18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
barni123pl 2022-05-17, 9:41 2
dobrze ze zdążył na autoban
Zgłoś
Avatar
zott 2022-05-17, 9:41 3
No piękne to było❤️
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-05-17, 10:43 5
Zajebiste to jest, obejrzałem ze 20 razy Homoś w różowych bucikach, rurkach i z modną bródką na pedalskim ryju, trafia tam gdzie jego miejsce. To jest temat na +500 piwek, a nie filmik na którym autystyczny wsiok włącza i wyłącza światło.
Zgłoś
Avatar
KuKuKa 2022-05-17, 19:27 13
To jest właśnie jedna z tych chwil gdzie w ułamek sekundy idzie się do pierdla za jakiegoś cwela.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-05-17, 19:48 2
O kurwa!
Pasażer na gapę!!!

KuKuKa napisał/a:

To jest właśnie jedna z tych chwil gdzie w ułamek sekundy idzie się do pierdla za jakiegoś cwela.



E tam, gościu nie ma jak się bronić raczej...
Ciężko by było by przyszedł na rozprawę i mógł cokolwiek powiedzieć...
Zgłoś
Avatar
mkk141 2022-05-18, 8:33 16
Jeśli mój komentarz wpłynie na chociaż jedną osobę, to będzie już sukces. Nie wdawajcie się w takie przepychanki i unikajcie takich sytuacji - przynajmniej jeśli nie macie żadnych narzędzi do obrony (gaz, nóż). Mnie też kiedyś zaczepił pijany typek i wyzywał, więc do niego podszedłem na kozaka żeby to wyjaśnić. Okazało się, że gość miał nóż i mnie pociął.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2022-05-18, 9:42 3
KuKuKa napisał/a:

To jest właśnie jedna z tych chwil gdzie w ułamek sekundy idzie się do pierdla za jakiegoś cwela.



Ty jakiś niedojebany jesteś czy w drugą stronę przez wąsatego wuja ?
Zgłoś
Avatar
seksownezwierze 2022-05-18, 20:07 2
KapejloneK napisał/a:

Zajebiste to jest, obejrzałem ze 20 razy Homoś w różowych bucikach, rurkach i z modną bródką na pedalskim ryju, trafia tam gdzie jego miejsce. To jest temat na +500 piwek, a nie filmik na którym autystyczny wsiok włącza i wyłącza światło.



Jeśli przez brodę i kolor włosów uważasz że ktoś lubi w dupę to nieźle masz najebane w bani, również dobrze to ciebie mógł koleś zaczepić.

pod kołami się powinien znaleźć prowokator

KuKuKa napisał/a:

To jest właśnie jedna z tych chwil gdzie w ułamek sekundy idzie się do pierdla za jakiegoś cwela.



Nie idzie się do pierdla jak się nie atakuje losowych osób na chodniku, dla takich jak ty to może być trudne do zrozumienia ale liczę że dasz radę.
Zgłoś