18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Jak jeździ prawdziwy mistrz..

30 maja 2020 roku na skrzyżowaniu al. Włókniarzy z ul. Legionów w Łodzi. W jego wyniku śmierć poniosła 17-letnia pasażerka Fiata Brava, w które z dużą siłą uderzyło Audi. Trzech innych pasażerów, w tym dwoje dzieci doznało obrażeń ciała.

Kierownik - brak uprawień i ponad 1 promil

Zgłoś
Avatar
Kriski 2021-02-02, 9:03 3
Przecież widać że z audi księżniczka wysiada zza kierownicy a nie. żaden książę. huncfot, nie wprowadzaj w błont.
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2021-02-02, 9:10 30
Kriski napisał/a:

Przecież widać że z audi księżniczka wysiada zza kierownicy a nie. żaden książę. huncfot, nie wprowadzaj w błont.



Audi ma żółte blachy czyli kierownica z prawej strony
Zgłoś
Avatar
Kriski 2021-02-02, 10:43 2
Misiek_KRK napisał/a:

Audi ma żółte blachy czyli kierownica z prawej strony



Holendrzy mają żółte blachy i wysiadają z lewej.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2021-02-02, 10:58 6
Szkoda, że wszyscy nie zdechli > każdy świadomie wsiadł z pijakiem do auta zamiast uniemożliwić mu dalszą jazdę i dlatego każdy z nich to nic innego niż ludzkie ścierwo. Zaakceptowali wszyscy fakt, że jadą kogoś zabić. Nie szkoda zatem nikogo, poza tym, że szkoda, że nie zdechli wszyscy.
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-02-02, 10:59 21
huncfot130 napisał/a:

Kierownik - brak uprawień i ponad 1 promil


Kara śmierci. Jak dla mnie tylko kara śmierci. To tak jakby bez pozwolenia na broń, najebany strzelał do przechodniów. Dla mnie zero różnicy... za jedno i drugie w normalnym kraju powinna być kara śmierci (a jak się tak głębiej nad swoimi poglądami zastanowię, ... to jeszcze poprzedzona torturami )
Zgłoś
Avatar
bercisko 2021-02-02, 11:40 9
Seba długo z Audi nie wychodził, bo mu sie torebka zaklinowała.
Zgłoś
Avatar
Henboh 2021-02-02, 12:07 6
janlew napisał/a:

Kara śmierci. Jak dla mnie tylko kara śmierci. To tak jakby bez pozwolenia na broń, najebany strzelał do przechodniów. Dla mnie zero różnicy... za jedno i drugie w normalnym kraju powinna być kara śmierci (a jak się tak głębiej nad swoimi poglądami zastanowię, ... to jeszcze poprzedzona torturami )



Ujebać wszystkie kończyny i zostawić samopas, niech z głodu zdycha (kara śmierci i tortury w jednym).
Zgłoś
Avatar
fikuswdoniczce 2021-02-02, 14:02 4
To jest film czy powerpoint??
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-02-02, 14:12
Henboh napisał/a:

Ujebać wszystkie kończyny i zostawić samopas, niech z głodu zdycha (kara śmierci i tortury w jednym).


Może być
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2021-02-02, 15:08 9
Przy promilu i braku uprawnień i zabiciu kogoś - rozstrzelanie na miejscu przez policjantów.

Poczytałem. Postawili mu zarzut zabójstwa. Jest szansa na dożywocie.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2021-02-02, 15:11 13
Jedziesz sobie z rodziną a tu ci najebana kurwa wpierdoli w bok i zabije pół rodziny. Smutne to. Seba powinien zostać pokrojony na organy.
Zgłoś
Avatar
mabrothrax 2021-02-02, 15:28 3
To jest morderstwo, pan kierownik powinien dostać karę śmierci.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2021-02-02, 15:33 7
Rebeliant napisał/a:

Szkoda, że wszyscy nie zdechli > każdy świadomie wsiadł z pijakiem do auta zamiast uniemożliwić mu dalszą jazdę i dlatego każdy z nich to nic innego niż ludzkie ścierwo. Zaakceptowali wszyscy fakt, że jadą kogoś zabić. Nie szkoda zatem nikogo, poza tym, że szkoda, że nie zdechli wszyscy.



Nie szkoda zatem nikogo? Szkoda ludzi z Fiata, a w szczególności tej siedemnastolatki.
Zgłoś
Avatar
Garnki_za_zeta 2021-02-02, 15:38 2
SupremeLeader napisał/a:

Nie szkoda zatem nikogo? Szkoda ludzi z Fiata, a w szczególności tej siedemnastolatki.



Nietrudno się chyba domyślić, że chodziło mu o zjebów z audi?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie