18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
URAGE 2021-02-18, 18:49 2
W imię Ojca i Cyca i Cyca Świętego...
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2021-02-18, 19:01
grudzin7 napisał/a:

A co, tatuś ci powiedział, że macanie czyichś miejsc intymnych wbrew jego woli to nie molestowanie czy gwałt, tylko taka zabawa? Oj biedny ty...



Co za kurwa rozjebany łeb. Chuj mnie obchodzi co sobie uroiłeś w swwojej zlewaczałej głowie, ale ja na filmiku żadnego gwałtu nie widzę. Wiem, że ty chory zwyrolu chciałbyś aby to był gwałt, bo jesteś chory, ale na filmiku nie ma gwałtu. A skoro mieszają ci się wyobraźnia z rzeczywistością, powinieneś poszukać pomocy u psychologa, czyli takiego samego popierdoleńca jak ty.
Zgłoś
Avatar
BigBertha 2021-02-18, 20:20
Każdy kombinuje, jak może. Z takim ryjem to ten xiądz/rabin innaczej nie pomaca...
Zgłoś
Avatar
c................k 2021-02-18, 20:23
DzidaZawodnik napisał/a:

Co za kurwa rozjebany łeb. Chuj mnie obchodzi co sobie uroiłeś w swwojej zlewaczałej głowie, ale ja na filmiku żadnego gwałtu nie widzę. Wiem, że ty chory zwyrolu chciałbyś aby to był gwałt, bo jesteś chory, ale na filmiku nie ma gwałtu. A skoro mieszają ci się wyobraźnia z rzeczywistością, powinieneś poszukać pomocy u psychologa, czyli takiego samego popierdoleńca jak ty.


Nie no kurwa, rozumiem że byś się cieszył jakby jakiś stary chuj ci macał żonę albo córkę po cyckach.

A co do samej panny to ewangelizowałbym
Zgłoś
Avatar
HackerAGD 2021-02-18, 21:07 1
Błogosławi suty aby wykarmiła młode
Zgłoś
Avatar
Patryk2704 2021-02-18, 21:51
czarnybombelek napisał/a:

ę



Na filmie widać, że jest świadoma tego co robi, a ojciec dziewczyny zapewne ma w to wyjebane bo taka tradycja czy inny chuj.
Zgłoś
Avatar
DonFiol 2021-02-19, 9:43 1
Nwm co to za kraj, ale widziałem jak ksiądz chrzcil, czy też dawał błogosławieństwo żołnierzom, którzy szli na wojnę. Robił to w ten sam sposób. Myślę że to taki zwyczaj, a nie macanko
Zgłoś