18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
BossNr1wPL 2024-06-08, 16:29
Ślepy czy baba?
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-08, 16:32 4
To wina zepsutego łącznika pomiędzy kierownicą a pedałem gazu.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2024-06-08, 16:38 1
Ma skręt jak reno master
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-06-08, 16:42 8
Ido tego ta już legendarna chińska wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka.... kurwy nie ludzie.
Zgłoś
Avatar
Wolta123 2024-06-08, 17:40 16
Typowy Chińczyk, prawie spowoduje kolizję byle by tylko nie pomagać.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-08, 17:58 3
Tylko dziób zamoczył...
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-06-08, 18:20
Wrzuci wsteczny to wyjedzie. Dlatego nikt nie reagował
Zgłoś
Avatar
frytburger.z.paprykarzem 2024-06-08, 20:41 3
Podoba mi się ten luz innych uczestników ruchu.
Zgłoś
Avatar
Zaprzysiężony 2024-06-08, 21:11 3
Mielizna intelektualna spotkała mieliznę przybrzeżną.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2024-06-08, 22:34
akcja ratownicza na pięć
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-06-09, 0:30 3
Jaki pojebane te ludzie są zero pomocy spierdalać jak najdalej od wypadku
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-06-09, 1:30
Główny świadek po cichu spierdolił. Po co mu kłopoty, jakieś kurwa, przesłuchania.
Społeczeństwo antyobywatelskie, kurwa ich mać!
Taki jest skutek wszechwładzy państwa. Obywatel obywatelowi wilkiem. "Nie moja sprawa, niech umiera, gdzie jest kurwa policja?"
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-06-09, 22:29 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Główny świadek po cichu spierdolił. Po co mu kłopoty, jakieś kurwa, przesłuchania.
Społeczeństwo antyobywatelskie, kurwa ich mać!
Taki jest skutek wszechwładzy państwa. Obywatel obywatelowi wilkiem. "Nie moja sprawa, niech umiera, gdzie jest kurwa policja?"



Przesłuchaniem, to on się nie martwi. Martwi się tym, że gdyby udzielając pomocy, coś zrobił ofiarze wypadku, np. połamał żebra podczas resuscytacji, to będzie musiał płacić odszkodowanie, albo, co gorsze, rentę wypłacać do końca życia, a na to, go nie stać. Mimo, że to komunistyczne państwo, w wielu kwestiach, panuje tam czysty kapitalizm. Wręcz, najgorsza jego forma. M. in., wszelkie ubezpieczenia - zdrowotne, emerytalne-rentowe, musisz mieć prywatnie, bo tam nie ma czegoś takiego, jak nasz ZUS. Dlatego, lepiej się nie mieszać, gdy pracuje się za mniej, niż dwa średnie wynagrodzenia i ma rodzinę na utrzymaniu. Komunizm, czy socjalizm, nie są dobre, ale jeżeli w pewnych kwestiach, państwo nie zorganizuje odpowiednich ram prawnych i pewnej dozy socjalu, to właśnie są takie efekty i trudno winić ludzi, mających rodziny na utrzymaniu, że przestali reagować na czyjeś nieszczęścia, skoro mogą z tego wyniknąć poważne kłopoty. Podziękuj chińskim władzom za takie rządzenie krajem.
Zgłoś