18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Juzwa 2020-06-08, 8:18 3
Pogiął komuś samochodzik i nie poczuwa się do odpowiedzialności. Powinien znaleźć się w odpowiednim dziale. Oczywiście po rozmowie z właścicielem.
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-06-08, 8:44
Juzwa napisał/a:

P



Chłopaki z maczetą już o niego pytali.
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-06-08, 12:40 3
Juzwa napisał/a:

Pogiął komuś samochodzik i nie poczuwa się do odpowiedzialności. Powinien znaleźć się w odpowiednim dziale. Oczywiście po rozmowie z właścicielem.



a co byś powiedział ? przepraszam biegłem z pieskiem i zapierdoliłem w auto bo nie widziałem 1,5 tonowego auta ? a co właściciel powie ubezpieczalni " debil biegł z jajnikiem i wyjebał naprawcie mi teraz .... "
Zgłoś
Avatar
matek87 2020-06-08, 13:28
Ludziom powinni zabierać prawa jazdy, to już nie żarty,tylu ludzi zabijają lub okaleczają cholerne auta i robią smog
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-06-08, 15:48
Asuritta napisał/a:

a co byś powiedział ? przepraszam biegłem z pieskiem i zapierdoliłem w auto bo nie widziałem 1,5 tonowego auta ? a co właściciel powie ubezpieczalni " debil biegł z jajnikiem i wyjebał naprawcie mi teraz .... "



Można powiedzieć wiele różnych wersji zdarzenia. Jest filmik, a gość powinien się poczuwać do odpowiedzialności. Jak dorośniesz i będziesz miał kiedyś swoje autko, to zrozumiesz, że właściciel nie bardzo lubi mieć pogięte drzwi czy błotniki.
Zgłoś