18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Chyba nikt już nie powstrzyma szwabków przed autodestrukcją.

Skala napaści na kobiety w sylwestrową noc w Niemczech jest o wiele większa niż do tej pory informowano. Chodzi aż o 1400 incydentów napastowania seksualnego i rabunków. Tymczasem kobiety z Kolonii wyciągają na zgodę rękę do uchodźców i wręczają im kwiaty.

Akcja wręczania kwiatów została zorganizowana w związku ze wzrostem niechęci do przybyszów z Bliskiego Wschodu. Róże, którymi obdarowywani są w czasie całego weekendu uchodźcy maja być wyrazem sprzeciwu wobec ksenofobii.

Kobiety, które zorganizowały ten kuriozalny happening, twierdzą, że przypadki napastowania z sylwestrowej nocy nie powinny być powodem do niechęci w stosunku do imigrantów.

Źródło

Jako że mieszkam w Szczecinie to chyba czas brać w łapę narzędzia i budować mur.
Zgłoś
Avatar
BenderXXX 2016-01-25, 1:57 106
Może jeszcze im po lodzie zrobią to na jeden dzień może napaści zmaleją.... Kurwa brak słów... Nie sądziłem, że to napisze ale cała nadzieja w Ruskich...
Zgłoś
Avatar
biosone 2016-01-25, 2:16 15
Duze zmiany szykuja sie na swiecie ludzie sa za bardzo popierdoleni.
Zgłoś
Avatar
Kaddafi 2016-01-25, 2:22 3
Jak co nie pierdolnie, to się nic nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
B................4 2016-01-25, 2:27 5
Nie zatrudniajcie kolorowych w Polsce.To będzie według mnie najlepsza forma protestu.Oczywiście mam na myśli wiadome rasy,które sprawiają problem.Z innymi rasami nie ma problemu.Potrafią się asymilować.Polecam poczytać o badaniach chociażby James Watsona.Polecam również spojrzeć na statystyki przestępczości danej rasy.Mam nadzieje,że ludobójstwo białej rasy kiedyś się skończy.Jesteśmy jedną z najbardziej pożądanych ras.
Zgłoś
Avatar
Wykalaczek 2016-01-25, 3:01 4
One po prostu proszą o jeszcze
Zgłoś
Avatar
modoc 2016-01-25, 5:21
Niedługo niemcy będą jak meksyk. I czas budować ogrodzenie by nie było jak w Usa.
Zgłoś
Avatar
pemb 2016-01-25, 5:23 5
Głupie pizdy...
Zgłoś
Avatar
Insaner 2016-01-25, 7:44 35
Założę się, że nie ma wśród tych działaczek ani jednej zgwałconej. Może podekscytowane tym co się działo liczą na to, że im też się trafi taka "egzotyczna przygoda".
Zgłoś
Avatar
ghost114 2016-01-25, 8:21 7
Pora rozpocząć budowania słowiańskiego sojuszu opartego o naszą kulturę... Nie ma na co się oglądać... Zanim szmatogłowi sięgną po władzę w krajach UE i będą mieli dostęp do atomowego guzika... Zabrzmi to głupio i niezbyt patriotycznie ale jeszcze będziemy się z ruskimi bratać
Zgłoś
Avatar
c................s 2016-01-25, 8:37
Kwiaty, słabe trochę, w ramach rekompensaty powinny im inaczej dogadzać.
Zgłoś
Avatar
rojek123 2016-01-25, 8:43
Ty ze Szczecina jak muru nie zbudujesz, to najdalej zajdą pod Kraków i ostrze maczety!
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-01-25, 8:48
może te molestowane im jeszcze dupy dadzą na zgodę?
Zgłoś
Avatar
koniosraj 2016-01-25, 8:55
Ha, ha gdzie są niemieccy Ubermensche?
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2016-01-25, 9:24 1
pewnie fejk
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie