18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Nasreddim 2014-02-19, 23:18
Ostatnio z ciekawości o 21 pierdolnąłem się na środku miasta w śnieg i ściągnąłem protezę (nie mam lewej nogi). Ot, taki mały eksperyment społeczny bez nagrywania. Nikt nie podszedł, a przechodziło obok z 5 osób. Ludziom już kompletnie odjebało...
Zgłoś
Avatar
r................r 2014-02-19, 23:23
Ale ta dupeczka na początku .... no ruchableee
Zgłoś
Avatar
niemiaszek 2014-02-20, 0:30
Co tam trynkiewicz, blondyna 1.50 petarda!!
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-02-20, 0:31
u nas to by mu jeszcze zajebali to co ma na sobie
Zgłoś
Avatar
Meduzerzuy 2014-02-20, 2:30
Wszyscy którzy poczuli się wzruszeni są proszeni o wysłanie sms'a za jedyne 90kr żeby dać dziecku W SYRII kurtkę. TAK KURWA, Norwegowie są pomocni jedynie brudasom. Przejdź się któryś z Was po parku w Grunerlokce bez kurtki między 10-16 *wtedy kiedy wszyscy są w pracy brudasy nie pracują więc chodzą bezkarnie*. Wrócicie nie tylko dalej bez kurtki, ale też i bez kilku zębów, telefonu a jak jesteście dziewuchą to i bez dziewictwa.

Dziękuję, do widzenia. Nie zapomnijcie " Send en sms, bare 90kr, hjelp dem stakkars barn, la en knulle din kjærste".
Zgłoś
Avatar
raf-ret 2014-02-20, 9:40
co oni bluz nie używają wszyscy na koszulkach
Zgłoś
Avatar
raper900 2014-02-20, 10:58
Ja pierdolę, najbardziej rozpierdala opis na youtube, a autor nie raczył wstawić:

YouTrwam napisał/a:

ENGLISH: What would you do if you saw a freezing child?
We set up a hidden camera and placed Johannes at a bus stop, in Oslo, Norway. This is what happened.

The film is made to raise awareness of the sitation for children in Syria, and to raise funds to SOS Children's Villages is their winter-campaign. Children in Syria are freezing - send an sms and donate a jacket.


W szybkim tłumaczeniu - Syryjskie dzieci marzną, wyślij SMSa, aby dostały ciepłe kurtki.
Zgłoś
Avatar
grover88 2014-02-21, 1:17
To pierwszy jaki pisze; moja żona twierdzi że jestem znieczulony i inne takie ale sam bym wysiadł z samochodu i spróbował dać odrobine ciepła....
Zgłoś