18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Chrześcijanin tańczy wg. Aexalven
w................r • 2009-10-23, 17:07


Co tu dużo tłumaczyć, Ci co czytają szałta ew Archiwum szałta będą doskonale wiedzieć cóż to za axeman.

Kod:
http://www.youtube.com/user/aexalven

jego kanał na yt

p.s Filmik jak i kanał ów pana został znaleziony przez Baalpa
chwała mu za to..
Zgłoś
Avatar
Kozak_Maślak 2009-10-25, 17:51 2
Moderatorzy (i Centurionie) widzicie to i nie grzmicie. Zaprawdę powiadam wam on idiotą jest.
Zgłoś
Avatar
Ojecik 2009-10-26, 11:48
jaki temat ja pierdole widzę, że nie tylko ja go nienawidze, ale większość stąd
Zgłoś
Avatar
cronoseek 2009-10-26, 12:17
Hehe zgodzę się z przedmówcą... mam nadzieję, że jak wszyscy zaczniemy jechać po nim (co wnioskuję z rozwoju tego tematu nie będzie trudne) to koleś (jeśli można tak powiedzieć) da sobie spokój z tym forum i każdym innym. Pokój z Tobą axe coś tam z pedalskim avatarem
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2009-10-26, 13:47 4
Nie karmić trolla.
Zgłoś
Avatar
Saia 2009-10-26, 18:16 1
Baalp napisał/a:


Na innych portalach podaje że ma 18



nie sądzę by wyhodował taką brodę jak na fotce mając 18naście lat...
Zgłoś
Avatar
marna 2009-10-26, 18:40
cronoseek napisał/a:

Hehe zgodzę się z przedmówcą... mam nadzieję, że jak wszyscy zaczniemy jechać po nim (co wnioskuję z rozwoju tego tematu nie będzie trudne) to koleś (jeśli można tak powiedzieć) da sobie spokój z tym forum i każdym innym. Pokój z Tobą axe coś tam z pedalskim avatarem



nadzieję możesz mieć. efektów jednak bym się nie spodziewała.. najlepszą bronią w tym wypadku jest brak broni - ignorancja osobnika.

"wszyscy" jadą po nim i co? natłuczone jest nie wiadomo ile tomów komentarzy i coś to dało? przejął się pan "axecośtam" tym?
no właśnie.

pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z Trolem
Zgłoś
Avatar
hypek 2009-10-26, 23:24 2
tonieja napisał/a:

najlepszą bronią w tym wypadku jest brak broni - ignorancja osobnika.

albo ban
Zgłoś
Avatar
D................h 2009-10-27, 22:16
aexalven napisał/a:


PS Nigdzie nie podaję swojego prawdziwego wieku, ani tu ani na innych portalach, więc musisie szukać na naszej-klasie



wiesz, nasza klasa to też portal;]
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2009-11-21, 3:24
Może nie powinienem odświeżać tego tematu, ale chuj tam.

Aex gdy nikt nie widzi :}

Zgłoś
Avatar
Modliszka 2009-11-30, 22:57
Popularność naszego mieczyka przeszła wszelkie granice

Zgłoś
Avatar
.................. 2009-11-30, 23:00 1
Bardziej O. Osbourna bez okularów przypomina.
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-01-20, 23:20 3
Ensiferum - Battle Song Vocal Cover by aexalven
Zgłoś
Avatar
P................n 2011-01-09, 17:06
Mi się wydaje, że jednak Aex'a to rusza, tylko zgrywa nieugiętego, żeby zachować resztki image'u.

Zawiodłem się Aex, miałem Cie za rasowego sadola. Kciuk w dół.
Zgłoś
Avatar
Q................g 2011-01-20, 21:57 1
Kilka dni temu znalazłem ten temat, ale dopiero mogę coć napisać, bo dzisiaj skończył mi się ban. mega LOL
Kozogłowy wysyłał mi swój adres i chciał żebym przyjechał mu wpierdolić, ale jak obejrzałem te wszystkie filmy tutaj i na YT, stwierdzam, że jednak dobrze zrobiłem ignorując go. No chyba, że będę przejazdem w Łodzi, to wpadnę do niego i pomogę mu zrzucić parę kilo nadwagi i potrenować bajceps, bo widzę że ledwo utrzymuje ten swój toporek. Niemniej jednak dobrze że taki osobnik jest na tym forum, taki poczciwy mały trollek postrach newbies, który dostarcza niebywałej rozrywki

... a i zapomniałbym: nawet przyzwoicie growluje, choć oczywiście oryginały rządzą
Zgłoś
Avatar
Q................g 2011-01-22, 19:20
Strach to uczucie które znam z opowieści, ja moje zachowanie określiłbym raczej jako rozsądek Fakt jest taki, że jednak nie przyjechałem, także możesz się tym upajać. Odnośnie głównego wątku, nie masz gdzieś zarchiwizowanych bardziej hardkorowych kawałków anty-katolowych? Chyba nikt się nie przypierdoli, za obrazę uczuć, w końcu podobno nie ma tu tematów tabu...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie