18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Chomik i mikrofalówka
g................u • 2010-06-13, 12:04
Cytat:


Nastolatek z Northamptonshire (hrabstwo w środkowej Anglii), który upiekł w kuchence mikrofalowej chomika należącego do jego brata, trafi na cztery miesiące do zakładu poprawczego. 16-latek przez cztery lata nie będzie też mógł posiadać żadnych zwierząt - donosi independent.co.uk.
Brytyjskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami (RSPCA) poinformowało, że ofiarą młodego sadysty padła roczna samiczka. Z powodu oparzeń, których doznało w mikrofalówce, zwierzę trzeba było uśpić.

Chłopak przyznał się do zarzutu znęcania nad zwierzętami. Wyrok wydał sąd rodzinny w Kettering.

- To wyjątkowo szokująca sprawa. Nie sądzę byśmy mogli wyobrazić sobie cierpienie zwierzęcia, które zostało włożone do kuchenki mikrofalowej i żywcem upieczone - komentował Clint Davies z RSPCA.


"Młody sadysta" - jak to dumnie brzmi
Zgłoś
Avatar
szfak 2010-06-13, 13:38 3
tylko 4 miesiace?
o wiele za malo
Zgłoś
Avatar
Harry90 2010-06-13, 15:25 3
Frajer nie sadysta, sadystą byłby gdyby wsadził brata do piekanika.
Zgłoś
Avatar
Asmodea22 2010-06-13, 16:06
@up właśnie! a nie chomiczka
Zgłoś
Avatar
KRUGER_MAN 2010-06-13, 22:06 1
jebać was , ważne że jakieś stworzenie cierpiało ^^
Zgłoś
Avatar
tolklu 2010-06-13, 22:06 1
ja bym był usatysfakcjonowany jeżeli wsadził by samego siebie do mikrofalówki
Zgłoś
Avatar
gumol 2010-06-14, 13:30
a mi się wydaje, że świat lubi zajmować się pierdołami i wsadzać ludzi za znęcanie nad chomikiem/mrówką/ślimakiem, a tak na prawdę powinno się zamykać ludzi, którzy znęcają się nad setkami, może tysiącami osób. Bo to chuj nie sukces zamknąć 16-latka, który chciał zrobić eksperyment i nazwać to sprawiedliwością. Człowiek może przejechać ciężarną i też dostanie pół roku za niepoczytalność
Zgłoś
Avatar
Norbias 2010-06-14, 23:48
Ale Chomika ? Toć to fajny gryzoń jest. Jak te jebane pieski preriowe
Zgłoś
Avatar
horikawa 2010-06-15, 1:07 1
A jak wyjdzie po 4 miesiącach to będzie w pełni zresocjalizowany.
Po takich wyrokach jestem za wprowadzeniem kar cielesnych (za JKM).
Zgłoś