18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
truskawkowabuba 2013-03-03, 1:23 20
danis008 napisał/a:


zabawna jesteś lalka nie pisałem nic o ruchaniu tylko że służycie do jednego celu nawiązuje do tego ale nie dosłownie
pomarzyć? wątpię
są kobiety które się szanują nie dają tyłka na portalach i w innych miejscach ale swojemu facetowi tak a jak da świecidełko wybłagane i szmatki z bazarku to normalnie orgazm

normalnych kobiet nie ma i to ci powie każdy normalny facet na tym forum



po pierwsze, mówiąc do mnie "lalka" wcale nie jesteś fajniejszy. wiem, wydaje ci się, że to fajne, ale uwierz mi, to nie jest fajne . żartujesz sobie chyba, tak? . uważasz, że jak kobieta oddaje się swojemu facetowi to nie ma do siebie szacunku? . ty chyba nigdy nie byłeś w normalnym związku, co? współczuję ci braku mózgu i twojego zdania na temat kobiet. w sekrecie ci powiem, że w normalnym związku seks jest uzupełnieniem miłości między dwojgiem ludzi, a nie kartą przetargową. jeśli kobieta kocha mężczyznę to mu się oddaje i nie zależy jej na jego pieniądzach . życzę ci żebyś spotkał miłość swojego życia i zakochał się po uszy to może zmienisz zdanie i staniesz się normalną, nieupośledzoną jednostką naszego społeczeństwa .

każdy facet na tym forum? hm, no z chęcią bym posłuchała ich opinii na ten temat. może któryś się wypowie? z ciekawości zaglądnę tu też po południu, może któryś odważy się coś napisać.
Zgłoś
Avatar
Micu 2013-03-03, 1:29 27
fuck wymieńcie się numerami gadu albo na kawę się umówcie, a nie pierdolcie na forum...
Zgłoś
Avatar
danis008 2013-03-03, 1:30
truskawkowabuba napisał/a:



po pierwsze, mówiąc do mnie "lalka" wcale nie jesteś fajniejszy. wiem, wydaje ci się, że to fajne, ale uwierz mi, to nie jest fajne . żartujesz sobie chyba, tak? . uważasz, że jak kobieta oddaje się swojemu facetowi to nie ma do siebie szacunku? . ty chyba nigdy nie byłeś w normalnym związku, co? współczuję ci braku mózgu i twojego zdania na temat kobiet. w sekrecie ci powiem, że w normalnym związku seks jest uzupełnieniem miłości między dwojgiem ludzi, a nie kartą przetargową. jeśli kobieta kocha mężczyznę to mu się oddaje i nie zależy jej na jego pieniądzach . życzę ci żebyś spotkał miłość swojego życia i zakochał się po uszy to może zmienisz zdanie i staniesz się normalną, nieupośledzoną jednostką naszego społeczeństwa .

każdy facet na tym forum? hm, no z chęcią bym posłuchała ich opinii na ten temat. może któryś się wypowie? z ciekawości zaglądnę tu też po południu, może któryś odważy się coś napisać.



wiesz że pisząc "głupi,upośledzony" itp. nic nie działasz? forum to jest dodatek każdy blokuje swoją prawdziwą maskę - czyli cechy charakteru i usposobienia lalka to nie wyzwisko ale zapomniałem że was wszystko drażni trochę więcej luzu
Zgłoś
Avatar
truskawkowabuba 2013-03-03, 1:30
Micu napisał/a:

fuck wymieńcie się numerami gadu albo na kawę się umówcie, a nie pierdolcie na forum...



spoko, spoko, już kończymy.
Zgłoś
Avatar
guiches 2013-03-03, 3:06
Czy tylko mnie dziwi fakt, że kierowca tak blisko siedzi kierownicy? Przecież w takiej pozycji nie da się komfortowo i bezpiecznie prowadzić auta!
Zgłoś
Avatar
Mortis 2013-03-03, 10:07
A gdzie ten Kazik Deyna się tamoj wozi po Ruskich XD
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-03-03, 10:10
@up. to jest Rosija. Tam nie ma komfortu i bezpieczeństwa

