18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Chrześcijanin tańczy wg. Aexalven
w................r • 2009-10-23, 17:07


Co tu dużo tłumaczyć, Ci co czytają szałta ew Archiwum szałta będą doskonale wiedzieć cóż to za axeman.

Kod:
http://www.youtube.com/user/aexalven

jego kanał na yt

p.s Filmik jak i kanał ów pana został znaleziony przez Baalpa
chwała mu za to..
Zgłoś
Avatar
buba0 2011-04-11, 0:01
Aexalven nawet dobrze trollowac nie potrafisz ;ddd
A z tego co slyszalem to nawet z tibijskiego forum wyjebali Cie z banem na ip nawet jak jeszcze nie zaczales trollowac.
Mam z tego forum twoje pedalskie zdjecia z fake broda, pistolecikami... Gdy na to patrze to chce mi sie smiac ;ddd
Zgłoś
Avatar
Tasior 2011-04-11, 19:18
buba0 napisał/a:

Aexalven nawet dobrze trollowac nie potrafisz ;ddd
A z tego co slyszalem to nawet z tibijskiego forum wyjebali Cie z banem na ip nawet jak jeszcze nie zaczales trollowac.
Mam z tego forum twoje pedalskie zdjecia z fake broda, pistolecikami... Gdy na to patrze to chce mi sie smiac ;ddd



Dawaj jego foty tutaj jak masz jakieś których tu jeszcze nie było
Zgłoś
Avatar
HusHHHabye 2011-08-12, 1:57
Jako nowy użytkownik tego forum mam zaszczyt przyglądnąć się tej 'rozmowie' z góry, i powiem wam że dawno nic mnie tak nie rozśmieszyło jak nasz 'kolega' A. Jego odpowiedzi są odpowiedziami nierozgarniętego i wkur*iającego 6 letniego dziecka, nie mają najczęściej nic wspólnego z tematem postu na który w danej chwili odpowiada. Brak w nich logiki, i opierają się na stwierdzeniach 'Twoja stara!' albo chełpieniem się tym, jak niski poziom reprezentuje. Który użytkownik tego forum jest dumny z czegoś takiego? To jeden z dowodów na to, że tu nie pasujesz, A.

A za każdym razem, jak pisałeś o poskramianiu dziewic itp, to zastanawiałam się czy Ty kiedykolwiek stracisz dziewictwo z kimś 'realnym' /tzn że Twoja ręka, ew dmuchana lala nie wchodzą w rachubę/ . Osobiście uważam, że nie ma takiej dawki alkoholu która umożliwiłaby nawet najstraszniejszemu kaszalotowi przespać się z Tobą. A jeżeli takowa rzecz kiedykolwiek się stanie, nakręć to i wrzuć na harda - po pierwsze - żeby ludzie uwierzyli, po drugie - będzie to najhardszy z hardów ever.

Podziwiam was ludzie, że tak długi czas go znosicie.
Zgłoś
Avatar
HusHHHabye 2011-08-12, 15:44
W takim razie uznaj, że - skoro najwięcej czasu spędzam na hardzie - jestem Shemale. Pozdro
Zgłoś