18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Nerd 2013-05-08, 17:07 25
@Grzyb18 a Rafała Jewtucha i Przemka Kruka kojarzysz lepiej od Szaranowicza czy tego drugiego pizgusia... Skąd ja to znam Dla niewtajemniczonych ten gość co siedzi(O'Sullivan) to obecny mistrz świata. Gość jest znany z tego, że lubi odpierdalać i często zachowuje się nie jak na snookerzystę "przystało" (i chyba przez to,że potrafi zrobić swego rodzaju show jest bardzo popularny), ale po za tym jest też jednym z najlepszych snookerzystów wszechczasów

Te obydwa oblicza po krótce ukazane są w tym filmie.
Zgłoś
Avatar
Grzyb18 2013-05-08, 17:26 4
Nerd napisał/a:

@Grzyb18 a Rafała Jewtucha i Przemka Kruka kojarzysz lepiej od Szaranowicza czy tego drugiego pizgusia...



Tego pierdolenia Szaranowicza i Szpakowskiego to zdzierżyć nie mogę. Snooker bardzo uspokaja przynajmniej mnie i mojego ojca, jak razem oglądamy .
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-05-08, 17:31 2
Gość jest przechujem. Na rok porzucił granie. Wrócił do gry, wygrał mistrzostwo a teraz jeszcze obronił tytuł. I coś dla tych co pierdolą jak mozna grać w snookera:

Cytat:

O'Sullivan za triumf w Crucible otrzyma 250 tysięcy funtów.



Hejtujcie
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-05-08, 17:44 4
Na tych MŚ co były pare dni temu są większe emocje niż przez cały sezon w polskiej ekstraklasie kopanej.

Ja nie potrafie zrozumieć jak można iśc na stadion do tych zjebów i oglądać ich poczynania.
Zgłoś
Avatar
konował 2013-05-08, 18:00 1
koreapłn napisał/a:

@up
nie rozumiesz bo jesteś tępak i kmiot.


Zajebiście, a ty jesteś za to głupi jak but bo nie lubisz tak jak ja patrzeć jak schnie farba. Tylko inteligentni to zrozumieją. Kurwa naprawdę wolisz patrzeć jak ktoś gra zamiast samemu zagrać ??? Kurwa jaki ty jesteś przejebany. Gorzej niż paczka gwoździ. Zresztą kurwa nie mam nic przeciwko bilardowi czy snookerowi. Ba sam lubię zagrać. No, ale właśnie zagrać. A nie kurwa oglądać i nudząc się przy tym jak skurwysyn.
Zgłoś
Avatar
raskolnikov74 2013-05-08, 20:04
Jeden lubi pomarańcze, a drugi jak mu nogi śmierdzą.
Zgłoś
Avatar
takija 2013-05-08, 21:05 1
konował napisał/a:


Zajebiście, a ty jesteś za to głupi jak but bo nie lubisz tak jak ja patrzeć jak schnie farba. Tylko inteligentni to zrozumieją. Kurwa naprawdę wolisz patrzeć jak ktoś gra zamiast samemu zagrać ??? Kurwa jaki ty jesteś przejebany. Gorzej niż paczka gwoździ. Zresztą kurwa nie mam nic przeciwko bilardowi czy snookerowi. Ba sam lubię zagrać. No, ale właśnie zagrać. A nie kurwa oglądać i nudząc się przy tym jak skurwysyn.



To na chuj ten filmik oglądałeś?
Zgłoś
Avatar
sadystaxx 2013-05-08, 21:17
Michaela jaka wkurwiona
Zgłoś
Avatar
majkel_admwz 2013-05-08, 21:48
nie bilard tylko snooker !!!
Zgłoś
Avatar
qba4474 2013-05-08, 22:21
koreapłn napisał/a:

@up
nie rozumiesz bo jesteś tępak i kmiot.



Genialne !! dobre pojechanie Piwo leci
Zgłoś
Avatar
konował 2013-05-09, 13:09
kmsm1990 napisał/a:



To na chuj ten filmik oglądałeś?



Bo skusiło mnie ilość piw przy nim ??? Jak coś ma 400 z wyż piw to dla mnie oznacza że film/zdjęcie/cokolwiek jest warte oglądnięcia.

qba4474
tigerqaz

Kurwa, tęż uważam że mi zajebiście pojechał . Może wszyscy razem spikniemy się i mi wyliżecie dupę jak grzybowi, potem zrobimy sobie wszyscy na wzajem loda + krwawy fisting do tego dołączą różne osły/bażanty i każde inne niewinne stworzenia. Stworzymy najbardziej pojebany gejowski trójkąt w historii i wrzucimy na harda. Bo to że lubicie lizać dupki już uzgodniliśmy.
Zgłoś
Avatar
takija 2013-05-09, 15:35
konował napisał/a:



Bo skusiło mnie ilość piw przy nim ??? Jak coś ma 400 z wyż piw to dla mnie oznacza że film/zdjęcie/cokolwiek jest warte oglądnięcia.



W takim razie przykro mi że musiałeś się nudzić. Mam nadzieje że nadrobiłeś to od razu partyjką snookera
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-05-09, 20:04
konował napisał/a:



Bo skusiło mnie ilość piw przy nim ??? Jak coś ma 400 z wyż piw to dla mnie oznacza że film/zdjęcie/cokolwiek jest warte oglądnięcia.

qba4474
tigerqaz

Kurwa, tęż uważam że mi zajebiście pojechał . Może wszyscy razem spikniemy się i mi wyliżecie dupę jak grzybowi, potem zrobimy sobie wszyscy na wzajem loda + krwawy fisting do tego dołączą różne osły/bażanty i każde inne niewinne stworzenia. Stworzymy najbardziej pojebany gejowski trójkąt w historii i wrzucimy na harda. Bo to że lubicie lizać dupki już uzgodniliśmy.



Posłuchaj balasie uważnie:
Bardzo chętnie się z tobą spotkam (tobą napisałem z małej bo czuję brak szacunku dla ludzi twojego pokroju) na partyjce bilarda i przegrany ładuje sobie cały kij w dupę (szykuj sobie wazelinę) bo jestem pewien że przegrasz i tak ci się spodoba że bile wciśniesz dodatkowo.
Jak ci coś nie pasuje to nie komentuj, bo wkurwia mnie jak ktoś kto czegoś nie lubi to zaraz to neguje.
Nie lubisz to pomiń, przemilcz i scrolluj niżej.
Nikt tu nikomu w dupę nie włazi.
I zmień ten avatar bo chuj mnie strzela jak widzę taką wredną mordę. A po emotikonach to widzę że zamiast konował powinno być koniowal.
33 lata a głupi jak gimbus.
Zgłoś
Avatar
konował 2013-05-10, 2:15
Cytat:

I zmień ten avatar bo chuj mnie strzela jak widzę taką wredną mordę. A po emotikonach to widzę że zamiast konował powinno być koniowal.


Zgłoś