18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Chmiel o ludziach w desancie
Echis • 2012-10-16, 22:10
Nie lubię vlogerów, ale tego gościa mega szanuję i oglądam. Świetnie się go słucha, ma parę ciekawych rzeczy do powiedzenia i generalnie polecam jego kanał.
Zgłoś
Avatar
CzłowiekDepresja 2012-10-17, 0:57
Pajac, niech ktoś go uświadomi, że i tak za wiele nie zarobi na YT:)
Zgłoś
Avatar
bizzy 2012-10-17, 0:58
spoko

ale...

każdy nie lubi vlogerow, a jakiegos vlogera lubi i ogląda... wtf?
Zgłoś
Avatar
k18t 2012-10-17, 0:59 5
ten jego, charakterystyczny, wkurwiający, cwaniacki sposób mówienia...
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2012-10-17, 1:20 1
Patrzcie jak wojo może zryć beret...
Zgłoś
Avatar
d................a 2012-10-17, 1:40 1
Swój chłopak. Nie, nie ma cwaniackiego mówienia. Mówi spokojnie, wiekowy... czerwony. Wojsko jest fajne, tak naprawde. wielu "bialeym kaszkietówkom" pokakazaliby miejsce".Szczerze, to jest tak że gorale piją. I na kompanii to wiedzą. Ale to jest przywilej gorali z wykształeceniem. Ja to wiem. Potem, jak który jest z "plecakiem" i chce, leci "w świat" na wojne. Powroty górali... bez odpowiedzi. Ale to są chłopaki, to są chłopcy, i już męzczyźni. Jestśmy jak skała. ehhh
Zgłoś
Avatar
Adamko52 2012-10-17, 2:00 13
Mi się tam podobało.
Opowiedział nam w ciekawy sposób jakich rożnych ludzi można w wojsku spotkać a wy od pajaców go nadajecie.
Wam niestety wasz Luntek nic o woju nie powie.
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-10-17, 2:10 2
Mój wujek był sierżantem w desancie... jego opowieści nic nie przebije polecam książkę "my spadochroniarze z dziesiątego" Książkę znałem na pamięć zanim w ogóle autor pomyślał aby ją napisać. Piękne czasy

a dla ludzi którzy chcą ogarnąć jak wyglądało kiedyś wojo tzw. zetka to polecam serial dokumentalny "kawaleria powietrzna" jest genialny, jeszcze z czasów kiedy telewizja edukowała.

a wojsko jak wojsko, sam się staram o przyjęcie ale do desantu to bym nie chciał, masakra tam jest. Szkoda tylko, że ludzie zdolni ale MON napycha kieszenie polityków a nie modernizuje armie.
Zgłoś
Avatar
Kakushkin 2012-10-17, 2:12
Fajnie gadał na temat posiadania broni, polecam się zapoznać
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2012-10-17, 2:57
ciekawe czy o poległych mówi?
Zgłoś
Avatar
morderuk 2012-10-17, 5:18 1
Generalnie mam odwieczną beke z ludzi z wojska/tych ktorzy sie tym w tych czasach jarają. Szanuje historie, ale ludzie kurwa mamy XXI wiek, lada chwila i jakies taktyki, strzelanki z karabinow odejda w niepamiec, o ile juz nie odeszly. Jakakolwiek wojna nie bedzie wygladala tak jak w latach 40'. Smieszy mnie kreacja na takiego twardziela/wojaka. Niestety trzeba sobie zdac sprawe, ze czlowiek juz posiadl taka wiedze by jednym ladunkiem rozpierdolic caly nasz glob. W razie rzeczywistej wojny, np. pomiedzy najwiekszymi potegami europy, pizganie karabinkami i scenariusze z amerykanskich filmow wojennych sa o dupe rozbic.
Zgłoś
Avatar
W................R 2012-10-17, 9:05
Wiadomo dla Chmiela leci piwko zawsze.
Zgłoś
Avatar
Wiatrok 2012-10-17, 9:21
Sory ale mnie za bardzo nie interesuje w Wojsko nawet nie włączyłem poza tym Wole Blog Baśki
Zgłoś
Avatar
kraz34 2012-10-17, 10:14
qwa mac ...!!! po tym jak slysze tego kolesia i 4 latach w mundurze zastanawiam sie czy nie zmienic roboty !! ale kasy szkoda !!a co do przedmowcy to pewnie wyglada jak biNber
Zgłoś
Avatar
ErmEr1908 2012-10-17, 11:51 1
Mohi napisał/a:

Pajac,


przynajmniej ma ciekawsze historie do opowiedzenia niż ty jak srać się uczyłeś
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie