18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Chłopcy z ferajny - narwany Tommy
N................o • 2013-07-27, 1:33
Dwie cholernie dobre sceny z genialnego filmu 'Chłopcy z ferajny' Martina Scorsese.

Przedstawiam Wam narwanego Tommy'ego!

Zgłoś
Avatar
ye-baka 2013-07-27, 1:35
A Ty myślisz, że my sobie nie możemy tego filmu zassać, że takie pierdoły tu wstawiasz?
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-07-27, 1:41 44
@up

A Ty myślisz, że wstawianie pojebanych obrazków, kawałów, śmiesznych/kontrowersyjnych sytuacji na jedną stronkę w celu stworzenia miejsca do rozrywki, odprężenia się nie ma sensu? To w takim razie co robisz na sadisticu?

Poza tym klasyka:

Zgłoś
Avatar
ye-baka 2013-07-27, 1:45 1
Szukam takiej laski, jak Ty.
Zgłoś
Avatar
Mayday_Dune 2013-07-27, 1:48 11
Jedyny film gangsterski, który może się równać z Ojcem chrzestnym..
Zgłoś
Avatar
gruchens 2013-07-27, 2:14 13
Kurwa mać, to już naprawdę wkurwia. Co taka moda się ostatnio na Sadolu zrobiła, że przypadkowe osoby jadą po innych bez jakichkolwiek sensownych argumentów, byleby tylko pojechać?

Wakacje od szkoły? Grzeje w łepetynę? Nie wiem, kurwa no, szacunek do drugiego człowieka by się przydał. Człowiek robi coś, co ani odrobinę nie jest wtórne i daje wkład do ogólnego dobrobytu, mimo że nie dostanie za nic (w tym kuźwa socjalu ), a ci i tak jebią jakby krzywdził ich matkę.
Zgłoś
Avatar
needsomefps 2013-07-27, 4:14
ye-baka napisał/a:

A Ty myślisz, że my sobie nie możemy tego filmu zassać, że takie pierdoły tu wstawiasz?



gruchens napisał/a:

Co taka moda się ostatnio na Sadolu zrobiła, że przypadkowe osoby jadą po innych bez jakichkolwiek sensownych argumentów, byleby tylko pojechać?



Spokojnie, oni poprostu zbierają na pierwsze wirtualne piwa
Zgłoś
Avatar
Spajk 2013-07-27, 11:02
A gdzie druga scena ? zapewne z restauracji klasyka
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-07-27, 11:34
Jeden z nielicznych filmów, który nigdy mi się nie znudzi i zawsze chętnie go obejrzę. Szkoda tylko, że z lektorem bo nie oddaje w pełni zajebistości tej sceny
Zgłoś
Avatar
Socjocinus 2013-07-27, 11:47 1
SgtPepper1942 napisał/a:

@up

A Ty myślisz, że wstawianie pojebanych obrazków, kawałów, śmiesznych/kontrowersyjnych sytuacji na jedną stronkę w celu stworzenia miejsca do rozrywki, odprężenia się nie ma sensu? To w takim razie co robisz na sadisticu?

Poza tym klasyka:

Obrazek



Powinni wprowadzić zasadę szczególnie dla panoszących się dziewic z 15 tematami, że jeśli nie masz tematów nie możesz nic komentować bo to uraża ich panieńską godność. Co to za moda na dojebywanie się do kogoś kto nie ma tematów, chujowe komentarze bo miał chujowy dzień, do kogoś kto nam nie pasuje. Chcesz to sobie sklep za biurkiem albo wyjdź wieczorem na miasto i pobij się z kimś jak jesteś taki twardy i tyle agresji w tobie drzemie a i zapomniałbym, idz sie pobawic
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-07-27, 13:00 9
@up

Mam na to wysrane. Nie mam siły się z Wami kłócić. Ja po prostu wstawiłem temat (zajebisty według mnie) i tyle. Mam wysrane na wirtualne piwa, na jakieś top komenty, chujenty.

Pozdrawiam, napinacze!
Zgłoś
Avatar
BoryzSadek 2013-07-27, 15:16 2
Kiedyś to były kurwa filmy o mafii. Makarony ten klimat.. A teraz to same chujstwo z niggerami.
Zgłoś
Avatar
abrams90 2013-07-27, 15:41 2
Ja pierdolę... Kto w tych czasach ogląda filmy z lektorem jak można bez? Dla lektora "fucking" oznacza "terefere"

haha albo "go fuck yourself" - idź do diabła
Zgłoś
Avatar
golip 2013-07-27, 16:02 4
Kto nie widział tego filmu i ma zamiar obejrzeć to powinien wiedzieć, że Tommy na końcu zostaje zabity
Zgłoś
Avatar
n1troo 2013-07-27, 19:15
no to wiem już co dzisiaj obejrzę sobie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie