18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
hiqq 2020-02-03, 21:02 2
Był biały jest murzyn brakuje opony cegieł i ognia i czół by się jak w domu
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2020-02-03, 21:12

tak mi sie skojarzylo
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2020-02-03, 21:51 9
Mechanicy to w ogóle mają niebezpieczne życie. Mam kolegę, co raz pod koniec dnia robił obchód po warsztacie. Światła już pogaszone to oczywiście potknął się o jakieś chujwieco i leci pędem do przodu ledwo próbując łapać równowagę. Wtem przeszywa go przeraźliwa myśl - zostawił otwarty kanał. Kolega ile miał sił wybił się do przodu chcąc zrobić fikołka nad kanałem. Było ciemno. Metraż mu się popierdolił bo był jeszcze przed kanałem parę kroków. Skok zakończył na dnie kanału a potem długim pobytem w szpitalu. Jak on to powiadał: zrobił "chyc" do kanału. Połamane żebra i uszkodzony bark. Nie może w pełni podnieść jednej ręki.
Zgłoś
Avatar
Sajlenthill 2020-02-03, 22:21
Słyszę "by to jasny chuj, kurwa kto tu postawił"
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-02-03, 22:45 2
Lobo24 napisał/a:

Mechanicy to w ogóle mają niebezpieczne życie. Mam kolegę, co raz pod koniec dnia robił obchód po warsztacie. Światła już pogaszone to oczywiście potknął się o jakieś chujwieco i leci pędem do przodu ledwo próbując łapać równowagę. Wtem przeszywa go przeraźliwa myśl - zostawił otwarty kanał. Kolega ile miał sił wybił się do przodu chcąc zrobić fikołka nad kanałem. Było ciemno. Metraż mu się popierdolił bo był jeszcze przed kanałem parę kroków. Skok zakończył na dnie kanału a potem długim pobytem w szpitalu. Jak on to powiadał: zrobił "chyc" do kanału. Połamane żebra i uszkodzony bark. Nie może w pełni podnieść jednej ręki.



Twój kolega to kretyn. Stanowisko pracy się sie sprząta żeby się nie potykać a kanał zakrywa.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2020-02-03, 22:51
UP Dobry chłopak, ale biedak chyba ma jakieś zobowiązania, bo zaczyna pracę rano nierzadko siedzi do późna - 22 albo później. Lata cały dzień na pełnych obrotach. Zapierdziela.
Zdarza się, że truchtem leci z miejsca nam miejsce albo na parking po następne auto, a licho nie śpi...
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2020-02-03, 23:29
Tadeusz Drozda i "Śmiechuu warteeee"?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-02-04, 9:14 1
Choć nie ma dźwięku, wyraźnie słychać "kurwaaaaaaaaaaa"
Zgłoś