takie cos widze to az to nabieram szacunku do maszyny....na 2 dni
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2013-09-05, 9:45
ekstra fajny film ku przestrodze
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-09-05, 9:57
Tak swoją drogą to mordke mu chyba trochę obtarło bo blisko tego jest dosyć, nie wiem nie znam się jak działa ta maszyna ale to łożysko co się obraca to chyba mu mordki dotknęło.
Zgłoś
Avatar
matus 2013-09-05, 15:15
Najsłabsze jednostki eliminuja sie same Kurwa jak mozna przy narzedziu obrotowym pracowac z opuszczonyni rekawami i w rekawiczkach ?
Zgłoś
Avatar
Trathim 2013-09-05, 16:22
Browaryt napisał/a:

Tak swoją drogą to mordke mu chyba trochę obtarło bo blisko tego jest dosyć, nie wiem nie znam się jak działa ta maszyna ale to łożysko co się obraca to chyba mu mordki dotknęło.



Nie łożysko, a wrzeciono.

Po 1 na tokarni nie robi się w rękawicach i w luźnych bluzach tylko w koszuli z dopiętymi mankietami.
Po 2 jak już się stanie taki wypadek, to NAJPIERW wyłącza się zasilanie takim czerwonym guziczkiem, a potem chłopa ratuje.....
.
Mnie ze 2 miesiące temu, też się podobny przypadek zdarzył, nie z mojej winy. Mój brygadzista, pan Andrzej włożył mi ryja do frezarki, kiedy musiałem ją obejść, żeby zmienić obroty wrzeciona. Akurat kiedy byłem na końcu stołu, załączył posuw przyspieszony, żeby wyjechać stołem wraz z elementem spod wrzeciona (na jego końcu jest taka korba, która jest zakończeniem śruby długości 1,8m), no i złapało marynarkę. Na szczęście zerwało ze mnie ubranie i skończyło się na chwili strachu i "wyeksploatowaniu odzieży roboczej podczas pełnienia obowiązków".
.
Ludziom brak wyobraźni...
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2013-09-05, 17:21
ale niech mi ktoś powie, że flanelowa koszula nie jest bezpieczna i gdyby miał taką koszulę, ona by się po prostu rozdarła i tyle
Zgłoś
Avatar
cenzor123 2013-09-05, 18:04
Kurwa,przy tokarce się nie robi w rękawicach !!!!!!!1
Zgłoś
Avatar
k................1 2013-09-05, 18:16
Ma szczęście , że wałek wyskoczył z konika bo napewno byłby HARD
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-09-05, 20:06
Sam widziałem jak facet niemalże traci całą rękę po akcji na wtryskarce, a drugi na głupiej gilotynie (prostota narzędzia niczym struktura gwożdzia), a typ sobie środkowy palec uciął... Dlatego jak widzę kilku tonowe maszyny, które bez problemu zamiataja grube pręty czy poruszaja wielkimi formami jakby nic nie ważyły to podchodzę do nich z szacunkiem i ostrożnością... Jak chcesz grzebać przy takiej to lepiej podnieść dupę i zrobić te 10 kroków do wtyczki... Tutaj natomiast szczonek pokazał nam jak sie nie ubierać do roboty i ojcu ciuchów nie kraść...
Zgłoś