18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
bloodwar 2011-01-03, 19:26 3
Nie lubię rapu ale muszę się zgodzić z jednym zdaniem tego Mudźina z filmiku: "Wszyscy dobrzy raperzy już nie żyją". Więc zanim zaczniecie jakieś gimnazjalne napinki o wyższości Tedego nad Peją czy Hemp Gru nad Firmą przypomnijcie sobie te słowa: "Wszyscy dobrzy raperzy już nie żyją".
Zgłoś
Avatar
marchefkawbutonierce 2011-01-03, 19:46 7
@bloodwar Gówno prawda. I tu jest mowa o czarnym rapie, który był prekursorem tejże muzyki. Wspominając w tym temacie o Tede czy HG tłamsisz amerykański rap.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-01-03, 19:59
Ani ja ani Mudźin w filmiku nie powiedział ani slowem że chodzi o AMERYKANSKI rap, w obu przypadkach chodziło o rap jako cały gatunek, który zresztą po obuy stronach Atlantyku jest równie chujowy. Chujowy jak chuj i dno mułu!
Zgłoś
Avatar
marchefkawbutonierce 2011-01-03, 20:13 15
Powiedział pośrednio, wymieniając raperów. I nie dziwię ci się, że uważasz polski rap za chujowy, jeśli znasz tylko takich "artystów" jak Peja czy Tede. Zagłęb się w temat, a potem hejtuj, a zanim ci się to uda to
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-01-03, 20:18 2
A ja się nigdzie nie wybieram i co mi zrobisz teraz gimbusowy napinaczu?
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2011-01-03, 20:35 1
O czym Wy mówicie? Jaki "Mudźin"?
Zgłoś
Avatar
marchefkawbutonierce 2011-01-03, 20:40 8
Z gimbusem się niestety pomyliłeś, a jeśli chodzi o napinanie, to nie mogę wytrzymać, jeśli widzę takie bzdury pisane przez ludzi kompletnie nie znających się na rzeczy. koniec
Zgłoś
Avatar
prozac27 2011-01-03, 20:56 2
Właśnie się dowiedziałem w jakim mieści USA powstał KKK W mieście Pulaski nazwane tak na cześć Kazimierza Pułaskiego Psipadek? (KMN) hehehe
Zgłoś
Avatar
awaria666 2011-01-03, 22:30
Chris Rock odkrył - nie przymierzając - Amerykę, że każdy normalny Amerykanin ma głęboko w dupie śmierć pozującego na gangstera czarnego pseudogangstera na środku ulicy w Las Vegas po walce czarnego boksera. Biedni czarni, strasznie mają przejebane.
Zgłoś
Avatar
NiggaFromNR 2011-01-03, 22:45 4
@awaria666 jeżeli ludzie w stanach wolą słychać biebera to mam to w dupie. Ja wole posłuchać rapowych piosenek, bo są czymś więcej niż kolejna wysrana z dupy piosenka, że krzyś zakochał się w jadzi. A jeżeli już wchodzisz na temat 2Paca (bo to o nim mowa jeżeli ktoś nie wiedział) to wypadałoby gdybyś wiedział, że to nie był kolejny przykozaczony czarnuch. To był kurwa kumaty gościu, który np. pisał wiersze. Więc... zanim najebiesz na kogoś, o kim nie masz pojęcia, dowiedz się kim był. A że amerykanów to gówno obchodzi, to już inna historia. Amerykanie nie są żadnym wyznacznikiem rozwoju myślenia, bo gruba część z nich to pierdoleni idioci.
Zgłoś
Avatar
name01 2011-01-03, 23:04 7
bloodwar napisał/a:

Nie lubię rapu ale muszę się zgodzić z jednym zdaniem tego Mudźina z filmiku: "Wszyscy dobrzy raperzy już nie żyją". Więc zanim zaczniecie jakieś gimnazjalne napinki o wyższości Tedego nad Peją czy Hemp Gru nad Firmą przypomnijcie sobie te słowa: "Wszyscy dobrzy raperzy już nie żyją".



to tak jak bym wpisał w googlach rock i wyskoczył by Bimber albo Hanna Montana, i bym napisał "nie ma dobrego rocka"
i co kurwa jak znasz tylko komercyjne gówna, a wypowiadasz się o całym gatunku muzyki to coś jest nie tak
Zgłoś
Avatar
piochux 2011-01-03, 23:05 2
rap mozna kochac i nienawidzic jednoczesnie. ja nie moge zniesc typkow pokroju rysia, ktorzy maja sie za nie wiadomo jakich wielkich raperow a w rzeczywistosci sa zwyklymi chlopakami z osiedla. tylko ze na drugim koncu jest ameryka. trudno nie docenic kogos takiego jak eminem.
dodam ze moja muzyka to glownie rock, hard rock i metal lat 80tych.
Zgłoś
Avatar
Krzywonos 2011-01-03, 23:08
tyle czarnych na widowni to chyba nowy orlean albo NYC
Zgłoś
Avatar
awaria666 2011-01-03, 23:20 1
NiggaFromNR napisał/a:

to nie był kolejny przykozaczony czarnuch.


To był kolejny przykozaczony czarnuch. Pasjonował się gangsterami i całym tym syfem i zginął jak ścierwo z getta na ulicy. W takim właśnie syfie i przez takie syfiaste myślenie innych czarnuchów. Przykre, ale prawdziwe.

NiggaFromNR napisał/a:

To był kurwa kumaty gościu, który np. pisał wiersze.


Nie zmienia to faktu, że był kolejnym przykozaczonym czarnuchem. Nie zmienia też faktu, że nawet trawiłem jego twórczość.

NiggaFromNR napisał/a:

A że amerykanów to gówno obchodzi, to już inna historia. Amerykanie nie są żadnym wyznacznikiem rozwoju myślenia, bo gruba część z nich to pierdoleni idioci.



True.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie