18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Asuritta 2020-11-06, 9:11 3
Ci ludzie to geniusze ... chuj tam zwalniać będę może pierdolino nie będzie jechał ... co tam jakieś światełka migają to nie sygnalizacja zielone żółte czerwone xD jadą a ja mam frajdę jak oglądam tych debili xD uśmiech od ucha do ucha
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-11-06, 9:50 1
Zjebał to pokazowo miał dać gaz do dechy i lokomotywa pchała by go a tak dupa
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-11-06, 9:55 41
Maszynista też w chuja poleciał, bo mógł skręcić albo zahamować. Kiedy skończy się to bezprawie kolei? Szlabany powinny zatrzymywać pociągi, a nie samochody.
Zgłoś
Avatar
htp 2020-11-06, 11:55
"I się nie wykoleił? Ech... widać Bóg był zajęty czymś ważniejszym akuratnie"
(w cudzysłowie, bo to cytat)
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2020-11-06, 14:36 4
Mandat maszyniście. Nie dość, że zapierdalał, to jeszcze nie patrzył na tory. Pewnie w telefonie napierdalał w fejsbuki...
Zgłoś
Avatar
z................h 2020-11-06, 16:58
Prawie piękne
Zgłoś
Avatar
Hollow_Man 2020-11-06, 17:34 8
może trąbił i myślał że go przepuszcza.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-11-06, 18:39
htp napisał/a:

"I się nie wykoleił? Ech... widać Bóg był zajęty czymś ważniejszym akuratnie"
(w cudzysłowie, bo to cytat)


To szeroki tor a jego ciężej wykoleić poza tym co takie pizdowate autko może ?
Zgłoś
Avatar
Elektro-Mech 2020-11-06, 18:46
Asuritta napisał/a:

Ci ludzie to geniusze ... chuj tam zwalniać będę może pierdolino nie będzie jechał ... co tam jakieś światełka migają to nie sygnalizacja zielone żółte czerwone xD jadą a ja mam frajdę jak oglądam tych debili xD uśmiech od ucha do ucha



Skąd wiesz, że nie doszło do awarii sygnalizacji, skąd wiesz, że kierowca źle się nie poczuł? Opcji jest wiele. Dlatego zawsze trzeba zrobić porządne dochodzenie, by nie doszło do nadużyć.
Zgłoś
Avatar
abuk 2020-11-06, 18:53 2
Ej dobra, ale o chuj chodzi, że szlaban jest nieopuszczony skoro się tam znajduje?
Zgłoś
Avatar
Nirando 2020-11-06, 19:59 3
abuk napisał/a:

Ej dobra, ale o chuj chodzi, że szlaban jest nieopuszczony skoro się tam znajduje?



zapewne jest to usterka samoczynnej sygnalizacji przejazdowej, do której ma prawo dojśc, w takim przypadku - jak widać na filmie - pociąg zwalnia do 20 km/h i podaje wielokrotnie sygnał Rp1 "baczność", i zapewne w tym przypadku tak było. To jest tylko i wyłącznie wina kierowców, którzy zapierdalają przez każdy przejazd na pełnej kurwie nie patrząc, czy cokolwiek się na torach znajduje, mając kompletnie wyjebane na przepisy bo przecież janusz jeden z drugim nie będzie czekał tyyyle czasu aż jakieś gówno przejedzie, w ogóle jak to tak żeby pociągi pierwszeństwo miały...
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-11-06, 20:00 4
Elektro-Mech napisał/a:

Skąd wiesz, że nie doszło do awarii sygnalizacji, skąd wiesz, że kierowca źle się nie poczuł? Opcji jest wiele. Dlatego zawsze trzeba zrobić porządne dochodzenie, by nie doszło do nadużyć.



A co ma awaria sygnalizacji do tego, że ten debil wjechał bez patrzenia prosto pod pociąg?!?
Zgłoś
Avatar
jakubovvski 2020-11-06, 22:40
Rogatki w górze
Zgłoś
Avatar
kapsel666 2020-11-06, 23:06
Haaa Rusiec na sadisticu! Moja piękna wiocha.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie