18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
NiggaFromNR 2011-01-03, 23:27 4
awaria666 napisał/a:

Nie zmienia to faktu, że był kolejnym przykozaczonym czarnuchem.



nie zmienia to faktu, że mógł być jednocześnie kozakiem i bardzo kumatym gościem.

awaria666 napisał/a:

To był kolejny przykozaczony czarnuch. Pasjonował się gangsterami i całym tym syfem i zginął jak ścierwo z getta na ulicy. W takim właśnie syfie i przez takie syfiaste myślenie innych czarnuchów. Przykre, ale prawdziwe.



przykre jest to, że nie rozumiesz wielu rzeczy, a mimo wszystko głosisz, że to syf. Myślisz, że miał wybór jak chce zginąć? Może i Ty jutro zdechniesz "jak ścierwo" wcale tego nie chcąc. Jakbyś się wychował w takich warunkach jak On to sądze, że skończyłbyś jako ćpun albo cwel. 2Pac jednak umiał zrobić coś ze swoim życiem i wyjść na w miarę prostą drogę. Nie każdy tak potrafi więc przemyśl to, co napisałeś.
Zgłoś
Avatar
McTruskawkowa 2011-01-03, 23:57 2
kochani hejterzy !
zanim zaczniecie pieprzyć głupoty na temat rapu , proponuję zagłębić się troszeczkę . Bo każdy może napisać , że Rychu Peja , czy Firma JP są chujowi , bo owszem tak jest . Tylko na ich podstawie nie oceniajcie całego gatunku , bo gówno się znacie .
Zgłoś
Avatar
Rezor 2011-01-04, 1:36 1
Przede wszystkim rap to nie muzyka . To mówiona "poezja" śpiewana.
Zgłoś
Avatar
aciesnix 2011-01-04, 8:15 3
Ja cię kręcę co za pozerstwo tu się szerzy nagle z rasizmu są znawcami rapu xD nagle z wrzutu widzę "opinie" fajnie fajnie amerykanie są równie tępi jak Polacy a jeżeli o debilizmie mowa to żydzi i Azjaci większość wymyślili więc stfup polaczki PS. (Jestem zadowolony gdzie żyje). Szczekanie na necie że rychu jest chujowy ?xD pozdro kiedyś jak to tede powiedział dostawało się w ryj za takie opinie na koncertach teraz wszyscy są bezkarni w necie. Firma to muzyka niszowa jak black , death metal myślicie że ile ma w sobie przekazu satyricon czy burzum ? nienawidzić katolicyzm? teoretycznie sami sobie krzywdę robią bo wierzą w "zło" ale chuj wam mi do tego (ps jebać zacofanych katoli resztę oświeconych beatyfikować) ile w tym sensu zero tak samo jak z jp to jest kurwa muzyka niszowa nie podoba się to wypierdalać na disco bo hejterząc robicie im free promo wśród podstawówek które czytają te komenty, co do zagranicznego rapu to ma rację ale pimp rap to znów muzyka dla niewielu odbierana przez masy a oldschool typu krs one , grandmaster flash , run dmc , public enemy , wu tang czy inni mogę tu spokojnie wymieniać w choy to w założeniu ruch intelektualistów od tego pochodzi i wyewoluowało :chlastaj ją kutasem" dzięki ofc mass medią ! dziękujemy nauczcie się ludzie że świat to nie tylko szafa z której piszecie posty na sadola
Zgłoś
Avatar
awaria666 2011-01-04, 8:34 2
@up

A teraz przetłumacz na język polski, nie wszyscy znają węgierski. Dziękuję.

NiggaFromNR napisał/a:

nie zmienia to faktu, że mógł być jednocześnie kozakiem i bardzo kumatym gościem.



Tego nie neguję i nie zamierzam.

NiggaFromNR napisał/a:

przykre jest to, że nie rozumiesz wielu rzeczy, a mimo wszystko głosisz, że to syf.



A Ty się doszukujesz zajebistej głębi w losie tego człowieka. O Einsteinie poczytaj, to był dopiero "kumaty gość"... Głoszę, że syfiasta i zbędna była ta śmierć, tak samo jak syfiaste jest całe to gangsterskie otoczenie. Jego twórczość - jak mówiłem - całkiem mi odpowiadała.

NiggaFromNR napisał/a:

Myślisz, że miał wybór jak chce zginąć?



Myślę, że nie. Ale miał masę wyborów, kiedy już był milionerem. A wybierał jak wybierał - jego sprawa.

NiggaFromNR napisał/a:

Jakbyś się wychował w takich warunkach jak On to sądze, że skończyłbyś jako ćpun albo cwel. 2Pac jednak umiał zrobić coś ze swoim życiem i wyjść na w miarę prostą drogę. Nie każdy tak potrafi więc przemyśl to, co napisałeś.



Kurwa, nie usprawiedliwiajmy ludzi dlatego, że mieli złe otoczenie, albo tata ich kochał. To był dorosły koleś, który wydarł swe życie z takiego a nie innego otoczenia, ale nadal się z tym otoczeniem starał utożsamiać, co jest nieco trudne, gdy się jeździ złotym Cadillaciem.

