18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wczoraj otrzymałem takiego oto maila:

"Szanowni Państwo,

żyjemy w czasach, gdy to, co normalne, coraz trudniej jest chronić. Z tego powodu uważamy, że warto pogratulować Chorwatom, którzy przyjęli do swojej konstytucji zapis o tym, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. W niedzielę, 1 grudnia br., ok. 65% Chorwatów zagłosowało w referendum za tą definicją. Inicjatywę organizacji referendum poparło 750 000 osób, co stanowi prawie 18% liczby ludności!

To sukces o globalnym znaczeniu! Mimo wielkiej medialnej nagonki na organizatorów referendum, mimo zastraszeń ze strony rządu (!), ogromnej akcji lobby przeciwnemu takiemu zapisowi, Chorwaci zdecydowali zgodnie ze swoim sumieniem i wolą. Obywateli Chorwacji wspierały prorodzinne organizacje z całego świata."

Ciekawe czy usłyszymy o tym w TVN...

Niestety nie mogę wkleić linka do strony z petycją aby podziękować Chorwatom za ich postawę. Jeśli ktos chce to trzeba wejść na Citizengo kropka org
Zgłoś
Avatar
cherry_1990 2013-12-07, 11:11 34
Odpowiem od razu na Twoje pytanie: Nie usłyszymy o tym w TVN.
Zgłoś
Avatar
irish 2013-12-07, 11:32 4
to było już pare dni temu, podobno rząd sie wkurwił i powiedział że i tak zrobi po swojemu mając w dupie wynik wyborów. jebane komuchy
Zgłoś
Avatar
2137K 2013-12-07, 11:33 5
Jaka jest rzeczywistość:

"Chorwaci przyjęli zapis do swojej konstytucji o tym, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny..."

Jak pokaże to TVN:

"Chorwaci są nietolerancyjni.
*całkowicie losowy przechodzień* : Ja to wole związki homoseksualne i jestem chorwatem.
Chorwaci planują już podpisanie stosownego zapisu popierającego homoseksualizm."
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-12-07, 12:30 4
Było w TVN i pokazali prawdę. Powiedzieli też prawdę o tym, że rząd zrobi po swojemu bo Chorwacja to współczesny demokratyczny kraj, w którym zdanie większości jest gówno warte.
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-12-07, 12:36 1
TVN - gówno prawda całą dobę.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-12-07, 12:52 22
Kurwa, i z czego tu się cieszyć? Raczej należy rozpaczać, że rzeczy tak oczywiste trzeba aż do konstytucji wpisywać aby jakiś zboczeniec tego nie podważał.
Zgłoś
Avatar
Precz_z_Preczem 2013-12-07, 12:59 4
Zgłoś
Avatar
saves 2013-12-07, 13:36 8
ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ!!!!!

Zacofani, nienowocześmi i antyeuropejcy Chorwaci odrzucili w referendum aprobatę na nowoczesne i postępowe związki homoseksualne. Łamią bezczelnie prawa mniejszości seksualnej, za co państwo to zostanie pozwane przed Trubunał Europejski. Eurocioty z pewnością przyklasną inicjatywie tych jakże postępowych środowisk i nakażą Chorwacji unieważnienie referendum. W związku z tym faktem w postępowych środowiskach całej Europy została ogłoszona mobilizacja. Dziesiątki pedziów z całej UE szykuje się do ataku na ten moralny skansen. Otwarte zostały magazyny z piórami i sztucznymi kutasami, którymi to przyozdobia sie ochotnicy. Ofensywa planowana jest na wiosnę, gdyż skórzane spodnie z dziurami na dupie raczej słabo chronią przed zimnem. Wycięć tych nie można zakryć, gdyż potrzebne jest miejsce na wetknięcie pawich piór, którymi to mają wystraszyć zwolenników prymitywnych heteroseksualnych związków.

PEDAŁY WSZYSTKICH KRAJÓW, ŁĄCZCIE SIĘ!!!!
Zgłoś
Avatar
blachahaha 2013-12-07, 16:22 2
W Polsce też by się zebrać i ustalić parę praw bo coraz więcej lewaków jest.

Ja chce kraj zacofany, dzieci mają być zniewolone przez wole swoich rodziców, hołota ma wyśmiewać poglądy ludzi nowoczesnych itd.
Zgłoś
Avatar
Dorquba 2013-12-07, 17:16
A premier Chorwacji Milanović powiedział że rząd nie wprowadzi poprawki, mało tego- da większe prawa homosiom. Jak u nas z referendum ws. sześciolatków. Rząd ma w dupie ludzi, trzeba zacząć kurwa myśleć przed wyborami.
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2013-12-07, 18:29 3
Przepraszam że przerywam wam "wielki sukces" i "u nas tez tak trzeba". Przecież w konstytucji RP z 97r. jest jasno i wyraźnie napisane:

Art. 18.
Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Mam coraz to większe wrażenie że skoro skrajna prawica/kibole uświadomili sobie że nie mają szans wygrania z/obalenia rządu, to musieli znaleźć sobie nowego "chłopca do bicia" i zostali nimi mistyczni lewacy (i którym zostaje nagle często nieświadomie każdy kto nie zgadza się z poglądami prawicy, wcześniej był to termin "leminga" który już chyba nie jest taki modny w gimnazjum, albo w kotłowni)o których kurwa jakoś nie słyszałem do czasów zamieszek 11.11 gdzie spłonął wóz tefałenu kiedy to pół warszawy zostało rozpierdolone przez matki z dziećmi. Widzę że skoro nie ma do czego się przyjebac to trzeba sobie samemu stworzyć wroga i wtedy najlepiej sie jednoczy.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-12-07, 19:37 1
samotny_nawigator napisał/a:


Obywateli Chorwacji wspierały prorodzinne organizacje z całego świata."


Coś mi to przypomina... A no tak! Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!
Zgłoś