18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
t................� 2016-02-19, 20:00
sad12ysta napisał/a:

drzymek1906 kurwa nie wkurwiaj mnie człowieku. Umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie mówię że bym mu też przypierdolił taką kulą śniegu bo to bezpieczne. Młody jestem więc jeszcze pamiętam bardzo dobrze jaka dokładnie taka kula jest. Jest kurwa pulchna i lekka a to ze dla małego dziecka była za ciężka to mnie chuja obchodzi bo tu chodziło o to że stwierdzenie że ta kula waży kilkanaście kilogramów to jest o dużo za dużo a ty pierdolisz coś nie mającego związku z tym co napisałem.



Idź sobie meliskę zaparz.
Zgłoś
Avatar
Quwer 2016-02-19, 20:04 2
drzymek1906 napisał/a:



poogladaj filmik jeszcze raz, zobacz z jaką "latwoscia" ojciec rzucił tą "świeżą pulchną kulą sniegu".
Pomysl. Jezeli nie przyszlo mu rzucic tej kuli z taka lekkoscia to co ma powiedziec dziecko? Może rzucimy w Ciebie swieza pulchna kula sniegu o sredniki 100-150cm? Deal?



100-150? Serio, kurwa. Kilkanaście kilo? Czy Wy w ogóle myślicie za nim coś wystukacie w tą klawiaturę. Idź po jakiś przymiar i sprawdź ile to jest 150cm (ta kula ma 60, max 70cm). Nie wiem, czy trzymaliście coś kiedyś w ręku co waży kilkanaście kilo (czyli 11+ kg). Brak słów
Zgłoś
Avatar
sadolizator 2016-02-20, 9:50
Ja jebie ale gimbaza... jak to ma 150cm to twój kutas ma 20.
Zgłoś