18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-11-08, 17:32 3
boss. napisał/a:

Tylko żaden heteroseksualny facet nie dał by dotykać swojego chuja innemu facetowi.Jeśli facet wyjmuje kutasa przy innym po za sytuacjami takimi,jak przebieranie się na siłowni itd. i tp. to jest zwykłym kryptogejem.Pedalskie te twoje towarzystwo.A ty jesteś stary pederasta skoro nie widzisz nic złego w macaniu się po siusiakach.



Ale ty pierdolisz głupoty,jakby koleś wyciągnął chuja,a drugi zobaczył i dotykał.Ten kawał właśnie polegał na tym,żeby typa wkręcić tak,żeby nie widząc i nie wiedząc dotknął drugiemu chuja,czuł obrzydzenie,a inni z niego się śmiali.Pedał złapałby chuja i nie puścił,nie potrzebowałby też ściany,żeby macać.Choć to żart wfuj niskich lotów,to krzyczenie jak to się nie lubi pedałów i przy byle okazji kojarzenie wszystkie z seksem homoseksualnym też jest niepokojące.W Polsce jest przysłowie,a nawet więcej np Głodnemu chleb na myśli,uderz w stół,a nożyce się odezwą czy przyganiał kocioł garnkowi .Te przysłowia nie wzięły znikąd,tylko z powodu ludzi,którzy obsesyjnie podchodzą do jednego tematu,jakby mieli wyparcie i nie nienawidzili się za to,że im kuśka staje na widok męskiego przyrodzenia.Bo jak te obsesje wyjaśnić,zresztą mówił o tym już Zygmunt Freund.
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2019-11-08, 17:49
Wytłumaczcie mi coś, zwykłemu budowlańcowi. Zdarza się, że leję w rurę bo inaczej się nie da odlać. Ale jak klękam i wtedy zatyczka z papieru sama się chowa do środka to nie klękam dalej i nie wyciągam chuja tylko wiem, że to lipa. A tu facet nie ma za grosz zdziwienia, dalej chce lać. Dla mnie fejk, ale kim ja jestem by wyrokować...
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2019-11-08, 20:10
↑ O czym ty pierdolisz???
Zgłoś
Avatar
waka91ajmw 2019-11-08, 20:13
Up:to takie budowlane rytuały
Zgłoś
Avatar
panar3 2019-11-08, 20:23 1
Grunt ze się kochają...
Zgłoś
Avatar
pppmix 2019-11-08, 20:31
Ładnie się w pracy zabawiacie.
Zgłoś
Avatar
kanalistakp 2019-11-08, 20:52
Trzeba mieć w chuj smutne życie żeby na ewidentnym żarcie gości na kumplu z pracy strzelać bólem z dupy. Jeżeli KTOŚ miał w zamyśle zrobić żart, spróbował poprawić humor bez zrobienia krzywdy, to o tym czy będzie dobry czy nie decydujesz Ty ale nie zmienia to faktu że to ŻART. Ten był ewidentnie chujowy
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2019-11-08, 21:17 1
boss. napisał/a:

Tylko żaden heteroseksualny facet nie dał by dotykać swojego chuja innemu facetowi.Jeśli facet wyjmuje kutasa przy innym po za sytuacjami takimi,jak przebieranie się na siłowni itd. i tp. to jest zwykłym kryptogejem.Pedalskie te twoje towarzystwo.A ty jesteś stary pederasta skoro nie widzisz nic złego w macaniu się po siusiakach.



Kryptogejem to jest ktoś kogo oburza widok kutasa innego faceta. Dosłownie kryptogejem, bo poprzez swoje "święte oburzenie" próbuje zanegować własną naturę. Normalnego faceta widok penisa innego faceta ani ziębi ani grzeje. Jest tym samym jakbyś mu pępek pokazał. Dokładnie tym samym, bo dlaczego miałby być czymkolwiek innym?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-11-08, 21:42
PapierowyUmysł napisał/a:

Swoją drogą, ty się pewnie lubisz bawić kutasem swojej starej

Btw, jak tam na wadze? 140/150?



Bardziej żałosnego comebacku już się wymyślić nie dało
Zgłoś
Avatar
boss. 2019-11-08, 23:06
kanalistakp napisał/a:

Trzeba mieć w chuj smutne życie żeby na ewidentnym żarcie gości na kumplu z pracy strzelać bólem z dupy. Jeżeli KTOŚ miał w zamyśle zrobić żart, spróbował poprawić humor bez zrobienia krzywdy, to o tym czy będzie dobry czy nie decydujesz Ty ale nie zmienia to faktu że to ŻART. Ten był ewidentnie chujowy



ellsworth napisał/a:

Kryptogejem to jest ktoś kogo oburza widok kutasa innego faceta. Dosłownie kryptogejem, bo poprzez swoje "święte oburzenie" próbuje zanegować własną naturę. Normalnego faceta widok penisa innego faceta ani ziębi ani grzeje. Jest tym samym jakbyś mu pępek pokazał. Dokładnie tym samym, bo dlaczego miałby być czymkolwiek innym?



stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Ale ty pierdolisz głupoty,jakby koleś wyciągnął chuja,a drugi zobaczył i dotykał.Ten kawał właśnie polegał na tym,żeby typa wkręcić tak,żeby nie widząc i nie wiedząc dotknął drugiemu chuja,czuł obrzydzenie,a inni z niego się śmiali.Pedał złapałby chuja i nie puścił,nie potrzebowałby też ściany,żeby macać.Choć to żart wfuj niskich lotów,to krzyczenie jak to się nie lubi pedałów i przy byle okazji kojarzenie wszystkie z seksem homoseksualnym też jest niepokojące.W Polsce jest przysłowie,a nawet więcej np Głodnemu chleb na myśli,uderz w stół,a nożyce się odezwą czy przyganiał kocioł garnkowi .Te przysłowia nie wzięły znikąd,tylko z powodu ludzi,którzy obsesyjnie podchodzą do jednego tematu,jakby mieli wyparcie i nie nienawidzili się za to,że im kuśka staje na widok męskiego przyrodzenia.Bo jak te obsesje wyjaśnić,zresztą mówił o tym już Zygmunt Freund.[/quo

Pedały nie próbujcie ludzią wmówić że dotykanie albo dawanie dotykać świadomie kutasa innemu facetowi nie jest pedalstwem.TFUUU

Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-11-09, 0:54 1
boss. napisał/a:

Pedały nie próbujcie ludzią wmówić że dotykanie albo dawanie dotykać świadomie kutasa innemu facetowi nie jest pedalstwem.TFUUU



Trzymamy za Ciebie kciuki, że kiedyś dasz radę pierwej przyznać się do pedalstwa przed samym sobą, a potem przed matką i wyjdziesz w końcu z szafy. Do tego czasu pokornie będziemy znosić jak wyzywasz wszystkich od pedałów pod byle pretekstem, albowiem wiemy, że cierpisz.
Zgłoś
Avatar
edmund 2019-11-09, 7:46 1
w dupie mam wasze spekulacje, ale dawanie huja do macania przez innego faceta / poza lekarzem /
jebie albo pedalstwem albo upośledzemiem umysłowym
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-11-09, 12:26
Mors_Nigra napisał/a:

Bardziej żałosnego comebacku już się wymyślić nie dało


Obadaj typa. Kolejny słaby psychicznie typek(niska samoocena oraz poczucie własnej wartości), którego wystarczy raz(nawet żartobliwie) zjebać jak burą sukę, by potem mścił się na tobie w komentarzach. Godne pożałowania. No, ale chuj - przynajmniej mam ubaw z takich żałosnych przegrywów
Zgłoś
Avatar
yarpen0zigrin 2019-11-09, 16:40
Co te brytole mają z tym pedalskim humorem?
Zgłoś
Avatar
Lysack 2019-11-10, 2:15
Czytam te komentarze i się zastanawiam czy nie przekierowało mnie na jakiś portal dla gejów czy fanklub kibiców. Prawdopodobnie jedynym facetem, który widział mojego pindola był mój ojciec jak sadzał mnie na nocnik. Dopuszczam myśl, że kiedyś jeszcze trzeba będzie pokazać go lekarzowi.

Nie ogarniam gości, którzy w męskim gronie paradują z chujami na wierzchu - czy to dla zabawy czy z braku skrępowania. Dla mnie to sfera intymna i nawet baba musi sobie zasłużyć, żeby dotrzeć do tego levelu. Jak dla mnie zabawy chujami w męskim gronie kojarzą się albo z pedalstwem (jeśli świadomie), albo zezwierzęceniem i brakiem ludzkiej przyzwoitości.

Szanujmy się...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie