18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pazuzu 2021-10-01, 23:33
Jakiś ekspert napisze dlatego to ramię tak daleko poszło? Jakiś przewód hydrauliczny poszedł?
Zgłoś
Avatar
Bohdansk 2021-10-02, 0:11 1
Pomyśleć że taka ciężarówka waży te kilka, kilkanaście ton a poszła w dół jak zabawka.
Zgłoś
Avatar
dziaraxx1 2021-10-02, 6:04 17
pazuzu napisał/a:

Jakiś ekspert napisze dlatego to ramię tak daleko poszło? Jakiś przewód hydrauliczny poszedł?



wyjebało przesuwnik na koncu tego rozdzielacza jest bezpiecznik, jak przegniesz albo jest stary to potrafi wywalić i wtedy przesuwnik nie ma się o co oprzec i zapierdala na pełną pizde.
Przy takim dzwigu raczej bedzie rozdzielacz wieolosejkcyjny .

Zgłoś
Avatar
Kurde26 2021-10-02, 8:34 1
dziaraxx1 napisał/a:

wyjebało przesuwnik na koncu tego rozdzielacza jest bezpiecznik, jak przegniesz albo jest stary to potrafi wywalić i wtedy przesuwnik nie ma się o co oprzec i zapierdala na pełną pizde.
Przy takim dzwigu raczej bedzie rozdzielacz wieolosejkcyjny .



Też mi się wydaje że to rozdzielacz bo widać jak ramię nagle przyspiesza i tak naprawdę to siła odśrodkowa to auto ciągnie w przepaść.
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2021-10-02, 8:35 3
Jak ten gówno HDS ma udźwig z 2400kg to co się miało wydarzyć? Zresztą ktoś to wiedział bo zaczął nagrywać.
Zgłoś
Avatar
colo123 2021-10-02, 8:56
Premia dla gościa za taką pracę
Zgłoś
Avatar
Szakhal 2021-10-02, 22:47
Rannhide napisał/a:

Jak ten gówno HDS ma udźwig z 2400kg to co się miało wydarzyć? Zresztą ktoś to wiedział bo zaczął nagrywać.



Pytam bo nie wiem - a jak terenie przy takiej robocie można oszacować ile taki głaz czy inny waży? By wiedzieć że jest okey, lub nie.
Zgłoś
Avatar
Silentlog 2021-10-03, 4:17 1
Szakhal napisał/a:

Pytam bo nie wiem - a jak terenie przy takiej robocie można oszacować ile taki głaz czy inny waży? By wiedzieć że jest okey, lub nie.



Pewnie tak jak w zwykłej suwnicy, na dźwigu montowana jest waga, próbujesz unieść ciężar nad ziemię, jeśli waga pokazuje że jest za ciężki to odpuszczasz...
Zgłoś
Avatar
PartizantPń 2021-10-03, 14:49 1
Sam pracuje na hdsie przy kontenerach. Nocami mi się śnią takie rzeczy.
Zgłoś