Ktoś zamawiał kiedyś z Rosji coś? Jak to wygląda? Jest jakieś cło?
Zgłoś
Avatar
g................z 2013-03-03, 10:19

dobre i śmieszne
Zgłoś
Avatar
Wuzel 2013-03-03, 10:46
Dajcie spokój z kupowaniem rzeczy z ruskich stron. Zamówiłem towaru za 150 zł to dojebali przesyłkę razem z cłem za 180 zł. Niech się gonią KACAPY
Zgłoś
Avatar
manieeek 2013-03-03, 12:52
truskawkowabuba napisał/a:



po pierwsze, mówiąc do mnie "lalka" wcale nie jesteś fajniejszy. wiem, wydaje ci się, że to fajne, ale uwierz mi, to nie jest fajne . żartujesz sobie chyba, tak? . uważasz, że jak kobieta oddaje się swojemu facetowi to nie ma do siebie szacunku? . ty chyba nigdy nie byłeś w normalnym związku, co? współczuję ci braku mózgu i twojego zdania na temat kobiet. w sekrecie ci powiem, że w normalnym związku seks jest uzupełnieniem miłości między dwojgiem ludzi, a nie kartą przetargową. jeśli kobieta kocha mężczyznę to mu się oddaje i nie zależy jej na jego pieniądzach . życzę ci żebyś spotkał miłość swojego życia i zakochał się po uszy to może zmienisz zdanie i staniesz się normalną, nieupośledzoną jednostką naszego społeczeństwa .

każdy facet na tym forum? hm, no z chęcią bym posłuchała ich opinii na ten temat. może któryś się wypowie? z ciekawości zaglądnę tu też po południu, może któryś odważy się coś napisać.


Haha odpuść już chłopakowi, wiedze o życiu czerpie z sadola. Wystarczajaco juz jest zniszczony
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2013-03-03, 12:57
nie został zpałowany piwa ni ma bladż
Zgłoś
Avatar
krag 2013-03-03, 13:04 9
danis008 napisał/a:



zabawna jesteś lalka nie pisałem nic o ruchaniu tylko że służycie do jednego celu nawiązuje do tego ale nie dosłownie
pomarzyć? wątpię
są kobiety które się szanują nie dają tyłka na portalach i w innych miejscach ale swojemu facetowi tak a jak da świecidełko wybłagane i szmatki z bazarku to normalnie orgazm

normalnych kobiet nie ma i to ci powie każdy normalny facet na tym forum



Jak na 23 lata masz nieźle najebane w głowie. Z Twoich wypowiedzi można tylko wywnioskować, iż jesteś zakompleksiony i mało atrakcyjny (gruby, brzydki - you name it) oraz, iż jakaś laska kopnęła Cię w tyłek swego czasu i teraz masz skrzywiony światopogląd.

Pocieszę Cię jednak. Dłoń #1 i Dłoń #2 to idealne partnerki życiowe z takim podejściem.
Zgłoś
Avatar
Quaku 2013-03-03, 13:16
Troll level chomik
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2013-03-03, 13:27
I na ch*j ta kłótnia ?
ps.
krag napisał/a:



Jak na 23 lata masz nieźle najebane w głowie. Z Twoich wypowiedzi można tylko wywnioskować, iż jesteś zakompleksiony i mało atrakcyjny (gruby, brzydki - you name it) oraz, iż jakaś laska kopnęła Cię w tyłek swego czasu i teraz masz skrzywiony światopogląd.

Pocieszę Cię jednak. Dłoń #1 i Dłoń #2 to idealne partnerki życiowe z takim podejściem.


I tak nie poruchasz;d
#re do tematu:
Się zastanawiam czemu On nie pokazał jak wpierdol od tych policjantów dostał?
A co do oprogramowania polskiego - Po kiego wała jak On powtarza identycznie to co nagrał chwilę wcześniej , więc myślę że nie było by problemu także w Polsce
Zgłoś
Avatar
LejTeCole 2013-03-03, 13:30 1
danis008 napisał/a:



wiesz że pisząc "głupi,upośledzony" itp. nic nie działasz? forum to jest dodatek każdy blokuje swoją prawdziwą maskę - czyli cechy charakteru i usposobienia lalka to nie wyzwisko ale zapomniałem że was wszystko drażni trochę więcej luzu



Śmieszny z Ciebie człowiek, ciśniesz kobietę za byle co. Myślisz, że obrazisz ją pisząc na nią Lalka.
Pytanie czy jesteś gejem, że się tak negatywnie na temat kobiet wypowiadasz?

Zniszczyła Cie intelektualnie i sobie z tym nie radzisz...

I na koniec, można Cie ujarzmić jednym zdaniem: "jesteś kozak w necie, pizda w świecie"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie