18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Admix 2013-09-27, 15:36
- Jak nazywa się choroba psychiczna, przy której ludzie obrażają się lub denerwują o drobne sprawy i tworzą problemy z niczego?
- Hejter BongMan'a.
Zgłoś
Avatar
cys23 2013-09-27, 16:02 3
Płeć żeńska to nie choroba, to pasożytniczy styl życia. Pochłaniają twoją energie, pieniądze, czas, nerwy, aż dobrowadzi cie do grobu...
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-09-27, 20:46 3
Oto rzeczy, o których kobiety nie mają pojęcia:
- Cena drinków w klubach
- Ceny biletów do kina/teatru
- Prowadzenie samochodu
- Dobre kino

Oto w czym są dobre
- obciąganie

Kobiety wygrywają.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-09-28, 0:59
To na pewno Bongman znasz też inną chorobę - genetyczną, sprzężoną z chromosomem Y. Nazywa się Inteligencja
Zgłoś
Avatar
alexdamiao 2013-09-28, 1:22
Jakie to życiowe Bongo, już kopiuję do takiej jednej....
Zgłoś
Avatar
xFareNx 2013-09-28, 1:55
Dodam od siebie, że szczególnie ta rasy czarnej. Szczególnie tłuste, pyskate i bezmózgie. Inaczej niż chorobą nazwać się tego po prostu nie da
Zgłoś
Avatar
onlynojoke 2013-09-28, 1:58 2
aż musiałem skomentować zgadzam się w wielkiej mierze ale w szczególności moja siostra

ogólnie sytuacja jest troche skomplikowana bo wyprowadzilem ja z pokoju ktory mielismy wspolny do goscinnego (i tak mieszka tu tylko na weekendy więc to tak naprawde dla niej zaden problem) .
Niby wielka paranoja jaki ja to niedobry brat uuu teatrzyk przed mamą (oczywiście nie obyło się bez łez) żeby wyszło jaki to ja jestem niedobry.

Dzisiaj wraca a ja pożyczyłem sobie gta V od kolegi zadowolony ze zagram nocke siedze w pokoju goscinnym i gram, zaproponowalem jej zeby sie przespala na swoim starym lozku ale to nagle problem BO CZEMU BO JAK TO TAK NAJPIERW MNIE WYRZUCASZ A TERAZ CO UUU (generalnie wszystko by mi zrobić na złość bo to też dla niej żaden problem,a przez ostatnie 2 tyg byłem dla niej bardzo mił) ale się zgodziłem zeby nie robic szajby i nie budzic calego domu pomyslalem ona zasnie to ja tam przyjde i sobie pogram (jak juz bedzie spac)

no i wbijam patrze spi bo ryjem calkiem w inna strone niz telewizor zadowolony przestawiam fotel ona sie przebudzila i dialog

- je-je-jeszcze nie śpie
- serio? wyglądasz jakbyś spała
- ale nie śpie

I kurwa mać specjalnie zaczęła oglądać teraz inne programy żebym ja sobie nie mógł pograć
ehh ;/
Zgłoś
Avatar
Nata.sza 2013-09-28, 2:22 9
Wzruszyła nas Twoja historia
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2013-09-28, 5:42 2
o, jeśli przy siostrach jesteśmy, to miałem podobną historię, z tym że to był PSX, i premiera gorącego wówczas jak skurwysyn Alone In The Dark 4. Wszystko prawie identycznie, siostra w pokoju, wie że ni chuja czekam do nocy zeby miec odpowiedni klimat. To mi schowała konsole do swojej wersalki, żeby aby kurwa przypadkiem nie przeoczyć faktu że zagram i tym samym nieświadomie mi na to pozwolić.
10 minut wyciągałem konsolę z wersalki na ktorej spala, w tym czasie dwa razy ręka mi zemdlała i pusciłem więc jebła dość mocno - nic, chrapie dalej. Nie przeszkodziło jej w śnie ani szuranie plastiku po dnie komory pod wersalką, stukanie wiszących na kablach padów, nic. No chuj.

Konsola na zewnątrz, podpinam, włączam TV i tryb AV. Kurwa radość i napięcie, ZAGRAM KURWA.
Drżacą łapą wyciagam CD1 Alone In The Dark: The new nightmare... przytrzymuje klapkę z PSXa zeby za głośno się nie otwarł... wkładam delikatnie i pomalutku płytkę na kółeczko... przytrzymuję tym razem guzik eject na konsoli, żeby klapka nie kliknęła... udało się. Siadam delikatnie w fotelu, na ekranie tylko ciemność i znaczek AV w lewym górnym rogu... odpalamy. Siostra nadal chrapie. Delikatnie dociskam POWER na konsoli i obserwuję jak zapala się zielona dioda pod nim. W absolutnej ciszy każdy kto mial PSXa kilka lat mógł dosłyszeć charakterystyczny dźwięk, cichutki pisk gdy włączył się laser...

WYŁĄCZ TO !!!

TAK KURWA! Ten kurwa praktycznie NIESŁYSZALNY DŹWIĘK budził moją siostrę skuteczniej, niż cokolwiek innego.
Zgłoś
Avatar
wojbos 2013-09-28, 9:25 1
jakbym miał takie akcje w domu to siostra by spała na balkonie albo na klatce schodowej , huj mnie obchodzi ze 0 na dworze w nocy.... nie mata jaj ?? czy jak ??
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-09-28, 11:28
Ktoś tu nie porucha...
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-09-28, 13:50
Zgłoś
Avatar
poprzednipost 2013-09-28, 21:43


Oryginał na jebzdzidy obrazek 137642
Zgłoś
Avatar
S................i 2022-06-28, 14:43
Pytanie kto z kogo próbuje robić żarty...XD
Zgłoś