18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
Avatar
DmNQ 2013-11-20, 17:37 72
A co jest najczęstszą przyczyną utonięć?
-WODA
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-11-20, 17:41 9
A co jest najczęstsza przyczyą sraczki?
-DUPA
Zgłoś
Avatar
Iperyt669 2013-11-20, 17:52 2
Koniec końców choroba psychiczna okazuje się najbardziej śmiertelna.
Zgłoś
Avatar
ocjokrakow 2013-11-20, 18:22 22
Gadanie do gościa, którego nie ma nazywane przez naukowców schizofrenią utwierdza mnie w przekonaniu, że religia to synonim masowej schizofrenii. Jednak jeżeli jesteśmy już przy Bogu to z definicji Bóg to coś/ktoś co Cie stworzyło i stworzyło Ci pokarm oraz ogólne warunki do życia. I tu moja konkluzja. Otóż Bóg istnieje, jest nim wszechświat, ale że nie przejawia żadnych oznak inteligencji nam podobnej nie trzeba klękać przed krzyżami i wznosić okrzyków do nieba. Religie stworzyli ludzie. Te stare, te nowe i te które dopiero powstaną zastępując chrześcijaństwo czy islam czy inne badziewie. Wiara w Boga nie ma nic wspólnego z religią. Nic. Religia jest siostrą polityki. Stworzona by jednoczyć ludzi, czynić wybranych bogatymi i zabijać przeciwników.
Takie moje ostatnie spostrzeżenie. Co się zmieniło na przestrzeni ostatnich tysięcy lat. Patrze na świat a my dalej żyjemy w plemionach i wierzymy w różnych bogów?

Pytanie do religijnych: Czy Bóg potrzebuje religii? Podpowiedź: Każda potrzeba jest oznaką słabości.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-11-20, 19:07 2
Ja myślałem że wojny, ale skoro mówicie że religia zabija najwięcej ludzi....
Zgłoś
Avatar
b................� 2013-11-20, 19:29 1
Gdyby nie religia, byłoby wchuj mniej wojen
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-11-20, 19:36 1
up, up

większość wojen była toczona z dwóch powodów: religii i kasy

Co do tego tematu to prośba do admina o zablokowanie tu komentarzy.

Niech raz "katole" i "gimbo-ateiści" dostaną sraki, że nie mogą się wypocić w kilkuset słownym komentarzu.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-11-20, 20:12
A wcale nie religia bo po prostu narodziny...
Zgłoś
Avatar
forshow 2013-11-20, 22:23 3
Co jest w 100% powodem rozwodu?
Ślub!

Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-11-21, 2:14 6
Pierdolicie, aż głowa boli.

Głupota jest przyczyną wszelkiego zła. Czy mądry człowiek zabija drugiego, napada, gwałci ? Głupi ludzie nie rozumieją religii i stąd bierze się agresja wobec innych kultur.

Wygląda na to, że ciapata rasa trochę zatrzymała się w rozwoju.
Zgłoś
Avatar
feranos 2013-11-21, 2:16
Ja myślałem, że choroby, no ale widać muszę zmienić bibliotekę na bardziej "postępową". Może Marks?

przepraszam za chujowe przecinki
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-11-21, 2:23 4
Dokładnie - każda religia może przerodzić się w najgorsze zło. Teraz takim złem jest islam.
Ale jeśli by działać według takiej Biblii to ludzi zabijało by się za:
- ubieranie odzieży kilkuczęściowej
- strzyżenie boków głowy
- wróżby
- śmianie się z łysych ludzi
- niezrobienie ogrodzenia na dachu domu!
- wulgaryzmy
- jedzenie skorupiaków
- nieobrzezanie
- masturbację i stosunek przerywany

Głupie zasady dla ludzi nie umiejących myśleć samodzielnie i decydować logicznie co jest złe, a co ok.
Zgłoś
Avatar
Leet 2013-11-21, 2:26 1
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-11-21, 2:31 4
Religia?! Więcej wojen wybuchało i toczyło się z powodu kobie i urażonej dumy niż z powodu Religii/wiary. Pamiętajcie że europejskie wojny religijne to były wojny polityczne, w których religia była tylko wygodnym czynnikiem sprawczym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie