18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
SkipiBoom 2013-11-21, 2:34 1
Nie narzekajcie na krucjaty, zobaczcie ile mniej ciapatych jest tera.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-11-21, 2:39
@SkipiBoom:
Po pierwsze krucjaty to był atak na arabów, nie obrona. Dlatego do dziś tak nienawidzą chrześcijan, a ich religia się zaostrzyła wobec innowierców. I w tamtych czasach to chrześcijanie byli popierdoleni względem muzułmanów. Jeżeli chodzi o naukę i tolerancję.
Po drugie - doucz się, że krucjaty nie były tylko wobec muzułmanów. Pierwsze z pamięci: Katarzy i Czesi.
Po trzecie - w skrócie: Krucjata dziecięca. Też proponuję poczytać.
Zgłoś
Avatar
zielonydarian 2013-11-21, 3:16 5
Sami kurwa historycy habilitowani poprzez legendy wygodne na dany czas.
Zarammoth wiesz co to jest Nowy Testament ? Kto to jest Jezus ? co zrobił? Bredzisz Panie Zarammoth! mylisz się okrutnie!!
Zgłoś
Avatar
DeepInLove 2013-11-21, 3:40 2
Bol dupy katolikow widze idzie pelna para no ale co sie dziwic, ze maja taki bol dupy jak ksieza Was tak ruchaja w dupe.
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-11-21, 6:32 1
Pierdolenie o Szopenie. Jeszcze zanim religia powstała, setki tysięcy ludzi zginęło przez inną chorobę - głupotę. A wraz z postępem technologicznym i liczbą ludności na świecie, rośnie jej śmiertelność.
Zgłoś
Avatar
smoke86 2013-11-21, 7:00 2
Ja nazywa się choroba, która, od początku ludzkości pochłonęła najwięcej ofiar?
KOMUNIZM
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-11-21, 7:32 3
zielonydarian napisał/a:

Sami kurwa historycy
habilitowani poprzez
legendy wygodne na dany czas. Zarammoth wiesz co to jest Nowy Testament ? Kto to jest Jezus ?


Tak tak, Nowy Testament to jest takie coś, co kasuje Stary. A raczej tylko to, co niewygodne. Bo wam Bóg zmądrzał. A Jezus też taki pół na pół, raz gada o nadstawianiu drugiego policzka a potem woła że kto nie z nimi ten przeciw nim.
@up
jasne. Musieli by chyba zabijać kogo popadnie żeby odrobić te tysiąclecia w których komunizm w ogóle nie istniał.
Zgłoś
Avatar
lolflexberylex 2013-11-21, 7:38 2
Ja nazywa sie choroba, ktora, od poczatku ludzkosci pochlonela najwiecej ofiar?
-Życie
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2013-11-21, 8:12
Ej, zwalcie se konia, to byl zart kurwa!
Zgłoś
Avatar
MrGizzy 2013-11-21, 8:38 8
ocjokrakow napisał/a:

Podpowiedź: Każda potrzeba jest oznaką słabości.



Czyli jak potrzebuje się wysrać to znaczy że jestem słaby?

Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-11-21, 10:16
Widzę, że jedynie na wyliczaniu przeszłości można chrześcijanom przypisać mordowanie ludzi. To ja zapytam inaczej. Dla nas idiotyczne i bestialskie były krucjaty. Dla ludzi z czasów krucjat idiotyczne było mieszkanie w jaskiniach i organizowanie igrzysk. Widzicie analogię?
Zgłoś
Avatar
Trzyszcz 2013-11-21, 10:32 1
Odpowiem przykładem: Krzyżacy. Atakowali pod pretekstem niesienia wiary. Jakby nie było religii to niby kurwa nie byliby ludzie łasi na czyjąś własność? Znaleźli by inny powód.
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-11-21, 11:05 1
Przecież religia to taka polityka dla mas. Od zarania dziejów chodziło o szeroko rozumianą "kasę". Żeby ją doić z motłochu wymyślono religię.
Zgłoś
Avatar
Fedek 2013-11-21, 11:21
Oho gimbo ateiści aktywacja Naprawdę chuj mnei obchodzi mnie wasze zdanie na temat religii tak jak was nie obchodzi moje (rzekomo). Nie po to tu wchodzę żeby czytać te wypociny niedojrzałych emocjonalnie zarówno dzieci jak i dorosłych, tylko żeby poogladać fajne filmy i poczytać ciekawe rzeczy. Wojujący kwiat kurwa młodzieży ateistycznej... blech! Ale żeby święta obchodzić i chrzcić dzieci to potem najwięcej probosczowi dają
Zgłoś
Avatar
M................S 2013-11-21, 11:37
Ja nazywa sie choroba, ktora, od poczatku ludzkosci pochlonela najwiecej ofiar?
-Kominizm
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie