18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wypadek z udziałem dzecka - teraz popularne
Avatar
baronturbina 2024-04-08, 11:45
Czekam na film z ręką w roli głównej. Chwalenie się ujebanymi palcami to taka przystawka i Zachętą do dobrego materiału.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-04-08, 12:31 2
Nie zdziwił bym się, gdyby kutasa też nie miał...
Zgłoś
Avatar
RustyRat 2024-04-08, 13:21 4
wystarczy prostą osłone zrobić, ale po co
Zgłoś
Avatar
Silton 2024-04-08, 15:33 13
Jak mawiają w tartaku: niby ludzi do pracy coraz więcej tylko rąk coraz mniej.
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-04-08, 16:16
Ale piła!

RustyRat napisał/a:

wystarczy prostą osłone zrobić, ale po co



No przecież jest osłona, co ty ślepy jesteś?
Zgłoś
Avatar
Bloblas 2024-04-08, 17:53 7
Mój ojciec mial kumpla, stolarza który zawsze przy gorzałce chwalił się, że jest jedynym w mieścinie stolarzem z wszystkimi palcami. Po którejś z ich popijawek nie minął tydzień i ujebał sobie kciuka dalej piją gorzałę od czasu do czasu ale już palcami się nie chwali
Zgłoś
Avatar
adziaw 2024-04-08, 18:26
widać, że doświadczony w zawodzie
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-04-08, 18:53 2
Bloblas napisał/a:

Mój ojciec mial kumpla, stolarza który zawsze przy gorzałce chwalił się, że jest jedynym w mieścinie stolarzem z wszystkimi palcami. Po którejś z ich popijawek nie minął tydzień i ujebał sobie kciuka dalej piją gorzałę od czasu do czasu ale już palcami się nie chwali



Mam dużo stolarzy w rodzinie. Jak siedzisz z nimi przy stole i przyjrzysz się, to wszyscy są zdekompletowani. Ręce w bliznach, palce bez paznokci, dziwnie powyginane, różnej długości.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2024-04-08, 21:22
baronturbina napisał/a:

Czekam na film z ręką w roli głównej. Chwalenie się ujebanymi palcami to taka przystawka i Zachętą do dobrego materiału.



Drugi raz nie utnie kurde
Zgłoś
Avatar
ducati23 2024-04-12, 23:24
Miałem pracownika w tartaku miał ksywkę "dwie ręce pięć palców " wszystkie stracone w zakładach drzewnych. ZUS zakazał mu pracy w zakładach przerobu drewna , mam z nim kontakt do dziś
Zgłoś