Powtarzam: twórczość tego człowieka jest mi dość bliska, jednakże nie zamierzam robić z niego ikony ani świętego.
Zgłoś
Avatar
McTruskawkowa 2011-01-04, 9:24
@aciesnix widać , że nasłuchałeś się zbyt dużo Peji , którego tak bronisz - w Twoim poście jest tyle samo innteligencji , co w jego tekstach . Przypominam o interpunkcji , bo po dwóch zdaniach miałam dosyć domyślania się o co Ci chodzi .

` krs one , grandmaster flash , run dmc , public enemy , wu tang czy inni mogę tu spokojnie wymieniać w choy ` haahahahaa - jak większość ludzi - wymieni wtc , czy rundmc i myśli , że jest już znawcą w chuj i wie wszystko , bo zna składy -1990 . A prawda jest taka , że te składy , to nawet fani Britney i Justinka Ci wymienią , więc nie masz co próbować być elo .
Zgłoś
Avatar
erniii 2011-01-04, 12:30
Czy pod każdym tematem o rapie musi być kłótnia? Jeżeli uważacie, że polski rap ogranicza się do 2-3 artystów których wy znacie i hejtujecie, to już wasz problem a nie nasz. Niech każdy słucha tego co uważa za najlepsze, peace.
Zgłoś
Avatar
adikos 2011-01-04, 15:42
tak dalej, próbujcie zmienić swoje zdania co do tego tematu i na wszystkie inne, może przynieść szpady, siekiery czy one shot colty ? pojebani.. najpierw pomysl jak trudno zmienic siebie, a pozniej próbuj innych.. hejterzy = kompleksiarze jak dla mnie
Zgłoś
Avatar
Boberio23 2011-01-04, 17:11 1
awaria666 przez przypadek postawilem ci piwo :/ chuj ci w dupe
Zgłoś
Avatar
NiggaFromNR 2011-01-04, 21:50
@Boberio23 przynajmniej jesteś szczery xD

awaria666 napisał/a:

Myślę, że nie. Ale miał masę wyborów, kiedy już był milionerem. A wybierał jak wybierał - jego sprawa.



Uważam, że jakbyś wychował się w gettcie z matką ćpunką i bez ojca, to jakbyś zapracował sobie na te miliony to miałbyś pełne prawo rozpierdalać się z nimi jakbyś chciał. Miałbyś też prawo się tym szczycić bo zapracowałbyś sobie na to sam. Ludziom casem odpierdala jak mają za dużo kasy, a szczególnie jak przez 80% życia nie mieli prawie nic.

awaria666 napisał/a:

Głoszę, że syfiasta i zbędna była ta śmierć, tak samo jak syfiaste jest całe to gangsterskie otoczenie. Jego twórczość - jak mówiłem - całkiem mi odpowiadała.



Po tej wypowiedzi wnioskuje, że słuchasz muzyki bo fajnie brzmi. Jeżeli całe "gangsterskie otoczenie" to dla Ciebie syf, to nie mam pojęcia jak wogóle możesz mówić, że Ci odpowiada jego twórczość. Przecież duża część jego kawałków mówi właśnie o gangsterskim życiu. Hipokryzją nieco zalatuje, albo brakiem wiedzy.

awaria666 napisał/a:

To był dorosły koleś, który wydarł swe życie z takiego a nie innego otoczenia, ale nadal się z tym otoczeniem starał utożsamiać



Prawie nie da się kompletnie odciąć od swojej przeszłości. Zwłaszcza, jeżeli Cie otacza z każdej strony w każdym miejscu.
Zgłoś
Avatar
awaria666 2011-01-05, 9:44
Boberio23 napisał/a:

awaria666 przez przypadek postawilem ci piwo :/ chuj ci w dupe



Dzięki, wzajemnie. Piwo jest piwo .

NiggaFromNR napisał/a:

Uważam, że jakbyś wychował się w gettcie z matką ćpunką i bez ojca, to jakbyś zapracował sobie na te miliony to miałbyś pełne prawo rozpierdalać się z nimi jakbyś chciał. Miałbyś też prawo się tym szczycić bo zapracowałbyś sobie na to sam. Ludziom casem odpierdala jak mają za dużo kasy, a szczególnie jak przez 80% życia nie mieli prawie nic.



Przecież tego nie neguję - wybierał jak wybierał i jego broszka. Ten wątek można sobie odpuścić.

NiggaFromNR napisał/a:

Po tej wypowiedzi wnioskuje, że słuchasz muzyki bo fajnie brzmi.



MUZYKI słucham przede wszystkim dlatego, że fajnie brzmi, a jego twórczość zdecydowanie ma "feel". Ja się tym jarałem dobre 15-20 lat temu, ale do dziś lubię czasem wrócić. Wielokrotnie zdarza się tak, że kawałek mówi o dupie Maryni, ale muzycznie mi odpowiada. I w drugą stronę: utwór ma głęboki przekaż, ale absolutnie mi się nie podoba. Zresztą moc przekazu zależy też od odbiorcy, jednego rusza to, drugiego tamto. Gdybym nie znał języków, to przekaz większości zagranicznej twórczości by mi wisiał kompletnie .

NiggaFromNR napisał/a:

Jeżeli całe "gangsterskie otoczenie" to dla Ciebie syf, to nie mam pojęcia jak wogóle możesz mówić, że Ci odpowiada jego twórczość.



A co, dla Ciebie to nie syf? Uważasz, że zajebiście, iż istnieją getta, gdzie możesz dostać kulkę za to, że krzywo spojrzałeś, masz ładne buty albo akurat niesiesz kilko koksu? No kurwa, dla mnie to jest syf, w najczystszej (najbrudniejszej ) postaci.

NiggaFromNR napisał/a:

Przecież duża część jego kawałków mówi właśnie o gangsterskim życiu. Hipokryzją nieco zalatuje, albo brakiem wiedzy.



Jaka tam hipokryzja. MUZYCZNIE mi odpowiadają, a opis gangsterki mi wisi. A moje podejście do przestępczości jest stałe.
Zgłoś
Avatar
NiggaFromNR 2011-01-05, 14:14
@awaria666 nie powiedziałem, że ciesze się z tego że są getta. Chociaż będąc na tym forum takie twierdzenie to nic złego ;D Jednak cieszę się z tego, że z takiego getta może wyjść coś, co będzie naprawe fajne i życiowe.

awaria666 napisał/a:

MUZYCZNIE mi odpowiadają, a opis gangsterki mi wisi.


To tak samo jakby katolik powiedział, że kolendy fajnie brzmią, ale że mówią o narodzinach jezusa to mi już koło huja lata. Kurwa... albo wszystko, albo nic. Albo słuchasz takiej muzyki, bo kumasz takie klimaty i się z nimi zgadzasz, albo tego nie słuchasz. Przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia.

PS. podoba mi się, że to prawdziwa wymiana poglądów, a nie tylko obrzucanie się wyzwiskami
Zgłoś
Avatar
awaria666 2011-01-05, 14:34
NiggaFromNR napisał/a:

@awaria666 nie powiedziałem, że ciesze się z tego że są getta. Chociaż będąc na tym forum takie twierdzenie to nic złego ;D Jednak cieszę się z tego, że z takiego getta może wyjść coś, co będzie naprawe fajne i życiowe.



2 x true.

NiggaFromNR napisał/a:

To tak samo jakby katolik powiedział, że kolendy fajnie brzmią, ale że mówią o narodzinach jezusa to mi już koło huja lata. Kurwa... albo wszystko, albo nic.



Częściowo się zgodzę, ale to nieco inna kategoria. Religia wymaga pewnych kanonów zachowania. Kolędy z Twojego przykładu to jakaś część tradycji, ale możesz mi wierzyć, że wielu ich słucha/je śpiewa nie zastanawiając się nad tym, o czym traktują. Mimo, że są w ojczystym języku .

NiggaFromNR napisał/a:

Albo słuchasz takiej muzyki, bo kumasz takie klimaty i się z nimi zgadzasz, albo tego nie słuchasz. Przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia.



A tu się nie zgodzę. Zdarza mi się słuchać muzyki z Bliskiego Wschodu czy Ameryki Południowej - nie kumam ani słowa, no ni w ząb, wręcz mam wrażenie, że ktoś mnie w chuja robi tym miauczeniem, ale słucham, bo mi się podoba. MUZYKA mi się podoba, klimatów nie czuję ani trochę, czy śpiewają o ruchaniu kóz, czy polowaniu na tukany - po prostu nie rozumiem języka. Ale słucham. Tak samo jest ze starym rapem. Mimo, że rozumiem przekaz, to się z nim nie utożsamiam, mimo, że go jakoś tam kumam, to się nie zgadzam. Ale MUZYKA mi odpowiada, więc jej słucham.

NiggaFromNR napisał/a:

PS. podoba mi się, że to prawdziwa wymiana poglądów, a nie tylko obrzucanie się wyzwiskami



Trzeba to zmienić, bo jeszcze po ostrzeżeniu załapiemy .
Zgłoś
Avatar
Fumigant 2011-01-05, 15:01
zapomnieliście jeszcze o BIG natouriousie... który jak wiecie miał kose z 2Pac' iem i to najprawdopodobniej jedni fanatyczni fani zajebali tupaca by pozniej w odwecie do piachu poszedł BIG... więc kurwa nie ma mowy o pseudogangsterstwie...
PS. i racja że najlepsi raperzy nie żyją... może oprócz OSTRa...
Magik RIP
Zgłoś
Avatar
NiggaFromNR 2011-01-05, 16:20
@up w sensie o Notorious'ie B.I.G.?

co do śmierci obydwu jest wiele teorii...
Zgłoś