18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Choroba nie jest przeszkodą
o................9 • 2013-03-03, 4:07
Tim Harris - urodzony z zespołem downa otworzył własną restaurację Jest jedyną osobą w USA, która tego dokonała.
Zgłoś
Avatar
maczeta23 2013-03-03, 20:59 1
Restauracja pfff.... U nas taki gość jest premierem.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-03-03, 21:08 2
W okolicy u mnie w miasteczku mieszka sobie pewien down, chlopaczyna popycha wózki w tesco i inne takie tam drobne obowiązki, nomen omen ma tą samą robote od ok 8 lat (czego nie moglbym powiedziec o wiekszosci swych zdrowych znajomych), popierdala sobie na rowerku (j.w.), gra na zakładach, od czasu do czasu przebiera sie za Elvisa i daje koncert w miejscowym pubie, a jak sie napierdoli to jest kurwa apokalipsa.
Radzi sobie w życiu OK, a to głównie dlatego że nikt sie nad nim nie litował od niemowlaka (rodzinka głęboka patologia).
Ot taka opinia.
Zgłoś
Avatar
demz 2013-03-03, 22:17
Jest jedyną osobą w USA, która otworzyła restaurację! WOW!

Autorze, naucz się pisać składne teksty.
Zgłoś
Avatar
Biker50 2013-03-03, 22:38
bloodwar napisał/a:

Pewnie kolejny przodownik pracy w stylu: "3 ludzi zza kulis robi wszystko za mnie a ja występuje w mediach żeby robić fame". Raczej wątpie, żeby ktoś z downem mógł sam wszystko ogarnąć przy zakładaniu i prowadzeniu firmy



Słuchaj to, że tobie się akurat nic w życiu nie udaje nie oznacza, że inne osoby z zespołem downa nie mogą odnieść sukcesu. Różnica polega na tym, że on nie siedzi na Sadistic-ku i nie wali konia do zdjęć lasek z kutas*em, tylko ZAPIERDALA.

Tak więc na koniec wierszyk:

Ob-La-Di Ob-La-Da zdejm swą rękę z kutasa
Rusz tą drugą większą głową a sama posypie się kasa
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-03-03, 23:03
Biker50 napisał/a:


Tak więc na koniec wierszyk:

Ob-La-Di Ob-La-Da zdejm swą rękę z kutasa
Rusz tą drugą większą głową a sama posypie się kasa



Chujowe, liczba sylab się nie zgadza. Zwalniam cię.
Zgłoś
Avatar
sebeks 2013-03-04, 9:31
pracowałem kiedyś w sprzedaży i przyjeli kolesia który sprzedawał przez telefon z zespołem downa, sprzedałby wam wszystko i jeszcze byście bili sobie brawo jaką wspaniałą decyzję podjęliście

każdy przypadek zespołu downa jest inny
jedni wala pod siebie przy każdej możliwej okazji i nie są w stanie samodzielnie funkcjonować a inni są
podobnie jak ze "zdrowymi" życiowymi nieudacznikami
Zgłoś
Avatar
pyotreck 2013-03-04, 13:18
że otworzył, dowiedział się z filmiku.
Zgłoś