18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Chmiel o ludziach w desancie
Echis • 2012-10-16, 22:10
Nie lubię vlogerów, ale tego gościa mega szanuję i oglądam. Świetnie się go słucha, ma parę ciekawych rzeczy do powiedzenia i generalnie polecam jego kanał.
Zgłoś
Avatar
k................r 2012-10-17, 12:12
6 Brygada Desantowo szturmowa Kompania Lacznosci Jesien rzadzi wojsko naprawde fajna sprawa byla Pozdro dla kumatych
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-10-17, 13:25
Czytając niektóre komentarze... nie wierzę, że jest tylu zbabiałych pacyfistycznych zjebanych ciot
Zgłoś
Avatar
MadDave 2012-10-17, 14:26
@morderuk - zdejmij rurki ... bo widocznie blokują u ciebie przepływ krwi w organizmie . Jesteś w takim błędzie że ojapierdole . Argument XXI wieku - i co z tego , ludzie coraz bardziej dziczeją niż mądrzeją . Strzelnie , taktyki i karabiny cię dziwią ??? a co mają zrobić antyterroryści albo służby specjalne ??? iść i przepraszać że nachodzą ? czy jak to wolisz jebnąć od razu bombę i niech rozpierdoli pół kraju , człowieku na jakim ty świecie żyjesz ?
Zgłoś
Avatar
Pariah 2012-10-18, 3:46
powietrzno- desantowa z Lublińca się kłania: jesień 99. Facet dobrze gada. Takie opowieści to jest ciekawe życie a nie "tyyy co ja ostatnio widziałem w necie, czekaj zalinkuję ci" Szkoda mi trochę dzisiejszej młodzieży...
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-10-18, 11:37
Nic ciekawego, za dziecka mieliśmy lepsze przygody jako dzieci obok jednostki w KRK na Zakrrzówku...szkoda tylko że muszę takich utrzymywać
Zgłoś
Avatar
morderuk 2012-10-18, 13:01
@MadDave

Wjezdzasz mi z jakimis rurkami a mnie nie znasz nawet, brawo! A wszyscy ktorzy maja tych marnych wojakow pseudotwardzieli ( nie wszyscy sa PSEUDOtwardzielami, smieszni sa ci ktorzy na takich sie kreuja ) w dupie to sa cioty rozumiem. Haha. Nie mowie tu o antyterrorystach lub sluzbach specjalnych bo oni sa szkoleni specyficznie do odbijania np. zakladnikow lub innych konkretnych sytuacji i ma to jakis zwiazek z rzeczywistoscia, natomiast jakies brygady, ktore na cwiczeniach sie czolgaja po piachu i napierdalaja z karabinow w powietrze po jakis pustyniach to jest beka. Laduje sie w to w chuj pieniedzy i wszystko o dupe rozbic. Teraz wazniejsza staje sie zaawansowana technologia niz czlowiek.
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-10-18, 14:24 2
W chuj pieniędzy? zobacz sobie finansowanie wojska a finansowanie sektora politycznego w chuj pieniędzy to sie ładuje w jakieś zjebane stadiony czy inne przetargi z rumunami na budowe autostrad, już bym wolał płacić podatki na samą armię niż na armie zjebusów w rządzie... Debilu. Gdzie sie tacy wykolejeńcy jak Morderuk rodza to ja nie wiem, wielki przeciwnik wojska, powinni Cie wziąć na rok na szkolenie zasrańcu to byś zaraz zakładał kiecke, albo walił konia przy dowódcy zeby Cie odesłali jako czubka do domciu. Zaawansowana technologia? W USA opracowywane są jakieś kombinezony tzw. "żołnierz przyszłosci" a do tego potrzebny jest człowiek. A jak uważasz, że broń atomowa zostanie użyta w jakimś konfiklcie to masz nasrane, chodzi o to, żeby zdobyć ziemie nie skażając jej, ale takiemu ćwokowi to tylko saperką do łba by trzeba wbijać niektóre informacje. Wiek 76 lat? Więc wiadomo że gimbazjum kończy niedługo albo zaczyna.

o osobie "krak" to sie nie wypowiem bo pasuje idealnie do portalu typu Onet gdzie siedzą takie zasrańce i tylko narzekają, że muszą wojsko utrzymywać, za to na tackę do kościoła to pierwsi.
Powinniście mieć wpisane w dowodzie "nie utrzymuje wojska, nie życzę sobie być bronionym" na wypadek jakiejś jazdy to takim kula w łeb.
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-10-18, 14:26 1
@UP
Głupiś jak but. Technologia bez człowieka, nie ma racji bytu. Wyszkoleni żołnierze, zawsze będą potrzebni. A gość nie jest pseudotwardzielem, po pierwsze obejrzyj inne jego filmiki. Sam jesteś zerem i gdybyś miał iść do woja za czasu poboru, to zapewne przed komisją udawałbyś downa, albo przyszedłbyś w sutannie, bo srałbyś w gacie, przed tymi ''pseudotwardzielami''. Wyszkoleni żołnierze to podstawa, zwłaszcza w naszym kraju, gdzie ta twoja technologia, praktycznie nie istnieje.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-10-18, 15:12 1
@morderuk

Dziecko Terminatora i Rambo. Tak wygląda i zachowuje się w realnym świecie potocznie rozumiany 'twardziel'. Nie ma super mocy, nie napierdala sam do kompanii wojska, nie biega w pelerynie, tylko trzeźwo patrzy na świat, jest wyważony i pewny siebie.
Co do tej technologii to obsługują ją ludzie, człowieka można zabić, zatem trzeba stworzyć całą infrastrukturę ochronną dla tej Twojej nowoczesnej technologii. Możesz mieć 500 wyrzutni rakiet i pocisków nuklearnych, ale jeszcze czymś tego musisz bronić zanim zdążysz użyć. Ja wiem - Ty byś ustawił automatyczne działa plazmowe bo takie masz wyobrażenie o wojsku.
Co zostało też poruszone - dodatkowo użycie broni nuklearnej to już najskrajniejszy scenariusz z możliwych dopiero po wyczerpaniu konwencjonalnych środków bojowych - zwyczajnie to się nie opłaca.
Zgłoś