18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
MassSlesher 2013-04-30, 1:36 27
A kto tego nie zna? Chyba zaraz sobie ściągnę sezon.

To nie jest bajka tylko dla dzieci Starzy, śmiało oglądać hehe. Dzięki za wstawkę i przypomnienie mi o tej zajebistej... hm... bajce
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-04-30, 3:14 2
Kurwa oglądało się to. Eustachy motyka aka zrzęda roku, Miuriel aka tępa dzida co wszystkim ufa, chojrak aka tchórzliwy pies... no i te schizujące postacie odwiedzajce ten domek w Nigdzie. Kurde miała bajka klimacik
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-04-30, 4:55 18
Cytat:

A kto tego nie zna?


gimbazjada.
Zgłoś
Avatar
MassSlesher 2013-04-30, 5:48
Na tym powinny się wychowywać dzieciaki. A nie kurwa na czymś typu "Czas na przygodę". Nic dziwnego, że gimbaza to same pojeby. Kiedyś te bajki były o wiele lepsze.
Zgłoś
Avatar
buszta2 2013-04-30, 6:17 3
Polecam dobrze sie zajebać (używka do wyboru) i obejrzeć "Pora na przygodę" gdybym oglądał takie rzeczy za młodu pewnie zostałbym Breivikiem albo gwiazdą działu hard-fekalia.
Zgłoś
Avatar
Raczu2012 2013-04-30, 7:19 3
MassSlesher napisał/a:

Na tym powinny się wychowywać dzieciaki. A nie kurwa na czymś typu "Czas na przygodę". Nic dziwnego, że gimbaza to same pojeby. Kiedyś te bajki były o wiele lepsze.



Musisz byc zdrowo jebniety, albo nie miec dzieci, twierdzac, ze taka mozgojebna bajka, ktora inaczej odbiera stary facet, a inaczej 4-5 letni mozg. To jest kurwa przesiakniete paranoja, dziecko powinno od malego dostawac dawke spokoju, uczucia i uczyc sie wylacznie pozytywnych wartosci, a nie tego co powyzej mozna obejrzec. Masz 50 lat na profilu, a kurwa mozg 15 latka !!
Zgłoś
Avatar
90luckypl 2013-04-30, 7:33 13
@up: a potem do końca życia być ciotą u mamusi przy garnku. Może zacznij nam wciskać że Tom & Jerry też jest zbyt brutalny?
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-04-30, 8:30 3
teraz są jeszcze gorsze bajki.

@90luckypl zakładam, żę chcesz aby twój syn wyrósł na wielkiego chama, stadionowego idiotę.. więc od takich bajek to raczej wyjdzie ci jakaś emo ciota ze zwichniętą psychiką albo dewiant morderca
więc zastanów się co pieprzysz bo @raczu2012 ma rację.

Tom & Jerry spoko bajka!
Zgłoś
Avatar
tomny93 2013-04-30, 9:28
Spoko bajka, to była rozrywka dla całej rodziny ^^ a nie to co dziś.. Teletubisie jeb**e..
Zgłoś
Avatar
baxter 2013-04-30, 9:34
ja te wszystkie bajki miałem po angielsku na CN, do tego dubingu za cholere nie moge sie przekonac
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2013-04-30, 9:47
Nie tylko dla dzieci. Do tej pory beczę ze śmiechu, oglądając Toma i Jerry'ego czy właśnie Chojraka na CN-ie.
Zgłoś
Avatar
Le_Kloszard 2013-04-30, 9:48 26
Wyjaśnienie o czym tak naprawdę jest ta kreskówka
Zgłoś
Avatar
MrCreiq 2013-04-30, 9:53 1
Cytat:

A kto tego nie zna?

gimbazjada. ja jestem z gimbazy i to znam rocznik 99 jak co
Zgłoś
Avatar
x................x 2013-04-30, 9:55 2
Nieźle poryta bajka była. Jak jeszcze te satelity typu Cyfra+, czy Cyfrowy Polsat nie były w modzie, to jeździłem do cioci. Ona taki bajer posiadała, zawsze Cartoon Network (stary, ten dobry. Nie te nowe ścierwo) i tyle mnie widzieli przy stole.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie