18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Chwała dziwkom zwiastun
P................k • 2012-08-09, 12:17
Trzy kraje, trzy kultury, trzy dzielnice nierządu



Burdel jest miejscem, gdzie człowiek z kamerą nie jest mile widziany. To miejsce zapewniające tajemnicę i prywatność, zarówno pracującym tam dziewczynom, jak i ich klientom" - o "Chwale dziwkom" mówi sam reżyser, światowej sławy dokumentalista Michael Glawogger. "Musiałem obiecać tym dziewczynom, że film nigdy nie będzie pokazywany w dużych salach kinowych w krajach, gdzie mieszkają. Z klientami miałem jeszcze większy problem, bo codziennie się zmieniali. Ale podobnie jak prostytutki, otworzyli się przede mną, gdy tylko zorientowali się, że nie mam zamiaru ich oceniać ani potępiać. W niektórych sytuacjach nie mogliśmy filmować, bo nie wszyscy klienci się na to zgadzali. Wybraliśmy więc tylko kilku i od tego momentu nikt już nie mógł się zmienić. W filmie nie ma bowiem sytuacji ustawianych. Wszystko wydarzyło się naprawdę.

10 sierpnia 00:15 na Canal+
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-08-09, 14:07 4
Jednak jestem pojebany, albo co najmniej inny. W życiu nie poszedłbym do dziwki, jestem za młody i za piękny, żeby za to płacić. Po drugie większość dziwek jest tak szpetna, że obawiam się, że impotencja by się wdała. Natomiast ten kolo z tekstem o krowach i kozach pojechał niesamowicie, jak bardzo trzeba być pojebanym, żeby zerżnąć kozę, rozumiem korę chomika cz wiewiórkę z taśmą, ale kozę.
Zgłoś
Avatar
Ostrovsky 2012-08-09, 14:59 46
@ Masz rację, jesteś pojebany.
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-08-09, 18:42 7
Kapral Poproszek napisał/a:

Jednak jestem pojebany, albo co najmniej inny. W życiu nie poszedłbym do dziwki


oraz
Kapral Poproszek napisał/a:

Po drugie większość dziwek jest tak szpetna, że obawiam się, że impotencja by się wdała.


to skąd to kurwa wiesz? na kurwy nie chodzisz - znaczy się ciebie odwiedzają klienci... jak tak, to w porządku.

a dobra dziwka warta każdej forsy!


(oczywiście ja nic z z praktyki nie wiem, jak zawsze w tym temacie, wszystko ze słyszenia...)
Zgłoś
Avatar
kelgar1992 2012-08-09, 19:01
Kiedyś z kumplami wpadliśmy na pomysł, że jednemy z naszych znajomych na 18 urodziny zroibmy prezent. Przed wielką fetą jak to zawsze w 18, pojechaliśmy z nim do burdelu. Wszysko ładnie wszedł na kozaka, zapłaciliśmy, my w barze zamówiliśmy wódke i czekamy. Nie mineło 10 minut a ten kretyn wraca, spękał chłopak.
Zgłoś
Avatar
Przemol942 2012-08-09, 19:04 10
^
cool story, bro
Zgłoś
Avatar
P................A 2012-08-09, 19:05 3
Polska to ma refleks

ten dokument juz dawno jest na blu-ray

torrent baby!

[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-08-09, 21:30 ]
NIE PODAJEMY LINKÓW
Zgłoś
Avatar
rs_t 2012-08-09, 19:09
@ParanoiA

Blu-Ray
Zgłoś
Avatar
Sussli 2012-08-09, 19:13 4
generalnie bardzo ciekawy dokument, w zakładce dokumentalne zapraszam tu kinomaniak.tv osobiscie nie mam nic do dziewczyn tak pracujących bo nie zapominajmy że to jest jeden z najstarszych zawodów na świecie. Normalny sadysta po obejrzeniu zrozumie sens dokumentu a innym odmóżdżonym kosmitom nie polecam oglądać bo się styki zjarają
Zgłoś
Avatar
John Deere 2012-08-09, 19:25
Widziałem... Chujowy.
Zgłoś
Avatar
firer 2012-08-09, 19:33 1
Dobra dziwka nie jest zła: płacisz, robisz swoje, wychodzisz bez konsekwencji... no chyba, że załapiesz HIV, żółtaczkę lub inny syfilis
Zgłoś
Avatar
Sussli 2012-08-09, 19:52
jeśli się nie wie co to kondom bo bardzo możliwe że jakąś niespodziankę się przywlecze
Zgłoś
Avatar
P................A 2012-08-09, 20:02
rs_t napisał/a:

@ParanoiA

Blu-Ray



pijany jestem, wybacz
Zgłoś
Avatar
PanJacekPierwszy 2012-08-09, 20:07 1
Sussli napisał/a:

jeśli się nie wie co to kondom bo bardzo możliwe że jakąś niespodziankę się przywlecze

e tam zartujesz, cukierki przez papierek lizesz?!
Zgłoś
Avatar
Sussli 2012-08-09, 20:10 2
Mała poprawka, nie lubie cukierków dbam o linje hehehe
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie