18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
BaruEM 2013-04-07, 22:22
Kurwa, jest opcja założenia głównego hasła. Trzeba być jebanym kretynem żeby o tym filmiki nakręcać. Co za pustak.
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2013-04-07, 22:26
podnoszę dupe od komputera naciskam Super+L i po kłopocie

żenada to ten film, jak można na obcym komputerze jeszcze publicznym logować się do konta bankowego, więcej jak pewne, że tam jest keylogger. Więc o co tyle hałasu?
Zgłoś
Avatar
kurczak94 2013-04-07, 22:40
Dokładnie, porażka. Od tego jest tryb incognito w Chromie. Ja np. po logowaniach na takim kompie, wchodzę zawsze w historie i usuwam wszystko ! Ciasteczka, zapisane hasła, historie i gro innych rzeczy. Nigdy nie miałem problemu z włamaniem na FB czy coś.

A w przypadku swojego kompa w miejscu publicznym po prostu przełączenie użytkownika i po sprawie.
Zgłoś
Avatar
Mleczarzmail 2013-04-07, 23:09 3
Ej opczajacie? Jak klikacie w przeglądarce "zapamietaj hasło" to ona to hasło zapamiętuje!!!!! O KURWA!! Jak to!!!?? Jebani szpiedzyyyyy!
Zgłoś
Avatar
kalion83 2013-04-08, 0:03
Pamiętam, że kiedyś żeby przeczytać kropkowane hasło wystarczyło pogrzebać w źródle strony (gdzieś trzeba było wpisać text), ale podejrzewam, że teraz ten numer nie przejdzie.

Kiedyś koleżanka w pracy miała zapisane hasło pod klawiaturą
Zgłoś
Avatar
wiru 2013-04-08, 0:32
Tak czy siak wszystko jest w plikach jak na tacy....
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2013-04-08, 1:21
Kiedyś zrobiłem małosmacznego psikusa gościowi ze szkolnego kompa.
Właśnie zupełnie przypadkowo wyczaiłem że ma zapisane hasło do nasza-szmata.pl w FF.
Idąc jego tokiem myślenia założyłem że do e-maila ma identyczne hasło.
Było śmiesznie jak wszyscy czytali wymyślone na poczekaniu pierdoły, a jakież było jego zdziwienie jak okazało się że nie może odzyskać hasła do e-maila i naszej-szmaty.

Najlepsze było to że miał stare hasło tylko z cyfrą 1 na końcu. Pozdro dla niego!
Zgłoś
Avatar
Fedor 2013-04-08, 1:58
haha a potem dzięki chrome i firefox sypią się karne kutasy
Zgłoś
Avatar
Adam1394 2013-04-08, 14:01
Opera vs. reszta przeglądarek 1:0 SKURWYSYNY!
Zgłoś
Avatar
spokospokojuzschodze 2013-04-08, 20:17 1
patrze znawcy informatyczni przemówili
otóż SUPER PROSTY sposób, żeby zobaczyć hasło w operze, to że kliknie się w komórkę z hasłem i kliknie prawym>zbadaj element, zmieni się z type=password na type=text i nagle jak ktoś wciśnie(tylko raz to działa, po odświeżeniu już nie więc ofiara by się nawet nie skapnęła) magiczne wypełnienie, to wyskoczy dane zapamiętane hasło. Rzeczywiście, opera mega bezpieczna przeglądarka.
Zgłoś